טפטים למטבח מודרני-לבן-חזיתות מטבח-קיר-עיצוב-גיאומטרי-דפוס-צבעוני

במטבח האווירה צריכה להיות רגועה ולעודד אנשים להתעכב. כדי ליצור אפקט כזה, אתה יכול לקשט את הקירות עם טפט מסוגנן. התאמה טפטים למטבח צריך להיות רחיץ וקרצוף, כך שיתאים גם למתיז מטבח. במאמר זה אנו מציגים דגמים יפים של טפט ויניל למטבח של המותג האיטלקי Glamora, אשר בעיצובים הבלעדיים שלהם מבטיחים עיצוב קיר יצירתי..

טפט רחיץ למטבח בעיצוב יצירתי

טפט למטבח יצירתי-קטן-מטבח-לוח-שחור-גיר-מוטיב-ציור

הטפטים הניתנים לשטיפה למטבח מהמותג האיטלקי הזה הם לא רק פרקטיים אלא גם בעלי עיצובים ייחודיים הבולטים באופן מיידי. הטפט “לופט לופט” מקולקציית הויטמינים מתאר ייצוג גרפי של מטבח שנראה כאילו הוא צויר בגיר. טפט זה מושלם גם למטבח קטן הזקוק למבטא שובב.

טפט למטבח עם מוטיב תואם

טפט למטבח רחיץ-מוטיב מטבח-סכו

הטפט למטבח צריך להיות עמיד למים ועמיד בפני שריטות, כדי לא להיפגע משימוש יומיומי. לכן עדיף לבחור בחיפוי קירות איכותי העונה על כל הדרישות. היבט חשוב נוסף הוא בחירת מוטיב מתאים וצבע שמתאימים בפנים ואינם משעממים בו זמנית. מוטיבים עם כלי בישול וריהוט מטבח מתאימים היטב לחדר זה ומתאימים למטבחים גדולים או קטנים..

טפט עירוני למטבח

טפטים למטבח-וינטג '-קיר-עיצוב-אבן-נראית-אנגלית-טלפון-ציור

דגם נוסף מקולקציית הוויטמינים של Glamora הוא הטפט “רחוב לייף” למטבח בסגנון אורבני. מראה האבן הפופולרי מעניק לחדר סגנון רטרו ותא הטלפון האנגלי המשורטט מזכיר את הרחובות בלונדון. דגם זה משתלב היטב עם משטחי אבן או שיש, כמו גם עם מטבחים אלגנטיים באדום.

עיצוב קיר במטבח עם טפט ויניל

טפטים למטבח רטרו-רחיץ-בקבוק זכוכית-מוטיב-יצירתי-עיצוב קיר

אם תרצה לטפט את המטבח שלך עם טפט ויניל, תחילה עליך לבחור מוטיב או דוגמה פופולריים ולאחר מכן לצאת לעבודה. הטפט למטבח מחובר לקיר בעזרת הדבק מתאים ומברשת טפטים. אם תבחר טפט עם מוטיב כגון דגם “Happy Hour” מקולקציית התבניות, עליך להתאים בזהירות את התבנית כדי לא להרוס אותה..

טפטים למטבח – רעיונות יצירתיים

טפטים-מטבח-וינטאג '-דוגמאות-אותיות-עץ-מראה-מטבח-עיצוב אחורי

מי שאוהב במיוחד את מראה העץ האצילי יכול לבחור בטפטים רחיצים כגון דגם “הקציר” מקולקציית Fancy. העיצוב עם כיתוב ופירות וירקות מאוירים מעניק לחדר סגנון וינטג ‘ומזמין אתכם להתעכב.

טפטים לאוהבי קפה

טפט-מטבח-ניטרלי-צבעים-רחיץ-טפטים-מטבח-מוטיב-מכונת קפה

דגמי “מטבח הנשמה” מקולקציית התבניות Glamora הם רעיון מגניב לעיצוב קירות במטבח. הם יוצרים אווירה מהנה ובוודאי יעריכו את חובבי הקפה. הדגם מוצע בצבע בז ‘, לבן מלוכלך ואפור.

טפט רחיץ עם מוטיבים מצחיקים

טפטים-מטבח-מטבח-מוטיב-כלים-רחיצים-טפטים-מטבח-קיר

הצבעים והדוגמאות במטבח אמורים לעורר את התיאבון שלך ולהזכיר לך אוכל ביתי טעים. לכן טפטים יצירתיים למטבח עם מוטיבים המתארים כלי בישול הם אידיאליים. אוסף התבניות מביא רעיון אחד עם דגם “קפאין”.

תיאום טפטים למטבח ולפינת האוכל

טפטים-מטבח-פינת אוכל-פינת הצבעה-כוסות-עיצוב קיר-עיצוב

אם אתם רוצים לתאם את עיצוב הקיר במטבח ובפינת האוכל, תוכלו למצוא טפט מתאים לחדר האוכל באותה קולקציה. במקום כלי בישול, יש כוסות צפות בערכת צבעים דומה.

טפט פרחוני למטבח יוצר אווירה רומנטית

טפט-מטבח-אדום-לבן-פרחוני-מוטיב-שושן-ויניל-טפט-ארון תלוי-אדום

בעזרת טפט צבעוני תוכלו להגדיר מבטאים צבעוניים יפים במטבח ולעצב את הקירות בצורה יצירתית. דוגמאות פרחוניות, המוצעות בדרך כלל בצבעים רבים ושונים, משתלבות עם זה. על הטפט “נורת’סטאר” מקולקציית Essence מתוארות חבצלות אדומות גדולות, המשלימות את חזיתות המטבח האדום ויחד עם זאת מעניקות תחושה טבעית בפנים.

יצירת אווירה טבעית במטבח

טפט-מטבח-פרחוני-טפט-רחיץ-צבעוני-גינה-צמחי-מוטיב

קולקציית Essence כוללת טפטים למטבח המתארים את הטבע בצורה שובבה. גנים צבעוניים, מוטיבים של צמחים ופרחים מזמינים את הטבע לדירה ומשמשים גם כקישוט עליז בחדר.

דפוס מרוקאי בשילוב פרחים

טפטים-מטבח-אריחים-דפוס-פרחוני-מוטיבים-משלבים-צבעוניים-מטבח-קיר

בשנים האחרונות הפך התבנית המרוקאית למוטיב פופולרי לאריחי קיר במטבח. עם זאת, אם אתה רוצה טפט למטבח במקום אריחים, אתה לא צריך להסתדר בלי דפוס כזה. במקום זאת, דגם ה”טכניקולור “מקולקציית הפלרטט מציע אלטרנטיבה נחמדה עם שילוב של דוגמאות מרוקאיות ומוטיבים פרחוניים..

פסים צבעוניים לאווירה מהנה במטבח

טפטים-מטבח-דפוס-פסים-צבעים-מטבח-פינת אוכל-עיצוב-קיר

קולקציית האימפולסים הינה טפט מפוספס למטבח בעל שילובי צבעים שונים המתאימים היטב למטבח כמו גם לפינת האוכל. הרצועות מגדילות את החדר ויזואלית ולכן הן מושלמות לדירות קטנות יותר.

טפט ויניל למטבח עם מוטיב פרחוני

טפטים-מטבח-דפוס-גיאומטרי-דמויות-תפוחים-רחיצים-ויניל-טפט

טפט הוויניל “תפוח” למטבח הוא שילוב של מוטיבים פרחוניים, גיאומטריים ומופשטים. השילוב של תפוחים צפים בעיצוב יוצר עיצוב קיר יוצא דופן שלא היה נעים לכל טעם..

טפט למטבח המספר סיפור

טפטים-מטבח-גרפיקה-אמנות-רישום-ורוד-מבטא-צבע-דקו-טפטים

ניתן אפילו לעצב טפט כציור קיר שלם וניתן לספר איתו סיפורים שלמים. הטפט “שדה דייזי” למטבח ולסלון מביא רעיון קישוט רומנטי לדירה.

עולם המים והתת -ימי כמוטיב לטפט למטבח

טפטים-מטבח-ציור-קיר-אופטיקה-צבעוני-דגים-עלי שושן-דפוס

מטבח לבן בעיצוב פשוט מציע אפשרויות רבות לעיצוב קירות. אם תרצו להוסיף מעט צבע ומצב רוח לחדר, תוכלו לבחור טפט צבוע כגון דגם “דג הזהב” מבית Glamora..

השתמש בטפט למטבח בצורה אחרת

טפט-מטבח-לבן-ויניל-טפט-חזיתות מטבח-תבנית-גרפית

אם למטבח אין קיר פנוי לטפטים, תוכל למצוא יישום חלופי. את טפטי הוויניל ניתן לחבר גם לחזיתות המטבח וכך לשמש כקישוט יצירתי במטבח.

טפט רחיץ עם דפוס גרפי

טפטים-מטבח-צבעוני-מודרני-לבן-חזיתות מטבח-תתבל

הטפט למטבח, המוצב על חזיתות המטבח, יכול לתבל את החדר ולהכניס צבע נוסף לחלל הפנים. מכיוון שהטפטים ניתנים לשטיפה, ניתן לנקות אותם בקלות בעזרת חומרי ניקוי רגילים.

טפט בצבע אפור למטבח פתוח

טפטים-מטבח-פתוח-סלון-פינת אוכל-פרחוני-טפטים-דפוס-אפור

בדירות עם מטבח פתוח יש בדרך כלל קיר משותף למטבח ולפינת האוכל, לפיה הטפט צריך להתאים לשני החדרים. ניתן לשלב בקלות טפטים בצבע אפור או עם דוגמה אפורה ולהביא רעיון טוב לקיר המחולק.

טפט ויניל למטבח עם מוטיב פופולרי

טפט-מטבח-משותף-סלון-מטבח-פינת אוכל-טפט-דוגמת לגו

טפט למטבח המתאר דמויות ודוגמאות ידועות יכול ליצור אווירה נעימה בחדר. הגופן והצבעים בדגם זה מתאימים היטב כקישוט וינטאג ‘לאזור המגורים הפתוח והילדים בטוח יאהבו גם אותו.

* כל הטפטים הם עיצובים של גלאמורה.