ארון פינתי-מטבח-פרקטי-ריהוט-אפור-ארונות-טוסטר-רטרו

מטבחי פינות מקרינים נוחות ונעימות ללא שאלה. עם זאת, לעתים קרובות יש להם את החיסרון של הארון הפינתי, שהוא מרווח מאוד ולכן יכול להכיל הרבה דברים, אך בדרך כלל קשה להגיע אליו בגלל מיקומו. אם אתה עדיין לא רוצה להשתמש ב- ארון פינתי למטבח אם אינך עושה זאת, תוכל להשתמש במערכות ורעיונות שונים על מנת להבטיח את הנוחות הטובה ביותר. ברצוננו להציג בפניכם היום רעיונות למטבח.

הפוך את הארון הפינתי של המטבח למעשי

ארון פינתי-מטבח-בנה-עצמך-ארון-קיר-ארון-ויטרינה

ישנן גרסאות שונות לעיצוב הארון הפינתי של המטבח. ארון פינתי כמו בדוגמה למעלה הוא פרקטי כשלעצמו וכלי המטבח שבו קלים להגיע אליו. עם זאת, אם למטבח שלכם אין גרסה כזו, תוכלו, כפי שכבר צוין, להתקין מערכות שונות שבעזרתן תוכלו להגיע ביתר קלות לסירים, מחבתות ודברים אחרים.

הצטיידו בארון הפינה של המטבח בעיגול

ארון פינתי של המטבח שטח מעוגל בפינה-סיר-מערכת-אחסון

עגול, המכונה גם קרוסלה, פופולרי מאוד לריהוט הארון הפינתי במטבח. ניתן לסובב את הרונדל הזה 360 מעלות סביב הציר שלו. לדוגמה, אתה יכול למרוח עליו את הסירים שלך ופשוט להפוך אותו כדי לקבל בדיוק את מה שאתה צריך. נמנע מעצם הוצאה והחזירה לארון ואין צורך בהערמה לא מעשית.

מערכת נשלפת

פינתי-מטבח-מודרני-בסגנון כפרי-ארון מטבח רב תכליתי

גרסה נוספת לארון הפינות במטבח היא מערכת כזו. הוא מורכב מכמה מדפים הניתנים לשלוף מהארון כך שניתן להגיע בקלות לכל הסירים, המחבתות והכלים. ניתן להשתמש גם בכל רמות הארון. הודות למערכת מתקפלת, הבנייה מסודרת בצורה מסודרת בארון כשהיא נדחפת פנימה.

קראסל על ציר

ארון פינתי-מטבח-בסיס-ארון-השראה-בנית קרוסלה

מערכת זו לארון פינתי בלבן היא גרסה של רונדל. שני מדפים מחוברים לסרן ומוציאים אותם מהארון באופן ידני על ידי סיבוב. ניתן להזיז את המדפים בנפרד. עם מערכת כזו, אפילו האזור האחורי ביותר של הארון הפינתי של המטבח יכול להיות בשימוש מלא ונגיש בקלות. הארון נעול בדלת רגילה.

כל צורה שהיא

יחידת פינתית-מטבח-כלים-בישול-אחסון-מקום-כיור-אריחים לבנים

ניתן לבחור את צורת המדפים כרצונכם. כך שתוכל להתאים אותו בהתאם למה הוא משמש ולגודל הארון. אופטימיזציה זו של השטח הפנוי בפינות מבטיחה יותר מקום אחסון, שאחרת בדרך כלל אובד ומוזנח.

אופטימיזציה של ארונות הפינה

פינה-מטבח-אחסון-שטח-סירים-השראה-ריהוט

את המדפים בצורת מגש ניתן להוציא מהארון בדרכים שונות. מצד אחד, יש את הגרסה שכבר הוזכרה, שבה אתה שולף אותה ביד. אבל מערכת לארון הפינות במטבח, בה המחברים את המדפים לדלת הארון, היא מעשית אף יותר. כאשר הדלת נפתחת, המערכות יוצאות אוטומטית מהארון.

מערכת מובנית עם דלת ארון

פינה-מטבח-שולף-מערכת-מתכת-מסודר-אחסון שטח

כאן תוכל לראות מערכת אחת כזו שתיארנו לעיל. ארון פינתי זה במטבח כולל שתי מפלסים, המתגלים על ידי שליפת דלת הארון עצמה. ציר גם מאפשר להפוך את הדלת לכיוון אחר. הסגירה היא מהירה וקלה לא פחות.

ארון פינתי למטבח פתוח

ארון פינתי-מטבח-רונדל-פרקטי-נוחות בסגנון כפרי

מכיוון שפני הארון הרבה יותר מסודרים מבעבר באמצעות הארון הפינתי עם רונדל, אתה יכול אפילו להרשות לעצמך להשאיר את הארון הפינתי במטבח פתוח. כמובן שזה עניין של טעם. אחרת יש צורך בתלתל המותאם לצורת הפינה ולחתך.

הציבו ארונות פיניים גבוהים

ארון פינתי-מטבח-ריהוט גדול-עיצוב פנים פשוט

ארונות פינתיות מעשיים כאלה עם הרבה מקום אחסון צריכים להיות מרוהטים במערכת מתאימה, כי אחרת לא תוכלו לנצל היטב את השטח הפנוי. הארון הגבוה מציע מספיק מקום לסוגי מערכות שונות שתוכלו לבחור ולהשתמש בהם לפי טעמכם.

ארון פינתי זוויתי

ארון פינתי של המטבח כהה-עץ-סניידרו-עיצוב-הצעה

גם אם ארון פינתי משופע כמו זה ושדוגמה למעלה הוא פרקטי יותר, אין זה אומר שאי אפשר לצייד אותו גם במערכת פרקטית. אם אינך רוצה תאים קלאסיים, שללא ספק יספיקו לא פחות במקרה זה, התקן רונדל. אתם מוזמנים גם לשלב תאים ורונדל.

הפוך את המטבח למעשי

ארון פינתי של המטבח snaidero-italian-modern-dark-oven

העיגול לארון הפינות במטבח אינו מתאים רק לסירים, מחבתות וכלים. זה יכול לשמש גם למזווה מיני. אחסן ירקות, תבלינים או מוצרים אחרים ומצא אותם במהירות פשוט על ידי סיבוב. אז כבר אין צורך לחטט בארונות בזמן הבישול, כי הכל מאורגן בצורה מושלמת.

ארון פינתי מעוגל

פינת-מטבח-לבן-מודרני-סניידרו-נגיש-מנות עיצוב

אתה יכול גם להפוך את ארון הפינה של המטבח למעניין מאוד על ידי עיגול דלת הארון. המשמעות היא שמעט מקום הולך לאיבוד, אך קל יותר להגיע לפנים. ומכיוון שסוג זה של ארונות פינתיות מרווח מאוד כך או כך, עדיין יש לך מספיק מקום אחסון לכלי המטבח שלך.

חדר ארונות פינתי

ארון פינתי-מטבח-חדר-איחסון-רעיונות-מדפים

הארון הפינתי במטבח יכול לשמש בצורה מושלמת כמזווה קטן. צור ארון פינתי כדי שתוכל לאחסן בו את כל המוצרים שלך. קל להגיע אליהם ומוכנים להגיש אותם בעת הצורך. ארון כזה יכול להיות מצויד במדפים רגילים כדי לשרת את מטרתו. אתה יכול לבנות את הארון הפינתי בעצמך מכיוון שזו לא מערכת מסובכת.

מגירות מעל הארון הפינתי

ארון פינתי של המטבח, מגירה-סכו

אם המטבח שלכם אמור להיות מצויד במגירות מעל יחידות הבסיס, תוכלו להתאים אותן גם ליחידת הפינה של המטבח. מבחוץ נראה כי מדובר בשתי מגירות, אך במציאות רק אחת מופיעה בעת פתיחה, מה שמציע הרבה מקום. ניתן לחלק אותו כנדרש ולהתאים לסכו”ם וכלים אחרים.

עיצוב מטבח מודרני

ארון פינתי-מטבח-מגירה-רעיון-מינימליסטי-עיצוב-ארון-עיצוב

במקום מגירה אחת בלבד, אפשר שיהיו כמה מובנים בפינה, אחד על גבי השני. המגירות הן מעשיות עבור כלי מטבח קטנים יותר ואין לזלזל בהן ולא להחמיץ אותן במטבח. שלב את ארון הפינות במטבח עם כמה מגירות ליצירת שטח האחסון הנכון לדברים שונים.

מגירות גדולות

ארון פינתי של מגירת המטבח-רעיון-כלים מעשיים-לבן

אם אתה רוצה להשתמש במגירות למנות, סירים או קערות, פשוט בחר גרסאות גדולות יותר ועיצב אותן באותו אופן כמו המגירות הקטנות שהצגנו למעלה. הם מהווים אלטרנטיבה מצוינת לארון הפינות במטבח וניתן לשלב אותם גם עם ארונות קלאסיים שוב.

דלת מתקפלת לארון

פינת-מטבח-סגנון כפרי-ארון שתי דלתות

אם אינכם רוצים ארון פינתי פתוח במטבח, או בחרו קרוסלה קטנה יותר בארון הפינה או בחרו באחת החתוכה בפינה. השתמש בשתי דלתות ארונות בודדות לנעילה או בגרסה זו המורכבת משני אלמנטים המחוברים עם צירים וניתנים לקיפול.

מגירת ירקות

פינת-מטבח-תאי ירקות-רעיון-אוורור עץ

אנו מוצאים גם רעיון זה לתאי ירקות ופירות מעשי מאוד. הם עשויים מעץ וניתן לשלוף אותם ולדחוף אותם אחורי מתחת למשטח העבודה. העיצוב הפתוח מבטיח אוורור טוב, כך שנמנע מקלקול מהיר עקב לחות. ניתן להגיע לפירות וירקות במהירות ובקלות.

ארון פינתי חיצוני

פינה-מטבח-מדף פתוח-דקורטיבי-מגירות-אריחי אבן

ניתן גם לעצב את ארון הפינות החיצוני של המטבח בצורה מקורית. תא פתוח יכול להכיל כלים יפים או כל קישוטים. זה לגמרי תלוי בך. מסביב אתה יכול לחלק מגירות וארונות כרצונך. ניתן להוסיף ארון כזה גם למטבח במועד מאוחר יותר ומספק מרחב עבודה נוסף. אלטרנטיבה מצוינת לאי המטבח!