אריחי קיר למטבח מודרני-אפור-דפוס-גג משופע-ארונות בסיס-שחור-שעון קיר

ה אריחי קיר למטבח ניתן למצוא אותם בעיצובים וגדלים רבים ושונים וניתן להתאים אותם לכל סגנון ריהוט. בעזרת אריחי המטבח המתאימים לקיר תוכלו לשלב אסתטיקה והטבות בעיצוב החדר. במאמר זה אנו מציגים את האפשרויות השונות לאריחי הקיר וכמה רעיונות עיצוב יפים למטבח. תנו לזה לעורר אתכם ולמצוא את העיצוב הטוב ביותר למטבח שלכם.!

אריחי קיר למטבח בסגנון מודרני

אריחי קיר למטבח מודרני-שיש-לבן-ארונות מטבח-מכסה מנוע

בין אם הם מודרניים, קלאסיים, ים תיכוניים או כפריים – אריחי הקיר למטבח מתאימים לכל סגנון ריהוט ומציעים אפשרויות עיצוב רבות. הודות למבחר גדול של חומרים, תוכלו להגדיר את המטבח שלכם בנפרד ולפי טעמכם האישי. עבור מטבחים מודרניים, מומלץ גם גוונים טבעיים בהירים או ערכת צבעים כהה המתואמת צבע עם הרהיטים. אריחי קיר משיש בדוגמת הנחת אפקטיביות משתלבים בצורה מושלמת עם מטבחים מינימליסטיים בלבן והופכים למושכים עיניים של ממש בפנים.

אריחי קיר גדולים למטבח

אריחי קיר למטבח בז '-גדול-אריחים-מודרניים-פנים-מטבח-אי-לבן

רעיון ריהוט בולט נוסף למטבחים בסגנון מודרני הם אריחי הקיר הגדולים. הפורמט הגדול של האריחים מושך מיד תשומת לב וניתן להשיג אותו כמעט בכל מראה. בחר גוון בהיר כמו בז ‘או אפור בהיר ליצירת אווירה טבעית.

לוחות קיר למטבח – 30 רעיונות למראה מטבח עם הבדל

35 רעיונות לעיצוב קירות גב למטבח – אריחים, זכוכית או אבן

הגנה מפני התזה למטבח – 90 רעיונות מגניבים למתיז מטבח

אריחי מטבח בצורה יוצאת דופן לקיר

אריחי קיר למטבח אפור-מודרני-מעניין-צורה-מראה מטבח-רעיון-כיריים

אם אתה מוצא את דפוסי ההנחה הרגילים קצת משעממים, אתה יכול ליצור אפקט אטרקטיבי עם אריחי קיר למטבח בצורות שונות. צבעים מאט או מבריק יוציאו את הצורה יוצאת הדופן של האריחים וישפרו את השפעתם. תן ליצירתיות שלך להשתחרר ולבחור תבנית מושכת את העין למטבח.

ריהוט המטבח באפור

אריחי קיר למטבח מודרני-מינימליסטי-פסיפס-אפור-אריחי-ריצוף

הצבע האפור לריהוט נקרא בדרך כלל קר, אך יש לו אלגנטיות שאין להכחישה, במיוחד במטבח. חזיתות המטבח האפור ואריחי הקיר משתלבים להפליא עם מכשירים עשויים נירוסטה וניתן למצוא אותם בגוונים רבים ושונים כגון אפור בהיר, אנתרציט, אפור כהה ואחרים.

אריחי קיר אפורים למטבח עם ארונות מטבח מעץ

אריחי קיר-מטבח-פסיפס-לבן-אפור-ארונות מטבח-אי-מטבח

כנקודה מרכזית בדירה, המטבח צריך להיות מותקן בצורה שתמיד תהיה אווירה נעימה. חזיתות מטבח מעץ בהיר משלימות אופטית במראה אריחים בצבע לבן ואפור, העוטה באריחי פסיפס..

אריחי מטבח לקיר ואי למטבח

אריחי קיר-מטבח-אפור-מטבח קיר אחורי-מטבח אי-רצפת עץ-ארונות צמודים לקיר-לבן

שילוב של אותם אריחים לקיר האחורי של המטבח ואי המטבח מייצג רעיון ריהוט יצירתי ומקורי למטבח. ניתן להשתמש בדיוק באותם אריחי מטבח לשניהם או פשוט להחליט על צבע או מבנה דומה.

אריחי קיר למטבח בלבן – אריחי המטרו

קיר-אריחים-מטבח-לבן-רצפת-אריחים-דוגמת-כיסאות-אדומים-קורות-לבן-תקרה

הקלאסיקה בין אריחי הקיר למטבח הן אריחי המטרו. בעבר הם שימשו רק כחיפוי קירות לתחנות רכבת תחתית באירופה ובצפון אמריקה, אך כעת הם הופכים חשובים יותר ויותר בעיצוב מטבחים וחדר אמבטיה מודרניים..

אפשרויות לריהוט אריחי מטרו לבנים

אריחי קיר-מטבח-לבן-שחור-רעפים-מראה-אדום-קירות-תליונים

מראה האריחים העשויים אריחי מטרו מציעה אפשרויות רבות לעיצוב המטבח. אם תבחר את האריחים המבריקים הלבנים הקלאסיים, ניתן לשלב אותם יפה עם קירות ורהיטים צבעוניים או כהים. עם זאת, אריחי קיר כהים יותר למטבח דורשים פחות תחזוקה וגם מייצגים החלטה טובה.

אריחי קיר פסיפס למטבח

אריחי קיר-מטבח-מודרני-מטבח-אריחי-פסיפס-מטבח אחורי קיר-אלגנטי

אריחי פסיפס אלגנטיים הם תמיד אופנתיים ומהווים לוכד עיניים בפנים. לא משנה אם הם בצבע אחד או במראה מיוחד – האריחים הקטנים והמבריקים יפים וירעננו את המטבח שלכם. מבחר העיצובים העצום מאפשר אינדיבידואליות ויצירתיות בעיצוב מטבחים.

פסיפס אריחי מטבח יוצא דופן

אריחי קיר-מטבח-פסיפס-חום-מטבח-אריחים-משטחי כיריים

אם אתה רוצה שיהיה מראה אריח מיוחד עשוי אריחי פסיפס עם מספר צבעים, אז חזיתות המטבח ומשטחי העבודה צריכים להיות בעלי צבעים דומים. יתר על כן, הם צריכים להיות מונוכרום ובעיצוב פשוט, כך שהריהוט לא יהיה קיטשי מדי.

מטבח מוגדר בגוונים כהים

אריחי קיר-מטבח-פסיפס-מטבח-אריחים-ריהוט כהה-אבן

אם בחרתם בגוונים כהים למטבח שלכם, תוכלו ליצור ניגודיות יפה עם מראה אריחים תואמת. אריחי פסיפס בשניים עד ארבעה צבעים שונים נראים יפים במיוחד בשילוב עם הריהוט הכהה ויוצרים תמונה כללית נפלאה.

אריחי קיר ים תיכוניים למטבח

אריחי קיר-מטבח-בסגנון ים תיכוני-מטבח-מראה-כחול-משטחי

עבודות אריחים מדברות בסגנון הריהוט הים תיכוני היווני ויחד עם צבעים בהירים מביאות את הכשרון הדרומי הפופולרי לארבעת הקירות שלכם. האם אתה רוצה ליצור אווירה כזו במטבח שלך? שלב ריהוט לבן עם אריחי קיר לדוגמא ומשטחים כחולים כדי להעניק לחדר כשרון ים תיכוני.

אריחי קיר עם דוגמאות לקיר האחורי במטבח

אריחי קיר-מטבח-דוגמה-כחול-מטבח אחורי-כיריים-אפור-ארונות

אריחי הקיר הפופולריים עם הדוגמאות מזכירים גם דירות בסגנון כפרי. הם מספקים מבטאים ומוטיבים צבעוניים מעניינים בעיצוב החדרים ומשתמשים בהם בצורה הטובה ביותר בשילוב עם חזיתות מטבח בצבע רגיל.

עיצוב וינטאג ‘עם אריחי קיר טלאים למטבח

אריחי קיר-מטבח-טלאים-דפוס-לבן-ריהוט-כיור-לבנדר

אם אתה אוהב את דפוס הטלאים, אתה יכול להשתמש בו לעיצוב אריחי קיר המטבח שלך. אתה יכול לתבל כל פנים מונוכרום ולהוסיף צבע נוסף. עם זאת, אריחי מטבח טלאים מומלצים רק למטבחים עם ריהוט בצבע אחד, אחרת קיים סיכון למראה כללי מסוגנן.

אריחי מטבח בסגנון כפרי

קיר-אריחים-מטבח-ים תיכוני-ריהוט-אריחי-תבנית-מטבח-כיריים

בעת בחירת אריחי טלאים יש להמשיך בזהירות ולבחור את הצבעים במדויק. שילוב הצבעים הנכון הוא חובה כאן. הטיפ שלנו: לפני שאתם מניחים את אריחי הקיר למטבח, בחרו כמה גרסאות שונות ובדקו כיצד הם משתלבים עם חזיתות המטבח. רק אז תוכל לקבוע איזו גרסה אתה הכי אוהב.

מטבח צבעוני עם אריחי קיר

אריחי קיר-מטבח-ירוק-צבעוני-פנים-פתוח-סלון-ירוק-קיר

מבטאים צבעוניים בהירים בפנים יוצרים מצב רוח טוב ומושכים את העין במיוחד. לא משנה אם הדירה קטנה או גדולה – צבע מהנה ירענן כל חדר. אריחי קיר ירוקים למטבח, למשל, הם לוכד עיניים אטמוספרי ומזכירים את הטבע.

התאם את צבע אריחי הקיר למטבח עם הריהוט

אריחי קיר-מטבח-אדום-צבע-מבטא-אפור-משטחי-ארונות מטבח

לקבלת אפקט דרמטי יותר, אתה יכול להניח אריחי קיר אדומים במטבח. הם משתלבים להפליא עם חזיתות בצבע אפור כהה או שחור ומשתלבים היטב עם מטבחים בסגנון מודרני או מינימליסטי.

ריהוט המטבח בלבן וכחול

אריחי קיר-מטבח-קטן-לבן-מטבח-ארונות-אריחים-צבע-מבטא-כחול כהה

אריחי מטרו בכל צבע עובדים היטב כמראה אריחים ושומר התזה במטבח. עם זאת, אם תבחר בצבע כהה יותר כמו כחול או ירוק, עדיף לשלב אותו עם חזיתות לבנות.

מטבח רטרו עם אריחי קיר

אריחי קיר-מטבח-רטרו-ריהוט-לבן-ירוק בהיר-בסגנון וינטאג '

אם אתם אוהבים את מטבחי הרטרו מהסרטים האמריקאים, תוכלו גם להקים מטבח משלכם בסגנון זה. מומלץ אריחי מטרו לבנים וחזיתות בצבעי פסטל כמו ירוק, כחול, ורוד או צהוב. שלב עם אריחי ריצוף תואמים ליצירת מטבח הרטרו המושלם.