צבעי טרנדים-מטבח-2012-צבעוני-רעפים-מראה-עץ אצילי

הצבע הוא תחושה והוא מגיע בגוונים רבים. תהנה מהנוחות של המטבח שלך על ידי כך טרנדים צבעוניים במטבח לשנת 2012 לְקַשֵׁט. מדובר בצהוב, ירוק, אדום, כתום, סגול והגרסאות שלהם. בחרו את הצבע המתאים לסגנון הבית שלכם וכמובן שאתם הכי נהנים. כמובן שבבחירת שילובי צבעים למטבח שלכם עליכם להיות מודעים למה המטרות שלכם. מה אתה מצפה מהצבע של המטבח שלך? כדי לנחם אותך, לתת לך מצב רוח, או סתם להרשים את המבקרים שלך? זה לא משנה מה המטרה, אבל אנחנו יכולים לעזור לך עם כמה טיפים.

טרנדים צבעוניים במטבח לשנת 2012 – המבחר

משחק לבן-מטבח-צבע מגמות צבע במטבח לשנת 2012

פסיכולוגים מאמינים שצבע הפנים צריך להיבחר על ידך, מבלי לקבל ייעוץ מאחרים. כאשר אנו לוקחים בחשבון את העובדה כי באמצעות עיצוב הבית שלך אנשים מביעים את עצמם, אמירה זו נשמעת הגיונית. ראשית, בחר את צבע הבסיס המתאים לך ביותר. לאחר מכן תוכל לאסוף ערכת צבעים מלאה המבוססת על צבע זה. לאחר מכן תוכל להעשיר את ערכת הצבעים הזו בהתאם למטרה שאתה רוצה.

טרנדים צבעוניים במטבח לשנת 2012 – ניגודים

ירוק בהיר-תכלת-שילוב-לבן-מטבח

אתה יכול להסתמך על ניגודיות, שיכולה להיות יעילה מאוד כפרט בפנים המטבח. לדוגמה, שולחן צהוב ייראה נהדר במטבח הירוק שלך. שילובים כאלה יכולים לתת לך אנרגיה חיובית. פשוט בחר צבעים מנוגדים. אלה הצבעים שהופכים לשחורים בצבירתם. להלן שתי אפשרויות טובות: שילוב מוצלח של הצבע הירוק עם האדום, או הצבע הצהוב עם סגול, למשל.

טרנדים צבעוניים במטבח לשנת 2012 – השתמשו בגוונים שונים

אדום כהה-מטבח-ארונות-לבן-ריהוט אוכל

תמהיל הגוונים השונים נראה מרשים מאוד בפנים. צבעים או גוונים מונוכרומטיים הם שילוב של קלילות ורוויה בצבע אחד בלבד. תפיק תועלת מההשפעות האלה. סידור כזה בחדר יוצר אווירה נינוחה. זה יכול לעזור לך ליצור מטבח נחמד באמת.

ישיבה בצבעי כחול ואדום

צבע-טרנדים-מטבח-2012-כחול-כחול-אדום-מושבים

ארונות מטבח ודלפקים

מגמות צבע-מטבח-2012-צבעוני-מטבח-ארונות-דלפקים

מטבח קיר מבטא סגול

מטבח קיר מבטא סגול-לילך

עץ ירוק כחול טורקיז

מגמות צבע-מטבח-2012-טורקיז-כחול-עץ אצילי

כתום ורוד פסטלי

מגמות צבע-מטבח-2012-פסטל-ורוד-כתום  מגמות צבע-מטבח-2012-שילוב-ירוק-כחול

מטבח בצבע אנרגטי

מראה אריח מודרנית

צבע-טרנדים-מטבח-2012-מראה-אריח מודרנית  ירוק-מטבח-אי-לבן-מטבח-ארונות

מגמות צבע-מטבח-2012-שילוב-תכלת-לבן