לוחות קיר למטבח -מראה מטבח-מודרני-בהיר-לבן-מבריק-חום

עיצוב קיר אטרקטיבי מעניק למטבח בעיטה מיוחדת ודבר מסוים זה המגדיר את סגנון הריהוט האינדיבידואלי. בנוסף, הוא ממלא תפקיד מעשי, כלומר הקירות מול מזרקים ומדי פעם מול קליפות תפוחי אדמה מעופפים. לוחות קיר למטבח קיימים בצבעים ודוגמאות רבים. קל מאוד לבחור משהו שמתאים לחדר ולטעם שלך.

לוחות קיר למטבח או לקיר האחורי של המטבח

לוחות קיר למטבח - מראה למטבח - מודרני - מבריק גבוה - אדום כהה - לבן

בכל הנוגע לעיצוב קירות במטבח, מונחים חדשים ממשיכים לעלות. לוחות קיר, קירות אחוריים למטבח, מראות מטבח זהים בעצם ומייצגים אלטרנטיבה לאריחים במטבח, אולם ישנם הבדלים גדולים בעיצוב ובמראה. זמינים ESG, אקריליק, מתכת ולמינציה.

לוחות קיר למטבח במגוון גדול

לוחות קיר למטבח -מראה מטבח-מודרני-מבריק-אדום-לבן

לוחות קיר למטבח קלים מאוד להרכבה וניתנים לחיבור ישירות לקיר. אבל זה צריך להיות חלק ואפילו כך שהפאנל ממוקם עליו בצורה מושלמת. אביזרי הידוק שונים משמשים לחיזוק, בהתאם לחומר. לחלופין, אפשר להדביק את הלוחות לאריח קיים באמצעות דבק הרכבה מתאים, למשל.

לוחות קיר למטבח כחלופה טובה יותר לאריחים

לוחות קיר למטבח - מראה למטבח - מודרני - מבריק גבוה - שחור - לבן

קל יותר לטפל בלוחות קיר בהשוואה לאריחים. המשטח האחיד, המבריק ברובו, הוא דוחה מים ולכלוך. אין צורך בחומרי ניקוי מיוחדים לניקוי יומיומי, אך פשוט נגבו בעזרת מטלית לחה ואולי בעזרת חומר ניקוי עדין.

לוחות קיר למטבח במקום אריחים – טענות בעד ונגד

לוחות קיר למטבח -מראה מטבח-מודרני-שחור-לבן-זכוכית אצילה

נזקים כמו סדקים, התזות של גריז ושינוי צבע אינם נדירים במשטח האריחים. להיפך, לאחר ההתקנה הנכונה, לוחות הקיר למטבח אינם מאבדים את דמותם הטובה ותמיד זורחים כמו חדשים. על מנת לא לפגוע במשטח המבריק הזה לחלוטין, אין להשתמש בצמר פלדה, חומרי ניקוי, ספוגים לשטיפת כלים וכדומה המכילים חומרי שחיקה.

לוחות קיר מבריקים למטבח בצבע מבטא

לוחות קיר-מטבח-מראה מטבח-מודרני-עץ-שחור-לבן

בעזרת לוחות הקיר למטבח עשויים זכוכית או אקריליק תוכלו לבחור בין כל צבעי ה- RGB או לספק מוטיב שנבחר בנפרד וכך להתאים אותו בצורה מושלמת לרעיונות ולאווירת החיים שלכם..

לוחות קיר מודרניים למטבח עשויים זכוכית

לוחות קיר-מטבח-מראה למטבח-מודרני-שחור-לבן-סגול-מבריק

לוחות קיר מזכוכית נראים אצילי ואיכותי, ולכן הם בדרך כלל מועדפים על עיצובי מטבח מודרניים. פני השטח המחזירי פחות או יותר מאפשרים לצבעים ומוטיבים להגיע באמת לשלהם. הם זוכים לעומק וזוהר ולכן נראים קורנים ומציאותיים יותר.

לוחות קיר למטבח בצבע לבן – מאט ומבריק

לוחות קיר-מטבח-מראה מטבח-מודרני-מינימליסטי-מבריק-גבוה ללא ידיות

קיר אחורי מזכוכית למטבח יכול להיות מאט או מבריק, בהתאם לדרישות האישיות שלך. זה מאפשר להגדיר ניגודים ומבטאים רצויים, כמו בדוגמה זו בתמונה. הגימור הלבן -מט של חזיתות המטבח ללא ידיות באמת מגיע לעצמו כאשר לקיר המטבח יש משטח מחזיר אור.

לוחות קיר למטבח – עדכון מסוגנן למטבח שלכם

לוחות קיר-מטבח-מראה מטבח-לבן-מסורתי-שחור-מודרניזציה

ניתן להתקין לוחות קיר למטבח בכמה שעות בהשוואה לאריחים. הם פשוט פתרון גאוני לדירות שכורות ולמסעדות שבהן עיצוב המטבח צריך להיות קצת יותר גמיש. אם עדיין רצוי מראה אריח, לוחות להרכבה על הקיר עם דפוסי אריחים או עם המפרקים האופייניים הם אידיאליים.

לוחות קיר למטבח בסגנון מודרני – זכוכית מחוסמת

לוחות קיר-מטבח-מראה מטבח-מודרני-עץ-בטון-דלפק נירוסטה

מי שבוחר בציוד מטבח איכותי ואטרקטיבי בוחר בזכוכית בטיחות ESG. זוהי זכוכית מחוסמת תרמית שהיא עמידה בחום וכמעט בלתי שבירה. בנוסף, הוא מאופיין בעמידות כימית גבוהה למים, חומצות ופתרונות מלח.

לוחות קיר למטבח – קיר מראה במטבח לבן מינימליסטי

לוחות קיר-מטבח-מראה מטבח-מודרני-מראה-מבריק-לבן

ניתן לצבוע זכוכית ESG בהתאם לרצונות האישיים. הצביעה או מוטיב ההדפסה נעשים על הקיר האחורי של הזכוכית, אפשר גם אפקט מראה. בהתאם לגימור – מאט או מבריק, ייתכנו הבדלים בצבעים ובחדות עם התמונה המקורית.

לוחות קיר מחזירי אור למטבח

לוחות קיר-מטבח-מראה מטבח-מודרני-שחור-לבן-דלפק מראה

זכוכית הבטיחות ESG מנקה כמו כל משטח זכוכית אחר בעזרת ניקוי זכוכית או מסיר שומנים. אין צורך בתוספים יקרים לניקוי. למרות ההתנגדות הגדולה של החומר, אסור לסכן את קיר המטבח מזכוכית ESG מפגיעות.

שילוב חומרים – לוחות קיר למטבח כהגנה מפני התזות וטפטים דקורטיביים 

לוחות קיר-מטבח-מטבח-מראה-מודרני-זכוכית-טפט-אדום

זכוכית בטיחות ESG מתאימה היטב כפנל קיר מאחורי הכיריים ולכן היא משמשת בצורה מושלמת כמגן התזה. החומר עמיד בחום עד כ -100 מעלות. הדפס המוטיב יכול להיות שונה מהייצוג בפועל בסנטימטר אחד או שניים. מדוע כדאי לשים לב אליו בעת מעברים עם טפטים או חומרים אחרים.

מרכיבים חומרים שונים – לוחות קיר למטבח עשויים זכוכית ונירוסטה מוברשת

לוחות קיר-מטבח-מטבח-מראה-מודרני-זכוכית-נירוסטה-מוברש-עץ

זכוכית באה לשלה בשילוב עם מתכת. נירוסטה מוברשת וזכוכית ESG מבריקה משתלבים טוב מאוד ביחד ומשיגים אפקט אצילי, בהחלט מוסיפים ערך לציוד המטבח.

מטבח אופנתי בטורקיז עם מראה מטבח מנירוסטה

לוחות קיר-מטבח-מראה למטבח-מודרני-נירוסטה-מוברש-טורקיז

לוחות קיר עשויים נירוסטה מחליפים בצורה מושלמת את מראה האריחים במטבח. הם באיכות גבוהה ומשולבים במיומנות עם שאר החומרים ששימשו בעיצוב המטבח, ויוצרים אווירה מסוגננת עם נגיעה מודרנית. בנוסף, נירוסטה היא פרקטית מאוד ולא במקרה היא מועדפת לריהוט כל מטבח מקצועי.

לוחות קיר עמידים למטבח עשויים נירוסטה

לוחות קיר-מטבח-מראה מטבח-מודרני-נירוסטה-תנור גז עץ בהיר

אין שתי דעות כי נירוסטה משולבת בצורה הטובה ביותר עם עץ. המתכת נראית מגניבה כשלעצמה ולעומתה העץ יוצר אווירה נעימה. בנוסף, מושגת תמונה כוללת מושלמת.

לוחות קיר למטבח עשויים מתכת – נחושת

לוחות קיר-מטבח-מטבח-מראה-מודרני-נחושת-עץ מחוספס

מתכות אחרות, כגון נחושת או אלומיניום, יכולות לשמש גם לוחות קיר למטבח. אלה משמשים פחות או יותר גולת הכותרת בעיצוב המטבח. לכן יהיה הגיוני לשלב מבטאים אלה עם פרטים אחרים בעיצוב כך שתיווצר תמונה כוללת אחידה.

לוחות קיר למטבח עשויים נחושת – מודרניים ומסורתיים בו זמנית

לוחות קיר-מטבח-מראה מטבח-חיפוי-נחושת-קיר-בית כפרי מסורתי

נחושת ביססה את עצמה כמראה אופנתי בכל תחום עיצובי בשנים האחרונות. לעתים קרובות הוא מופיע בצורה של אביזרי בית מסוגננים, אך לעתים רחוקות מאוד הוא שולט בעיצוב הפנים. כאן אנו מציגים השראה לקירות מטבח שלמים עשויים נחושת.

לוחות קיר במראה עץ למטבח הקטן – לרבד

לוחות קיר-מטבח-מטבח-מראה-מטבח קטן-נישה-עץ-אור

לוחות למינציה משמשים לעתים קרובות לכיסוי שטחי רעפים מכוערים. אלה נראה כפתרון זול שמשאיר כמה שפחות נזק ומהווה אלטרנטיבה טובה, במיוחד לדירות השכרה.

לוחות קיר למטבח בסגנון בית כפרי – לוחות קיר טבעיים עשויים לרבד

לוחות קיר-מטבח-מטבח-מראה-כפר-בית-עץ-מסורתי-תקרה

למטבח בסגנון בית כפרי מסורתי, יתכן שאין פתרון טוב יותר לעיצוב קירות מלוחות קיר עשויים עץ או במראה זה. לוחות קיר למטבח העשויים למינציה חזקים, עמידים בחום ומים, ניתנים להתקנה בקלות מאחורי הכיריים, למעט כיריים הגז, וקלים לטיפול. גרסאות רבות נראות טבעיות ולכן מתאימות כחלופה טובה וזולה ללוחות עץ אמיתי קונבנציונאלי.

לוחות קיר למטבח – חיפוי קירות מעץ

לוחות קיר-מטבח-מראה מטבח-מודרני-עץ-שחור-לבן

גם במטבח לא ניתן לשלול חיפויי קירות מעץ אמיתי, אם כי הוא נתפס כעומס יותר לתחזוקה. החומר זקוק לטיפול משטח הולם והוא עמיד רק באופן חלקי. יש לטפל בלוחות הקיר בלק איטום מעץ לפחות פעם אחת מכל הצדדים ויש למרוח שתי שכבות בצד הקדמי כדי להפוך אותם לעמידים בניקוי..

לוחות קיר למטבח במקום אריחים – ניתן להשיג בדגמים יפים

לוחות קיר-מטבח-מטבח-מראה-כפר-בית-דפוס-אריחי קישוטים

דפוסים יפים אפשריים לקיר המטבח גם אם רוצים להסתדר בלי מראות רעפים – עם קיר אחורי למטבח מזכוכית אקרילית. החומר בהיר יותר ועמיד יותר להתנפץ מזכוכית, אך נראה מאוד מאוד דומה לו ומעניק למוטיבים עומק וזוהר.

לוחות קיר למטבח כהגנה מפני התזה – זכוכית אקרילית או ידועה עדיין בשם פרספקס

לוחות קיר-מטבח-מראה מטבח-מודרני-הגנה מפני התזה-תנור גז-שחור

זכוכית אקרילית או שעדיין מכונה פרספקס היא חומר מהדור האחרון שהוא קל יותר ולכן קל יותר להרכבה מזכוכית. הטיפול היתרון בשל המשקל הנמוך מאפשר התקנה רק באזורים נבחרים, למשל כשומר התזה.

לוחות קיר למטבח מאחורי משטח עבודה וכיריים – הדפס מוטיב

לוחות קיר-מטבח-מטבח-מראה-מודרני-טפט-צבע-לבן

ניתן להדפיס את יריעות הזכוכית האקרילית במוטיבים נבחרים באמצעות הדפסת UV וכך להתאים באופן מושלם לרעיונות שלך. המוטיבים מודפסים ישירות על גב החומר.

לוחות קיר דקורטיביים למטבח: קלים לטיפול ומושכים

לוחות קיר-מטבח-מטבח-מראה-מודרני-טפט-זכוכית-לימון

עליך לנקוט בזהירות רבה בעת ניקוי יריעות אקריליק. חומרי ניקוי זכוכית קונבנציונאליים אינם מתאימים לכך מכיוון שהם תוקפים את פני השטח ולאחר זמן מה הוא הופך להיות משעמם ולא מכוער. לשם כך יש להשתמש רק במים חמימים עם מעט נוזל כביסה או ניקוי זכוכית אקרילי מיוחד.

לוחות קיר למטבח עשויים אקריליק עם מוטיבים לתמונה

לוחות קיר-מטבח-מטבח-מראה-מודרני-טפט-אפור-מוטיב

מה שצריך לשים לב בעת ניקוי משטחים מבריקים הוא שאתה יכול להשתמש בספוגים רכים ובמטליות ללא מוך לניגוב. כמו כן, אנו ממליצים שלא להשתמש במטליות מיקרופייבר, מכיוון שהן פוגעות בברק ומותירות שריטות קטנות על פני השטח. השפעה זו מתגלה רק לאחר מספר שנים של שימוש.

לוחות קיר מודרניים למטבח קובעים מבטאים בחדר מינימליסטי 

לוחות קיר-מטבח-מטבח-מראה-מודרני-מוטיב-בטון-טפט-קיר

אופציה נוספת לעיצוב הקיר האחורי במטבח היא החומר Aludibond. הוא מורכב מפלסטיק ואלומיניום שעובי 3 מ”מ בלבד וקל מאוד.

לוחות קיר למטבח עם מוטיבים יפים 

לוחות קיר-מטבח-מטבח-מראה-מודרני-מוטיב-פרחוני-עץ

Aludibond מתאפיין במשטח מאט והמוטיב הנבחר מודפס ישירות בצד הקדמי של הלוח. מסיבה זו, יש לנקוט בזהירות רבה בעת הניקוי.

לוחות קיר ריאליסטיים למטבח

לוחות קיר-מטבח-מטבח-מראה-מודרני-מוטיב-חום-סתיו

ניתן לנקות לוחות אקריליק ללא תוספים, רק בעזרת ספוג רך מאוד, מים ומעט נוזל כביסה. אסור לנקות חומרי ניקוי קשים ושפשוף נמרץ, אחרת הדפס המוטיב הצבעוני יתפוגג. החומר מתאים להתקנה מאחורי כיריים, אך אינו עמיד בפני דפיקות וחתכים.

תלת מימד לוחות קיר למטבח

לוחות קיר-מטבח-מטבח-מראה-מודרני-3d-לבן-גיאומטרי

אפקטים תלת מימדיים בעיצוב פנים הם כיום מאוד פופולריים. אלה יכולים לתת רושם ויזואלי באמצעות תמונות או הדפסי מוטיב באיכות גבוהה או לביים באמצעות לוחות קיר מחומרים אמיתיים.