צבעים-צבעים-מטבחים-עיצובים-לאגו

סטודיו Lago Design הוא כאן כדי להביא לכם סטודיו מפואר עיצוב מטבח להציג עם קונספט מקורי וסידור מעניין של רהיטים ופרטים. מה שמעניין בעיצוב זה הוא שעבור סטודיו לאגו המטבח הזה הוא לא רק סט של רהיטים, הוא אובייקט שבו אנשים משדרים את טעמם והעדפותיהם. 36e8 היא יצירת מופת בקרב הקלאסיקה עיצוב מטבח, כי מלבד הקלאסי, הוא גם אצילי.

עיצובי מטבח מודולריים מודרניים של לאגו

מודרני-מודולרי-עיצובי מטבח-לאגו

36e8 הוא אחד הגדולים והקלאסיים עיצובי מטבח, שתוכל לעורר השראה ברגע שאתה נכנס. ערכת הצבעים הבהירה של היוקרה עיצוב מטבח יוצר אווירה הרמונית שהיא יותר מאושרת ושטופת שמש. הטריות מגיעה מכל מקום – הרהיטים, הארוחות והאנשים שאתה באמת אוהב, במיוחד כשהם מבשלים בשבילך. הצורות והקווים כאן רגילים ומסורתיים לחלוטין, אבל השילובים פשוט מדהימים ויוצאי דופן.

עיצובי מטבח צבעוניים מודרניים

עיצובי-מטבח מודרני-צבעוני

36e8 מלאגו הוא עיצוב מטבח עוצר נשימה והיוקרה של הפרויקטים נעוצה בריהוט המעודן. כולם עשויים מהחומרים הטובים ביותר על בסיס במבוק ועץ אלון והביצוע שאנו מסתכלים עליו כאן הוא יותר ממקצועי. לכן, יוקרה לא תמיד אומרת מפואר ושופע, אלא גם איכותית וסולידית. לאגו מדגיש זאת בעת יצירת שלהם  עיצובי מטבח.

עיצובי מטבח צבעוניים של לאגו

צבעוני-מטבחים-עיצובים-לאגו

יש משהו ילדותי ונאיבי במפואר הזה עיצוב מטבח. תפיסה זו השפיעה על הרעיון שיש להציג בישול ומשק בית כמשחק. וכל משחק או פעילות ב- 36e8 מהנים ומעוררי השראה. הכל קלאסי עיצובי מטבח מלאגו העלו רעיון ליצירת מצב רוח יומיומי נחמד ואווירה ידידותית בבית ובמשפחה.

אביגיל

אפשרות אחסון לעיצובי המטבח מבית לאגו

אחסון-מטבחים-עיצובים-לאגו

 עיצוב מטבח צהוב שטוף שמש של לאגו

שמש-צהוב-מטבח-עיצוב-לגו

יחידות מטבח בהירות ומשטחים מבריקים של לאגו

משטחים בהירים-מטבח-מבריק