הזמינו-מטבח-על-בולטהאופ-כלי מטבח-ארונות

מטבחים מפוארים הם נדירים מאוד, במיוחד אלה שהם ייחודיים ויפים במיוחד, ונוצרים כדי להפוך את המטבחים שלנו לא רק פונקציונאליים אלא גם מענגים. מטבח Bulthaup מציג סביבת מגורים רצויה.

מטבח Bulthaup – כלי מטבח מסודרים

כלי מטבח מסודרים-על-ידי-בולטאופ

המטרה העיקרית של Bulthaup היא ליצור עיצובי מטבח פשוטים אך יפים עם אלמנטים פיסוליים וקווי חזית יפים. החברה משלבת אלגנטיות עם פונקציונליות להשלמה מלאה של עיצוב אסתטי, מדויק וכמובן פרקטי בכל מטבח.

מטבחי Bulthaup מציעים שטח אחסון רב

מטבח מסודר-מבולטהאופ-אחסון-רעיון

בולטאופ ידועה ברחבי העולם בזכות רעיונות המטבח והחדר היפה שלה שאי אפשר לתאר אותם במילים פשוטות. עם החדשנות והדיוק שלהם, העיצובים הם יצירות אמנות מפוארות. נדיר מאוד שנוצרות אומנות ותשוקה כה עמוקות בחלל פנימי. למטבח מבולטהאופ יש אלגנטיות ומעשיות שאף חברה אחרת לא הציגה בצורה זו. Bulthaup הוא ללא ספק אחד מגדולי מעצבי המטבחים היוקרתיים והעכשוויים בעולם. החברה עובדת, מרתקת ומעוררת השראה למוחות מוכשרים רבים ברחבי העולם עם הפרפקציוניזם והעוצמה החדשנית שלה.

קרש חיתוך

קרש חיתוך מסודר-מטבח-על-ידי בולטאופ

בולטאופ נוסדה בבודנקירכן בשנת 1949 על ידי מרטין בולטאופ, שהפך טחנה ישנה למפעל רהיטים. שנתיים לאחר מכן, הוא החל לייצר ארונות מטבח תוך שימוש בחומרים איכותיים ובעשייה חדשנית. הארונות הפכו לפופולריים מאוד בגרמניה הראשונה ובהמשך בכל רחבי מערב אירופה. במשך כמה עשורים, החברה החלה להתנסות ולפתח כמה מעיצובי המטבח הטובים ביותר שלה. הם יוצרים טרנד חדש מבחינת עיצוב מטבחים המשמש מעצבים אחרים ברחבי העולם עד היום.

אי מטבח גדול

הזמנה-מטבח-על-בולטאופ-אי-מטבח גדול

כמה מהיצירות הזכורות ביותר של בולטאופ הן “מטבח העתיד”, שעוצב בשנת 1970, “קונטור” האלגנטי אך העכשווי בשנת 1978 ו”מערכת ב “. האחרונה תוכננה בשנת 1982 והיא ללא ספק העבודה החדשנית ביותר שהושגה באותה תקופה. המטבח של בולטהאופ מיוצר פשוטו כמשמעו לבישול ואף נראה איכשהו כמו מעבדה מעניינת. הוא בנוי היטב ופונקציונלי ביותר. כשהאי הגדול שלו באמצע, משטח העבודה מופרד בשבילים קטנים. מטבח זה הפך לדגם במשך עשרות שנים לאחר מכן. אנו בהחלט יכולים לקרוא לבלטהאופ כחלוץ ובעל צורות טבעיות ופונקציונליות.

צנצנות תבלינים

הזמינו-מטבח-מתבלינים- Bulthaup

הזמנה-סכינים-מטבח-על-ידי-בולטאופ

Bulthaup B3

מודרני-מטבח-Bulthaup-b3

בולטאופ יודע

הזמנה-מטבח-על-בולטהאופ-לבן

לבן ומינימליסטי

מסודר-מטבח-על-בולטאופ-לבן-מינימליסטי

מטבח Bulthaup עם הרבה מקום אחסון

הזמנה-מטבח-על-בולטאופ-ארון עץ

סדר ומינימליזם

סדר-מינימליסטי-מטבח-מאת-בולטהאופ

 הזמנה במטבח Bulthaup

הזמינו-מטבח-על-ידי-בולטאופ-שטח אחסון

הזמנה-מטבח-על-בולטהאופ

מטבח מעץ

הזמנה-מטבח-לפי-בולטהאופ-עיצוב

הזמינו-צנצנות-מטבח-על-ידי-בולטאופ

הזמין-מטבח-על-ידי-בולטהאופ-כלים   מכשירים מסודרים-מטבחים-על-ידי Bulthaup

מטבח הגון מ Bulthaup

הזמנה-מטבח-על-בולטהאופ-חזית עץ