מטבח עם גינת עשבי תיבול DIY-רעיונות-מתכת-מיכל-מדפים-צמודים לקיר

יש הרבה רעיונות לקישוט מטבח, אבל אנחנו מאוד אוהבים את אלה, לקשט את המטבח בבית עם גינת עשבי תיבול. גינת עשבי תיבול על אדן החלון, המרפסת או על מדף נראית ביתית במטבח והיא פרקטית. עירית עשבי התיבול הטריות, בזיליקום, טרגון, מרווה, פטרוזיליה או רוזמרין מעניקים לחדר ניחוח נעים. יחד עם זאת, ניתן להשתמש בעשבי התיבול הטעימים לבישול וחידוד מנות. מכיוון שלצמחי מרפא רבים יש השפעות ריפוי שונות, הם מתאימים גם למאבק במחלות. הגידול קל אם אוהדי הצמח מתחשבים במיקומם ובדרישות הטיפול של צמחי המרפא הבודדים.

תן את ההמלצות האלה מדריכים אינפורמטיביים. עשבי תיבול משגשגים בצורה הטובה ביותר בקופסאות או בסירים, על אדן החלון או במרפסת. חשוב שהצמחים יקבלו מספיק אור ומים ושתזרו אותם בזמן הנכון של השנה.

מטבח מקשט עם גינת עשבי תיבול – עצי חרס ודליים עם קישוט

מטבח עם גינת עשבי תיבול DIY-רעיונות-סיר חרס-סמנים של עשבי תיבול-מקלות גלידה

אם אתה רוצה לקשט את המטבח בעשבי תיבול, עליך להשתמש בעציצי חימר לשתילה. החומר אינו פוגע בכדור הארץ וניתן להשיג עצי חרס בצבעים שונים. הם נותנים למטבח אווירה נעימה. צמחי מרפא יכולים גם לצייר אותם בעצמם ולהתאים את הצבעים לסולם הצבעים של המטבח או להוסיף מבטאים.

מטבח עם גינת עשבי תיבול diy-רעיונות-חרס-סיר-תווית שחורה

הדליים וסירי החימר צריכים לעמוד ליד החלון או על מדף מוצף אור, שם הם אינם מפריעים למטבח, אלא גורמים למטבח להראות יפה יותר. צמחי המרפא ממליצים לא לשתול יותר משלושה עשבי תיבול לכל סיר. אוהדי צמחים צריכים גם לוודא שיש גיגית שום מתחת לצמחים. מצד אחד, צמח הכרישה הירוק עד הוא צמח יפהפה עם פרח בצבע סגול שנותן תמונה יפה, מצד שני, כנימות לא אוהבות שום. זה מגן על שאר עשבי התיבול מפני מזיקים.

לקשט את המטבח בגינת עשבי תיבול – סולם עשבי תיבול, מדפים ורעיונות יצירה אחרים

מטבח עם גינת עשבי תיבול diy-ideen-Gewuerzregal-weisse-Uebertoepfe

מי שמנוסה במלאכתו יכול לייצר מדפי עץ מיוחדים עם הוראות הרכבה עצמית המציעים מקום למספר סירים, ניתן למקם אותם באופן משתנה או להיצמד למסגרת החלון. ניתן להבריג במהירות את סולם העשבים מלוחות ישנים. ניתן להניח עשבי תיבול שונים על המדרגות הבודדות. הסולם נראה דקורטיבי במיוחד בפינה שאינה בשימוש במטבח.

מטבח עם גינות עשבי תיבול-סל-סיר-רעיונות

אם יש לך סל נצרים ישן בבית, אתה יכול להשתמש בו לשתילת עשבי תיבול. ניתן לרפד את הסל בקלות בעזרת יריעה גדולה או ברזנט מפלסטיק, שאמור להיות עמיד למים ועבה. חובבים יכולים לתפור בערך את שולי נייר הכסף לסל בעזרת מחט וחוט. לאחר מכן ממלאים את הסל באדמת גינה ומכניסים את עשבי התיבול. חשוב ללחוץ על זה לתוך האדמה ולשפוך מים על הסל כדי שהצמחים יוכלו לצמוח היטב. זה נראה דקורטיבי במיוחד אם הסל נטוע בסוגים שונים של עשבי תיבול ומכיל עשבי תיבול תלויים, נמוכים וגבוהים. סל העשבים נראה יפה באותה מידה על שולחן מטבח גדול כמו שהוא נראה על מזנון.

מטבח מעוצב עם גינת עשבי תיבול – השולחן עם עשבי תיבול

מטבח-גינת עשבי תיבול-DIY-רעיונות-תליית קיר-סירים

עשבי תיבול רבים צבועים בעוצמה וכמו פרחים, זרדים וחומרים טבעיים אחרים, מתאימים מאוד לקישוט שולחן מקורי. הם עמידים ועמידים בפני קרעים וקלים לעטוף. אתה יכול להשתמש בהן להכנת טבעות מפיות תוצרת בית ולייפות אותן בפרחי צמחים.

מטבח-גינת עשבי תיבול-רעיונות-מיני-עשב-זר-שולחן-קישוט-משרת

זרי צמחים יפים למראה ויחד עם זאת ריחניים. הם עשויים מתערובת של פרחים ועשבי תיבול. רוזמרין, תלתן מתוק, שומר, טימין ודליל הם הטובים ביותר. ניתן לקשור אותם סביב טבעת מתכת עם חוט פרחוני מבלי להתנתק. אם מכינים את זר העשבים במתנה, אפשר גם להשתמש בזר רטוב במקום בזר מתכת. זה סופג מים ושומר על עשבי התיבול הטריים לאורך זמן.

מטבח-גינת עשבי תיבול-לקשט-עירית-זר-לילך-פרחים

אוהדי עשבי תיבול שיש להם עירית בגינה שלהם יכולים לקשור את הדשא יחד בזר על ידי עטיפת חוט סביב האזור התחתון. זרי העירית משמשים כקישוטי שולחן, למשל הם יכולים לשמש כמנוחות סכין. במקביל, האורחים יכולים להשתמש בעשבי התיבול כדי לתבל את האוכל.

מטבח-גינת עשבי תיבול-רעיונות-דיי-איקאה-אסקר-מיכל-סולם עשבי תיבול

מטבח-גינת עשבי תיבול-רעיונות-עשה-סל לתליית מקרמה

מטבח-גינת עשבי תיבול-קישוט-רעיונות-קישוט שולחן-בזיליקום