דגם 3D מטבח-אופטיקה מודרנית בצורת כדור

שטח גדול הוא מותרות בימינו, במיוחד בערים הגדולות. מסיבות מעשיות, ריהוט חוסך מקום שתופס מעט מקום מבוקש הרבה יותר מאי פעם. מרחב מחיה מספיק הוא הגורם המכריע לרווחתנו. כבר סיפרנו לכם על היתרונות של מטבח קומפקטי. כאן ברצוננו להציג בפניכם פתרון נוסף לבעיית המחסור בשטח המגורים – הקומפקטי מיני מטבח “סוריה” מאת ויטור חאבייר.

מטבח מיני מודרני מקל על חיי היום יום

חצי מטבח קומפקטי בארון מובנה

הסלון, המטבח וחדר האוכל נוטים להיות מעוצבים בחדר יחיד. בנכס עם מיני מטבח החיים לא יכולים להיות קלים. העיצוב החדשני של המעצב התעשייתי ויטור חאווייר מפורטו, פורטוגל מבוסס על הצורה הבסיסית של כדור, כלומר על החצי התחתון של הכדור. הדגם כולל מקפיא משולב, כיריים אינדוקציה עם 4 כיריים, כיור, מקום אחסון מתחת לכיור, ברז מיקסר, מגש סכו”ם ואפילו שולחן אוכל נפתח. והכל בגימור מפואר למדי.

מיני מטבח – הפתרון המושלם לדירות קטנות

מטבח מיני עיצוב מודרני-טיוטה שולחן אוכל קומפקטי להארכה

הארגונומי מיני מטבח סוריה נועדה לספק את כל הפונקציות הצפויות למטבח בכמה שפחות מקום. ויטור חאווייר התמחה בעיצוב תעשייתי, היה מעורב בפרויקטים של רכישת אופניים והשתתף במספר תחרויות עיצוב.

מטבח מיני סוריה מתוחכם ופרקטי במיוחד

מיני מטבח עיצוב מקפיא-מקרר מובנה

עיצובים חדשניים לחיסכון במקום אינם חשובים רק מסיבות מעשיות. בגלל המראה שלהם, הם משתלבים בצורה מושלמת בסגנון החיים המודרני. המסוגנן מיני מטבח משתלב באופן מושלם בחלל המגורים הפתוח המודרני ומהווה לוכד עיניים נהדר.

סוריה היא קומפקטית מאוד, אך יחד עם זאת מאוד פונקציונלית ומעשית

קופסת סכו

סוריה מרשימה במראה האלגנטי ובמראה העכשווי שלה. זה בהחלט יקל על החיים כאשר המקום מוגבל.

מטבח לא מסורתי עם תלבושת עתידנית

מיני כיריים מטבח בעיצוב סוריה מודרני

ניתן לאחסן כלי מטבח מתחת לכיריים

ויטור חבייר עיצוב מטבחים מראה עתידני

מטבח קומפקטי מושך את תשומת הלב של כולם

דגם 3D עיצוב בנוי מטבח מודרני