רעיונות קישוט מינימליסטי למטבח מבריק לבן

אנו מציגים בפניכם מותג המביא עימו את הסגנון והאלגנטיות האיטלקית. ה מטבחים מבריקים מאת סזאר הם יצירת אמנות של ממש. הרשה לעצמך לקבל השראה מהעיצובים!

מטבחים לבנים בגוון מבריק נראים מסוגננים

אי מטבח עם ריהוט מעצבים איטלקי לבן לגמרי

ה מטבחים מבריקים מ סזאר הם שילוב ייחודי של סגנון ופונקציונאליות; המטבח הוא הלב של כל בית. זהו החדר בו מבשלים אוכל טעים והמשפחה והאורחים יכולים להיפגש ולהירגע באווירה מוכרת ונעימה. לכן ישנה חשיבות מיוחדת לכך שהמטבח מתוכנן היטב ושמובטח שטח האחסון הדרוש לכלים. מטבח בסגנון מינימליסטי עומד בדרישות ומציע די והותר מדפים, מגירות וארונות. יחד עם זאת, הודות לעיצוב הפשוט והצבעים הפוריסטיים, הוא נראה מסודר ונוח.חומרים כגון דפי PDF, עץ, זכוכית ופלסטיק משמשים בשפע. הלבן הוא הצבע המאפיין את הקולקציה – הוא מסמל טוהר ואלגנטיות. שילובים מסורתיים של שחור ואדום מושכים תשומת לב ונראים יוקרתיים.

מטבחים מודרניים מינימליסטיים מבריקים

שולחן עיצוב אדום לבן במטבח

חברת Cesar האיטלקית עוסקת בייצור מודרני מטבחים מבריקים מתמחה. הם עשויים מחומרים באיכות גבוהה. יותר מ -11,000 מטבחים מיוצרים מדי שנה – וזה סימן בטוח לפופולריות של המותג. Cesar, שהוקם כעסק משפחתי שהציע בתחילה מוצרים בהתאמה אישית, ואז התפתח כסטודיו עיצוב חדשני המייצר מודולי מטבח מינימליסטיים. המעצבים מייחסים חשיבות רבה לקיימות – המטבחים שלהם לא רק עמידים במיוחד, אלא גם מעוצבים על פי קונספט ידידותי לסביבה. אם אתם עדיין תוהים מדוע היצרנית האיטלקית נהנית מפופולריות הולכת וגוברת – להלן כמה הצעות מסטודיו העיצוב..

מטבח מינימליסטי בלבן ואפור

כיור אפור בעיצוב אי מטבח לבן

שלמות מינימליסטית של סזאר

פינת אוכל במטבח בעיצוב צהוב לבן

 מטבח עם אי

אי מטבח רעיון עיצוב מטבח מינימליסטי מודרני

מטבח לבן לגמרי

חזיתות זכוכית למטבח לבן קו פשוט

המטבח המודרני מאופיין בקווים ברורים

עיצוב שחור ולבן ללא ידיות

מטבח בז ‘מודרני

צבע מודרני בצבע בז '

אי מטבח לבן עם פינת אוכל

מכסה מנוע לחילוץ מדפים לבנים באי

מטבח מבריק בגוון כתום ובז ‘

רעיון עיצוב כתום מינימליסטי

בהזמנה אישית – אוסף ה- VIP

דלפק עץ דלפק זכוכית עץ באי שחור