לבן-מטבח-ארונות-כתומים-תליון-מנורות-כיסאות

עיטורי מטבח משתנים מאוד ויש מגוון רחב של נושאים. לבעלי הבית שאוהבים לעקוב אחר טרנדים, מבט בלוח צבעי ההדרים שווה מבט. מטבח כתום הוא דרך מצוינת להוסיף נעימות ואנרגיה לחלל. רעיונות העיטור הם אינסופיים ומהות ההתרגשות מתבררת.

מטבח כתום ומבטאים עם תפוז

כתום-אביזרים-פלדה-מבטאים-מטבח

כתום הוא צבע בהיר ותוסס. היא משדרת חום ומסתורין ומיד מושכת תשומת לב. אם אתה רוצה להדגיש את המטבח בצבע כתום, לך על פריטים המושכים את העין. צנצנת עוגיות כתומה בוהקת תמשוך מיד את העין אל השיש במטבח והתרחק מהכיור שעשוי להתמלא בכלים. מגבת כתומה התלויה מדלת התנור תתמקד בכיריים ובאוכל הבישול. אגרטל עם חיננית כתומה אחת יוסיף גחמה ונשיות למדף מטבח שאחרת אפשר להתעלם ממנו. שנה את מקום הצבע בחדר כך שהעין תימשך בכל החדר. החדר יראה גדול יותר.

בדים דקורטיביים כתומים במטבח כתום

וילונות מטבח בדים דקורטיביים כתומים

וילונות מטבח הם מקום מצוין להכניס תפוז לחדר. פסים כתומים או וילון מעוצב ישים דגש חזק על החלון. מאחר וכתום הוא כמו צבע עז, בחר תבניות שיוצרות את מצב הרוח שאתה מחפש. לדוגמה, אם רצוי תחושה נשית, בחר תבנית עם פרחים כתומים עדינים במקום ניצנים טרופיים. כתום ייצור אפקטים תוססים.

מטבח עם אריחים כתומים-לבן

מראה אריח כתום

אם המטבח ישופץ או ייבנה מחדש, שקול להוסיף דגשים כתומים על גב האריח. מראות אריחי מטבח רבות מורכבות מאריחים קטנים המונחים בנפרד. אריחים לבנים יכולים להיות מודגשים יפה עם אריחים כתומים מרובעים בפינות. נסה אריחי זכוכית כתומים למראה ייחודי ותוסס באמת במטבח הכתום.

מטבח כתום טוטאלי עם סגנון רטרו

כשרון רטרו למטבח כתום

בין אם שמים תפוז בכף ליד סיר הקפה או בקערה קטנה מלאה בתפוזים, האפקט של התפוז יהיה עוצר נשימה ומאוד אטרקטיבי. היזהר שלא לתת לצבע להיות מכריע מדי מכיוון שהוא יכול להוסיף מגע של שנות השבעים אם משתמשים בו יתר על המידה. סמכו על האינסטינקטים שלכם כדי לאזן את המראה והתחושה הכלליים של החדר.

אגרטלים כתומים כמבטאים

אגרטלי מטבח כתומים

לתאורה תלויה מזכוכית כתומה יש השפעה חזותית לא פחות משלישיית נרות העמודים הכתומים על השיש במטבח, אך העלות גבוהה בהרבה. קבע לעצמך תקציב ומצא דרכים יצירתיות להכניס את הצבע הכתום האנרגטי למטבח.

משטח מטבח כתום

מטבחים מבריקים בגוון כתום

מטבח כתום מבריק

כתום-מטבח-ארונות-בניגוד-לבן

מטבח כתום פסטל בשילוב כחול ולבן

כתום-מטבח splashback-מבטאים קטנים

צבע קיר כתום

מטבח קיר במבטא כתום

כיסא בר לבן כתום באי מטבח

מראות אריחים כתומים ועיטורים באי המטבח

מטבח עם אריחים כתומים

אורות תליון כתומים וכיסאות מטבח

כתום-מטבח-שרפרף-כתום-אורות תליון