משטח עבודה כתום-מטבח אי-צלחות בטו

המטבחים המודרניים עשויים מחומרים איכותיים, יש להם מערכות מודולריות מאובזרות מהדור האחרון. מטבח מודרני עיצוב פירושו ייצור מטבחים ברמה גבוהה מחומרים ידידותיים לסביבה באיכות גבוהה, כך שניתן להכין כאן כל מיני מוצרים. ברשותך מערכת ארונית מודולרית עשירה המאפשרת מגוון פתרונות אחסון. מטבחים טובים מצוידים בכלים העדכניים ביותר ובאביזרים המודרניים, מה שהופך אותם למעשיים וקיימים מאוד לאורך זמן.

מטבח מודרני- מה הטרנדים האחרונים במטבח?

לבן-מטבח-מודרני-ריהוט-ומצייד

במטבח המודרני בבית, האוכל והסלון משולבים לעתים קרובות בחלל משותף, ולכן מערכות מודולריות הן הפתרון הטוב ביותר שם. הם מציעים לך הרבה מקום פתוח, מספיק מקום לטלוויזיה מובנית, שם יש לך את התנור, אותו אפשר להסתיר על ידי דלתות הזזה, משטחי עבודה נופלים, פלטות חמות נסתרות וכו ‘.. מטבח מודרני עם עיצוב איטלקי מובילה בכל תחומי האופנה. למטבחים יש יחס ייחודי לפרטים, תחושה מולדת של אסתטיקה ושילוב חומרים. בנוסף, הם טבחים מוכשרים, והמטבח הוא מקום קדוש עבורם.

מטבח מודרני – אילו חומרים מבוקשים כיום ופופולריים בייצור מטבחים?

פי מטבח משובב פינת אוכל עם רצפת מבריק

 אינך יכול לסמן חומרים ספציפיים מכיוון שחומרים חדשים ממשיכים לצוץ. הבדים המסורתיים הם למינציה, MDF, עץ מלא, מתכת וזכוכית, אך כאמור, ישנם גם בדים ושילובים חדשים ומודרניים. המטבח המודרני מיוצר תוך תשומת לב מיוחדת לאיכות החומר, לא משנה מה הוא בדיוק.

משטח עבודה מטבח מאבן טבעית-אריחים כהים-עץ-פורמט קטן

באילו מנגנונים משתמשים?

מנגנוני בלום משמשים במטבחים מעוצבים ומודרניים. חברה אוסטרית זו הוכיחה את עצמה כמובילת שוק מוכחת בייצור אביזרי ריהוט. הצירים שלך כבר מראים שתי רמות מהירות, זמן לפתיחת וסגירת דלתות, אותן ניתן להגדיר בהתאם לדרישות הלקוח. המנגנונים שלהם אפילו מקלים על פתיחת הדלת, תוך התחשבות שכולם עסוקים מדי בבישול וידיהם מלאות.

שטיח כחול מטבח מודרני

איזה עיצוב מטבח הוא הטוב ביותר?

מטבח פינתי, בצורת U או לינארי – איזו צורה היא הטובה ביותר? בעלי בתים רבים בטוח ישאלו זאת לפני שהם מתחילים לשפץ את המטבחים שלהם. אם החלל מאפשר לך, המומחים אומרים כי התצורה הטובה ביותר היא בצורת U, מכיוון שכך יש לך הכל בהישג יד וניתן לנצל את המרווח בין המכשירים בצורה מיטבית. זה הופך כל מטבח למעשי ונוח, מה שכמובן מהווה יתרון גדול לעיצוב.

אפור כהה-משטח-גובה-המטבח

האם יש גובה סטנדרטי במטבח?

הגבהים במטבח האיטלקי הם לרוב בין 2.19 ל 2.43 מ ‘, אך מערכת המטבח המודולרית נותנת לך יותר חופש ותוכל להגיע לגבהים שונים. אם אתם מעצבים או משפצים מטבח משלכם כעת, עליכם לשקול תחילה את צרכיכם האישיים. אורח החיים שלכם כמובן חשוב במיוחד, למשל כמה פעמים אתם מבשלים באופן עקרוני, כמה המשפחה שלכם גדולה וכמה אנשים ישתמשו במטבח? אלה דרישות ספציפיות שאי אפשר להתעלם מהן. לאחר מכן, על סמך מידע זה והשטח הפנוי שיש לך, תוכל להכין פרויקט מטבח. היצמד לאסתטיקה ולמעשיות ויהיה לך מטבח מודרני בבית!

אפור-פנים-מטבח-נירוסטה-מודרני

עיצוב בהיר-עץ-מראה-מטבח-מודרני

עיצוב קטן-מודרני-מטבח-עץ

משטח עבודה-משטח למטבח עם משטח מלא

משטח עבודה מטבח מאבן טבעית-אריחים כהים-עץ-פורמט קטן