מודרני-אפור-צהוב-מטבח

הכניסו שמש לחייכם לכל יום בשנה מטבח צהוב עליז. אפילו בימים האפורים ביותר, המטבח הצהוב שלך ייראה בהיר ומזמין. צהוב הוא צבע האביב והקיץ. צבע מעורר אידיאלי לאווירה שמחה. מטבחים צהובים הופכים פופולריים יותר ויותר, קשורים לעתים קרובות לסגנון מסורתי. צהוב חומצי יותר מושלם גם לצבע עז וחיזוק אנרגיה במטבח מודרני. הצהוב יכול לנוע בכל מקום, החל מקרם עדין ועד לגווני רגליים רכים ועד לגוון הדרים נועז בהרבה. צהוב בהיר הוא בחירת צבע מצוינת למטבח קטן או כהה. הוא מעצים את תחושת המרחב ומעודד פנים קודרים. ניתן להציג את הצהוב במגוון דרכים, כפי שמראה מבחר השראה זה של מטבחים צהובים.

דחיפה אנרגטית במטבח הצהוב העליז

צהוב-מדפים-אביזר-לבן-מטבח

אם עדינות לא מתארת ​​את העדפות העיצוב שלך, בחר במטבח צהוב ירקרק עוצמתי ולניגודיות קיצונית, שלב זאת עם תכונות בצבע סגול מודגש. צהוב וסגול יוצרים זוג משלים בגלגל הצבעים ויחד מספקים את מערכת היחסים החזותית הכי מרגשת שיש מטבח צהוב מודרני. אם תעקוב אחר טיפ זה, ההשפעות יהיו מדהימות.

עץ כהה מנוגד למטבח הצהוב

עץ כהה-צהוב-מטבח

מטבח צהוב בבית כפרי או בקוטג ‘נראה נהדר. האור הטרי בסביבה כפרית יציף מבעד לחלונות וירחץ את החדר בתאורה טבעית מרעננת. צבע צהוב נראה נהדר על קירות מבטא וגם על ארונות מכל סגנון. אם אתה רוצה להזרים חיים חדשים למטבח שלך, צבע אותו בשכבה של צבע צהוב. הלבן נראה טוב בפנים מטבח צהוב לשילוב הצבעים הקל והאוורירי ביותר. לחלופין, מונים שחורים, אריחים שחורים ואביזרים אחרים יעניקו מראה מתוחכם וסופר שיקי.

מטבח שטוף שמש צהוב

צהוב-שמש-מטבח

הצהוב מתגלה כצבע מרומם בספקטרום, אז עבור מטבח שמח ללכת על הצבע השמשי הזה.

מאת ג’אז

מבטא צהוב במטבח הלבן

מטבח צהוב-מבטא-לבן

ארונות מטבח צהובים ואלמנטים מנוגדים שחורים

צהוב-מטבח-ארונות-אלמנטים שחורים-מנוגדים

מטבח מסוגנן-עגול-צהוב

מטבח צהוב מבריק

מבטאים שחור-לבן-מטבח-צהוב

צהוב-מטבח-ארונות-אורות תליון יפים

צהוב-לבן-שילוב-מטבח

מטבח כיור צהוב