הוצג על ידי LG Hausys ביריד העיצוב שנמשך שבועיים במילאנו

 עיצוב מטבח מודרני - צורה חדשנית

במסגרת יריד העיצוב 2012 במילאנו הציגה LG Hauszs מטבח העשוי כולו מחומר HI-MACS®. המוקד הוא על עיצוב המטבח המודרני והחדשני. זֶה עיצוב מטבח מודרני הוא דרמטי ויפה. מרכיבי הליבה של המטבח המסורתי נשמרו, אך צורתם מתקדמת מאוד. הצבע הלבן מאפשר לאיכויות הפיסוליות של ריהוט המטבח להיכנס לעצמו. המשטח הגלי האופקי הוא המאפיין העיקרי של העיצוב – הוא מדגיש את הנפח המרגש בצורת עקומה. יחסי הגומלין בין אור וצל הם דרמטיים והצורות מתמזגות לאינסוף דינאמי ומניב.

עיצוב מטבח מודרני חדשני ופיסולי

עיצוב מטבח מודרני - חומר חדש

עיצוב מטבח מסוגנן - צורה חדשה

חדר התצוגה הגדול והמואר בנדיבות מבטיח זאת עיצוב המטבח המודרני מוצג בצורה הטובה ביותר. הרושם הוא מעיצוב אורגני, אך יחד עם זאת עתידני עם קווים וצורות זורמים, היוצר חלל מטבח אחר לגמרי.

עיצוב המטבח המודרני

מטבח חדשני מחומר חדש

החומר המתקדם ממנו עשוי המטבח החדשני והפיסלי הזה אפשר לפשט את העיצוב הייחודי הזה. HI-MACS® מתואר כדור החדש של חומרים מוצקים, עם יתרונות מכריעים בהשוואה לחומרי בניין מסורתיים למטבח. הוא זמין בצבעים רבים ומציע אפשרויות רבות. ניתן לעצב אותו בקלות ללא מפרקים גלויים. זה מאוד קשה והיגייני, כך שזה מושלם לעבודה במטבח. אם החומר הגמיש ניזוק, התיקון קל מאוד.

עיצוב מטבח מודרני ממילאנו

עיצוב מטבח פיסולי

זֶה עיצוב מטבח מודרני פיסולי  תוכנן ללא ספק לתערוכה זו, אך התערוכה מראה את הפוטנציאל שניתן לשלב בהצלחה היבטים בעיצוב פנים מודרני. הודות לגמישות החומר, ניתן יהיה להציע מטבחים בהתאמה אישית בהתאם לשטח הזמין בכל בית / דירה. נראה שניתן לשנות את הצורות והצבעים כך שיתאימו לכל הטעמים.

היריד הציג טרנד בעיצוב מטבחים מודרני לאנשים שרוצים שיהיה להם עיצוב פנים מרהיב בבית.

מאת ג’אז

עיצוב מטבחים מודרני - יריד במילאנו 2012

מודרני-עוגה-עיצוב-לבן-צורה-מעוקל-צלעות-שכבות-משטח עבודה-כהה

מודרני-מטבח-עיצוב-צורה-אורגני-משטח עבודה-כהה

שרפרף-שולחן-צורה אורגנית-לבן-מעוגל-עליון-כהה

שרפרף-שולחנות-מודולים-אורגניים-מלבן-משטח כהה

מודרני-מטבח-עיצוב-מעוקל-לבן-מינימליסטי-אורגני

מודרני-מטבח-עיצוב-לבן-מינימליסטי-אורגני-צורות-צלעות