מטבחים ירוקים-כתומים-סופר-מגניבים

כיום הבתים המודרניים פרקטיים, מזמינים ומרוהטים באלגנטיות, כך שהפנים משדרים שמחת חיים אמיתית ויוצרים אווירה נעימה. ה מטבחים סופר מגניבים מעיצוב אטרקטיבי של Mobalpa – אתה מוכן להשראה חדשה?

מובאלפה – המאסטרים ברעיונות עיצוב פנים מטבח מגניבים במיוחד

עיצוב מטבחים באוסטרליה

אם עדיין לא שמעתם על חברת הרהיטים הצרפתית Mobalpa, זה הזמן להתרשם מהקטלוגים והמוצרים שלהם. צוות המעצבים המוכשר מאחורי המותג עשה עבודה מצוינת בהפיכת המטבח הרגיל, אפילו המשעמם, לחלוטין. אלה מטבחים סופר מגניבים מציעים אווירה שבה כל המשפחה יכולה לבשל, ​​לאכול ולבלות זמן איכות ביחד. Mobalpa מתמחים ביצירת מרחב מלא ברגשות חיוביים מבלי שהסגנון יישאר ברקע.

רעיונות המטבח הסופר מגניבים לכל המשפחה

כפרי-פינה-מטבח בסגנון קלאסי

אם תדפדף בקטלוג של Mobalpa, אתה בטוח יתרשם מהמשטחים המבריקים והמבנים המושלמים של המטבחים המודולריים. השילוב בין נוחות ונעימות, האלמנטים היוקרתיים והשימוש הרב תכליתי בארונות המטבח הופכים את החיים לקלים הרבה יותר.

עיצובי מטבחים משלבים נעימות ונוחות

עיצוב מטבח סגול בהיר

ולא רק זה – המטבחים הסופר מגניבים של מובאלפה מרווחים ונוחים. ארגון טוב של החלל הפנוי והאפשרויות הרבות לעצב מחדש את הלוחות הבודדים בהתאם לריהוט החדר מאפיינים את המטבחים הסופר מגניבים של מובאלפה. אפילו המטבח הפינתי עוצב מחדש.

ערכות צבע ובחירת חומרים

מודרני-מטבחים-עיצובים-מובאלפה

ה מטבחים סופר מגניבים מ- Mobalpa מציעים אפשרויות צבע רבות מהן הלקוחות יכולים לבחור. ניואנסים רכים בהחלט מועדפים על ידי המעצבים. החומרים בהם נעשה שימוש נבדלים גם הם בהתאם לסגנון – ניתן לבחור במטבח מינימליסטי מבריק לבן לגמרי כמו גם מטבח עץ כפרי. קישוט אקלקטי, נברשות חדשניות וריהוט נירוסטה משלימים את המטבחים.

יוצא דופן, נועז ומעניין – המטבחים הסופר מגניבים של מובאלפה

מפה נעימה-פרין-מטבח-כחול

מובאלפה הן חברת ריהוט צרפתית שעיצבה מחדש את המטבח. הוא מציע מספר רב של רעיונות פנים למטבח בלעדיים העשויים מחומרים איכותיים כגון פלסטיק, אלון, נירוסטה ועם גימור יפה..

מאת אביגיל

מטבח ניובה לבן וירוק

מטבח ניוב לבן-ירוק

מטבח סופר מגניב לבן

סופר מגניב-מטבח-לבן

פנים מעשי למטבח מעץ

פנים מעשי למטבח מעץ

ארונות מטבח אפורים מבריקים

ארונות מטבח מבריקים-אפורים

מטבח פנלים מינימליסטי עם כסאות בר שחורים

מינימליסטי-פאנל-מטבח-שרפרפים-שחורים

מנורת תליון מעניינת מעל השיש במטבח

בר-מטבח מעניין-תליון-אור

ניגודים כהים במטבח

ניגודי מטבח מעץ אלון-כהים

מטבח מודרני של אליוס

אליוס-מודרני-מטבח-דלפקים-מטבח כהים