לה-מאן נשלף לחזיתות סירים ומחבתות בצבע אפור-כחול

המטבח היה בעבר חלל עבודה שהוסתר בחלק האחורי של הבית, רחוק מחברים, משפחה וחיי היומיום. מאז שנות התשעים המטבח הפך לחלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלנו: המטבח יכול אפילו לתפוס מקום בולט בסלון. מגמה זו הופכת את מטבח האכילה למפגש חברתי ולב הבית בו אנו נפגשים מדי יום לחגוג וכל מה שביניהם. בנוסף למטבח בשורה אחת עם אי, המטבח בצורת L מתאים מאוד לאזור מגורים פתוח. עם עיצוב מטבח זה, לעומת זאת, נוצרות פינות שעדיין הן לעתים קרובות שטח מת כיום. היום אנו נותנים לכם כמה רעיונות כיצד להפיק את המרב מפינת המטבח הזו. בין אם אתה רוצה יותר שטח אחסון או שטח נגד במטבח שלך, טיפים אלה יכולים להיות מועילים.

השתמש היטב בפינת המטבח הפתוחה בתא הפתוח, מדפי מיקרוגל

ארונות פיניים עלולים להוות אתגר בעת תכנון מטבח. הם בדרך כלל מציעים הרבה מקום אך אינם נגישים בקלות מכיוון שהפתח צר והארון עמוק. למרבה המזל, ישנם לא מעט פתרונות שניתן להשתמש בהם כדי להפוך את הארון הפינתי לנגיש ומסודר בקלות. להלן ארבעה מהמועדפים עלינו.

השתמש היטב במגירות הפינות הפינות המתות במטבח

מגירות פינתיות ממקסמות את החלל השמיש עמוק בתוך הפינה הבלתי נגישה בדרך כלל. עם זאת, הם צריכים שטח של 40-45 ס”מ לפחות מכל צד. מגירות פינתיות כאלה טובות לאחסון פריטים קטנים המתאימים לזוויות יוצאות דופן, מה שהופך אותם למקום טוב לאחסן בו כלי בישול, צנצנות תבלינים ופריטים קטנים אחרים.

קרוסלות מסתובבות משתמשות בפינות מתות במטבח של 90 מעלות

פינת מטבח יכולה לשמש גם בצורה הגיונית עם קרוסלה מסתובבת. המדפים העגולים מחוברים לציר הנע. הקרוסלה יכולה לשמש היטב לארונות פיניים עם דלתות 90 ° וניתן להשיג אותה עם מדף 1/2 מסתובב או 3/4 מדף מסתובב.

פינת מטבח משתמשת במיחזור פח האשפה

מערכת אשפה ומיחזור נשלפת כמו זו תהיה גם פתרון טוב לפינה המתה במטבח. לדגם זה שלוש פחי אשפה המתאימים זה לזה בצורה מושלמת כמו חתיכות פאזל. בדומה לקרוסלה, אלה מותקנים על ציר ומסתובבים קדימה כאשר דלת הארון נפתחת.

ארון פינתי של לה מאן נפתח באמצעות הפינה המתה

ישנם גם פתרונות חכמים למי שיש לו יחידת בסיס פינתית מוארכת. בעזרת פתרון הפינה של לה מאן, ניתן לסובב את המדפים כמעט לגמרי מהארון. זה נותן לך סקירה מלאה ומעניק לך גישה ללא הפרעה לכל מכשירי המטבח. נשלף מסתובב זה כולל שתי רמות מדף הנראות כמו שעועית כליה מעוותת ונעים באופן בלתי תלוי זה בזה.

השתמש ביחידת הפינה של הפינה הקסומה

נשלף ארון הפינות של מג’יק קורנר מהווה אלטרנטיבה לנשלפת הסיבוב של לה מאן. בעת פתיחת הארון הפינתי, הנשלף הקדמי מסתובב לצד והמשיכות האחוריות נעות קדימה. בעת רכישת נסיעות לה מאן ו- Magic Corner, שימו לב לכיוון המסתובב: שמאלה או ימינה.

מזווה בפינה

בנה מזווה בפינה עם סידור מעניין של מדפים

במקום להשתמש בהמון מגירות קטנות או נשלפות, תכנון ארון פינתי בגובה מלא הוא לפעמים הפתרון הטוב ביותר. זה לוקח מרחב עבודה יקר, אך נותן לך הרבה מקום לאחסון חומרים מתכלים.

ככל שהארון עמוק וגדול יותר, כך קל יותר לגשת לחלק הפנימי, אך הוא תופס יותר רצפה ואחסון. אם יש לך אי מטבח, אובדן מקום זה עשוי כלל לא להשפיע לרעה על זרימת העבודה שלך.

ויטרינות פינתיות למנות

מטבח בסגנון כפרי מודרני בצבע ירוק כהה ולבן מודרני ליד החלון

אם אתה מעדיף לשמור פריטים כגון צלחות וכלי הגשה בארון, עליך לבחור בארון תצוגה כזה. ויטרינות הפינה אינן רק מעשיות, הן גם גורמות לערכות הכלי שלכם להיראות כמו חפצי נוי אטרקטיביים. אתה יכול לראות את החפצים שבפנים מכל הצדדים מבעד לתוספות הזכוכית בדלתות. עם זאת, פתרון זה תופס מקום יקר על משטח העבודה.

ארונות מטבח עם תריסים משתמשים בפינה מתה

ארונות מטבח עם תריסים נראים כמו מוסכים קטנים, בהם תוכלו לאחסן את מכשירי המטבח שלכם כמו בלנדרים, טוסטרים, קומקומים, מכונות קפה וכדומה. לרוב מדובר במראה לא נעים על משטח העבודה ותופס מקום יקר. יחד עם זאת, מכשירים אלה יכולים להיות כבדים יותר מאשר סוגים אחרים של כלי בישול, כך שאחסונם בארון בסיס יכול להוות עומס על הגב. רעיון זה פותר את שתי הבעיות הללו. אתה יכול להסתיר את המכשירים מאחורי דלתות לובר אלגנטיות ולהוציא אותם כשצריך אותם.

ארונות מטבח עם פינת תריסים משתמשים במטבח מודרני עם חצי אי ודלפק

ארון פינתי עם חזיתות דלתות דלתות מבט מבט נראה בפינה מתה

דלתות מתקפלות, הידועות עדיין בשם דלתות אקורדיון, הן גם חלופה טובה לדלתות לובר. מכיוון שדלתות קיפול נפתחות או צמודות לצד אחד, כדאי שתתכנן גם מקום פנוי באזור העבודה הסמוך.

כיור פינתי הוא חוסך מקום

השתמש בכיור פינתי במטבח המונע פינה מתה

אם תוכל לנתב את הצנרת שלך לאזור, כיור פינתי יכול להוות פתרון פרקטי ויפה לפינת מטבח. כיורים פיניים הם הטובים ביותר עבור מטבחים קטנים הזקוקים בדחיפות לשטח דלפק. צורת השינוי של הארון מתחת לכיור הפינתי מציעה מספיק מקום לאחסון חומרי ניקוי, כלי מטבח ופריטים קטנים אחרים וגם מציעה יותר מקום לצינורות התקנה..

מטבח בצורת L עם כיור פינתי מול החלונות

הודות לכיורי הפינה, יש לך אזור עבודה ארוך יותר. סידור זה נותן לכיור קצת יותר מקום, כשהפינה האחורית משמשת כמקום המושלם לחומרים חיוניים כמו כלים או גולת כותרת אטרקטיבית כמו אדנית. שלב את זה עם שני חלונות המציעים נוף יפה ויש לך פתרון חלומי לפינה מתה.

אם הפינה שלך עמוקה מספיק, זה יכול להיות קשה להגיע לכל האזור שמאחורי הכיור כדי לנגב דליפות ואבק, במיוחד אם אתה נמוך. זה יכול להיות מועיל למשוך את הארון הפינתי כמה סנטימטרים אחורה – או פשוט להחזיק שרפרף ליד.

בנה מכסה מנוע לחלץ בפינה

בפינה מתה במטבח השתמש במכסה כיריים של כיריים Küce בצבע חום ושמנת

אם אתה ממקם את הפלטה בשילוב עם מכסה כובע עצמאי בפינה זו, הוא יוצר לוכד עיניים מעניין. עם זאת, פתרון זה אינו מתאים לכל מטבח, כפי שאתה צריך להסתדר בלי כמה ארונות קיר.

כמה נקודות שכדאי לקחת בחשבון:

• האוורור האופטימלי וכיצד מכסה המנוע מופעל לפינה.

• פריסת אזור הפינה פועלת בצורה הטובה ביותר עם משטחי חינם משני הצדדים.

מדפים פיניים

מטבח פינתי בז 'ולבן, מדפים פיניים פתוחים, ארון פינתי נשלף

מדפים פתוחים גורמים למטבחים קטנים להיראות גדולים יותר ומתאימים היטב למטבחים מודרניים כמו גם כפריים ותעשייתיים. אז יש לך כוסות קפה, קערות ארוחת בוקר, ספרי מתכונים ופריטים חשובים ליום יום בהישג יד. על ידי שימוש במדפים במקום בארון פינתי, אתה נמנע מפינות חשוכות ומסגר את הכלים שלך בצורה כזו שנוצרת תצוגה אטרקטיבית עם משיכה חזותית. החיסרון הגדול ביותר הוא המאמץ הנוסף שאתה משקיע בכדי לשמור על המדפים ללא אבק ומאורגן בכל עת.

השתמש בפינה מתה במטבח השתמש בתבונה בספרי פינת ישיבה כשולחן עבודה

אם המטבח עומד בין שני קירות רוחביים, הרעיון הזה יתאים לכם. מצד אחד, למשל, תוכלו ליצור מושב נוסף וכך לעצב מטבח בצורת U.

הפינה המתה במטבח משתמשת בבר ארוחת הבוקר לאורך החלון

מטבח פינתי משתמש בתבונה בסגנון תעשייתי מדף פתוח

פינת מטבח משתמשת בחוכמה במטבח לבן בצורת U עם מדפים פתוחים בחצי האי

פינת מטבח משתמשת במגירות פינתיות למטבח בסגנון סקנדינבי

מגירות פינתיות במטבח בסגנון כפרי חזיתות כחולות מודרניות, שולחן עבודה גרניט לבן

מטבח פינתי מת ארון בצורת L עם דלתות לוף למיקסר

מטבח גדול בצורת L עם דלפק בר פינתי באי עם מדפי עץ פתוחים עם כתמים

פינת מטבח להשתמש בקרוסלה 90 מעלות לסירים ומחבתות

פינה מתה במטבח בשימוש במכונת קפה

פינה מתה במטבח מנצלת מטבח גדול עם אי מדפים פתוחים

מטבח גדול עם דלפק מטבח בחצי האי בכיור פינתי בשחור לבן

מטבח גדול בסגנון כפרי פינת מודרנית חלון חלון מזנון

מטבח מודרני בצורת L ביחידות קיר אריחי רצפה משושים בגוון עד התקרה

מטבח פינתי בזכוכית כחול שחור ולבן זכוכית להתיז בפינה מתה

מטבח סקנדינבי לבן לבנות LForm ארונות פיניים לדפנות קיר

מטבח סקנדינבי לבן עם ארון פינתי בסגנון וינטאג '

פינה מתה במטבח שימוש במדפים פתוחים שילוב עץ לבן

השתמשו בפתרון הפינה הנשלפת בפינת המתים של לה מאן לסירים ומחבתות

מטבח מודרני בפתרון ארון פינות בשחור לבן

מטבח מודרני חזיתות לבנות מעץ, קיר אחורי בפינה מתה

פינות המטבח משתמשות במשטח עבודה מעץ חזיתות לבנות ללא ידיות בצבע קיר ירוק בהיר

יחידות קיר לשימוש בפינת מטבח, מדפים, חזיתות אפורות בהירות, קיר אחורי, מראה בטון

מטבח עם סגנון רטרו מדף בית מרקחת מקרר Smeg

מטבח בסגנון אמצע המאה מדף פתוח שיש שיש

מטבח בסגנון כפרי, אריחי מטרו, קיר אחורי, מדפים פיניים, עץ

מטבח מודרני בסגנון כפרי לבן עם מדפי פינות חלון מעץ

מטבח פינתי, חזיתות לבנות, משטח עבודה שחור, קיר אחורי, טיח דקורטיבי, רצועת LED מובנית

התקן תנור בפינת המטבח, מכסה המנדף התלוי חופשי

תנור במראה הכפרי המודרני בסגנון כפרי

תנור מתאים במטבח הסקנדינבי הפינתי