ארון בית מרקחת למטבח אחסון אנכי-מגירות-נשלפות-מקרר-כיריים-מיקרוגל

המטבח הוא חדר בבית בו יש להכיל מספר רב של דברים שונים. לעולם לא יהיה לך מספיק מקום אחסון, ובמיוחד במטבח, מספיק מקום לאחסון ולאחסון הוא בעל ערך רב. במאמר זה נכיר לכם את ארון רוקח למטבח שיכול להכיל בקלות כמעט כל כלי מטבח ומזונות רבים.

ארון בית מרקחת למטבח – מאחסנים אנכית

ארון בית מרקחת לאחסון מטבח-מזווה-אוכל-ארונות מטבח-רצפת פרקט-צלחות אישה

מגירות מטבח לא בהכרח צריכות להיבנות בצורה אופקית כרגיל. מגירות אנכיות או נשלפות למשפחות הפכו להיות הכרחיות במטבח המודרני של היום. מערכת ארונות כזו לא רק מציעה שטח אחסון גדול אלא היא גם פתרון שטח אחסון נוח.

ארון בית מרקחת למטבח מאפשר ניצול אופטימלי של שטח האחסון

ארון בית מרקחת לאחסון מטבח מקום-אספקה-ארון גבוה-מסודר בבירור-נשלף

למרות ההתקנה החוסכת מקום, ארון המרקחת למטבח הוא נס של מקום אחסון של ממש. הוא משתמש בכל עומק יחידת המטבח שלך ללא בעיות והוא משתנה מאוד בגובה וברוחב. אתה יכול לשלב סוג זה של ארון נשלף כארון בסיס או קיר או כמו כאן, כארון גבוה. ארון המרקחת מתאים במיוחד לאחסון מזון.

ארונות לארונות שיעזרו לכם לשמור על סדר הדברים

ארון בית מרקחת למטבח צד פתוח-מגירות צרות-ציוד מזון-כלי מטבח

לארון בית המרקחת למטבח יש גם את היתרון שאתה רואה רק מבחוץ את חזיתות המטבח היפות והקומות הרבות עם המוצרים נשארות מוסתרות. עם מזווה, יהיה לך קל לעקוב אחר הדברים כך שתוכל להשתמש בקרוב בתאריך תפוגה או לקבל עוד אספקה.

ארון בית מרקחת למטבח עם חלוקה פנימית מעשית

ארון בית מרקחת למטבח נשלף לגובה ארון-מסננת-קערה-סיר-מערבל-מלחייה-פלפל שייקר

בנוסף לאוכל שנמצא בשימוש מתמיד, ניתן לאחסן גם כלי מטבח כמו מלחיות ופלפלים, קופסאות אחסון או אפילו מוצרי חשמל קטנים בארון בית מרקחת למטבח, כך שמשטח העבודה ייראה מסודר ומסודר..

בנה את הארון הנשלף בעצמך

ארון בית מרקחת-מטבח מובנה-מדפים-כלים-כוסות-צלחות-ידית ארון מטבח

למה לא לאחסן את הכלים בארון המרקחת? בדרך זו, כוסות, צלחות או ספלים תרמיים נגישים עבורך בקלות. אגב, אתה יכול גם לבנות את ארון המרקחת הזה בעצמך מהלוחות והגלילי המתכת המתאימים ולהציב אותו במקום בו יש נישה ריקה במטבח שלך. כאן, למשל, נעשה שימוש מיטבי ברווח בין המקרר לקיר.

פונקציונליות וארגונומיה אחת

ארון בית מרקחת-ארונות מטבח-ארונות-מגירות-נשלף-מזווה-אחסון אחסון

בעת תכנון המטבח יש לקחת בחשבון לא רק פונקציונאליות ועיצוב, גם אין לזלזל בארגונומיה טובה ולאפיין מטבח נוח. ארונות מטבח כמו ארון המרקחת הגיוניים מבחינה ארגונומית במובן זה. אחסן את הדברים הנמצאים בשימוש לעיתים רחוקות בחלק העליון או התחתון ואת הפריטים הנמצאים לעתים קרובות בשימוש בהישג יד.

כלי בישול מוכן לעבודה וחוסך מקום

ארון מרקחת-מטבח-סירים-מחבתות-מסננת-כלי מטבח-תלוי-מלפנים-לבן

קרה לכם פעם שאתם צריכים חצי לזחול לתוך הארון כדי להגיע למחבת בצד ימין הקיצוני? עם ארון המרקחת במטבח שלך, הזמנים האלה חלפו, הסירים או מחבתות הצלייה המוצבים בפניך מוצגים בפניך בצורה נוחה וברורה. התקן מחיצה באמצע המגירה האנכית ופשוט תלה סירים ומחבתות.

שמור אספקה ​​בארון המרקחת

בית מרקחת-ארון-מטבח-פחיות-מגוון-אחסון-שטח-כיריים-בסיס-ארון-מזווה

אחסון אולי נשמע קצת מיושן ומשעמם, אבל מזווה מצויד כזה עם קופסאות שימורים מאפשר לכם להכין ארוחות טעימות ומהירות אם יש לכם ביקור מפתיע או אם לא הספקתם לערוך קניות.

פרקטי ודקורטיבי בו זמנית

בית מרקחת-מטבח-פונקציונלי-אחסון-צנצנות-אוכל-מטבח-ארונות-מגירות

שליפת מדף כזו עם שני אלמנטים לאחסון היא לא רק פרקטית ונוחה, אלא גם יוצרת מראה מסודר ומסודר. צנצנות אחסון בגדלים שונים עם מזון יבש כמו קמח, קקאו או קפה אפילו איכשהו דקורטיביים.

אחסן משקאות בארון הבסיס הנשלף

ארון בית מרקחת-מטבח-מטבחון-בסיס-ארון-אספקה-קופסאות שימורים-קופסת תה

ארון בית מרקחת נותן לך סקירה ישירה וגישה נוחה לאספקת המשקאות שלך. עם כושר העמסה רב, ארון המרקחת הצר למדי למטבח מתאים במיוחד לשימוש יומיומי ומתאים גם לפריטים גדולים יותר וקשים לאחסון..

משתנה לרוחב – ארון מיני המרקחת

בית מרקחת-ארון-מטבח-בסיס-ארון-נשלף-צר-מדפים-תבניות-צנצנות-מגירות

בעת הרכבת והרכבת ריהוט המטבח, לפעמים יש פערים קטנים. מדף נשלף זה עושה שימוש מיטבי בפער הקטן ביותר בין שתי יחידות בסיס. ארון המרקחת למטבח הוא אופציה אידיאלית לאחסון תבלינים. במידת הצורך, צנצנות התבלינים הקטנות נמצאות בהישג יד מבלי להסתבך. המגירה האנכית הזו, הניתנת לניהול ונגיש משני הצדדים, תהפוך את הבישול לנעים יותר.

אחסן סכינים מהישג ידם של ילדים

בית מרקחת-מטבח-צר-נשלף-בסיס-ארון-סכין-בלוק-סכין-מגירה-כיריים

גם במטבח מסודר הופך את חיי היומיום שלנו לקלים יותר. כל מה שצריך לאחסן מוצא את מקומו הנכון בארון המרקחת. בעזרת מגירה צרה ונשלפת אתה יכול למשל לאחסן את סכין הסכין ולהרחיק את הסכינים החדות בבטחה מילדיך..

מטבח קטן עם הרבה מקום אחסון עם ארון המרקחת למטבח

ארון בית מרקחת-כלי מטבח-מיכל מתכת-כף עץ-סכין-פותחן-פחמה

במטבח הקטן הזה, אביזרי מטבח שונים היו שוכנים כמעט בארון בית מרקחת. בדרך זו נשאר מקום פנוי יותר על משטח העבודה וכלים כגון כפות עץ או מרגמות מוגנים מפני אבק והתזות שומן. מיכל האלומיניום המובנה מאפשר למיון ברור של הסכו”ם ומונע את החלקה של תכולת הארון בעת ​​פתיחת וסגירת ארון המרקחת..

השתמש בחללים קטנים ביעילות

ארון בית מרקחת-מטבח-ארונות מטבח-משטח עבודה-תבלינים-מאריכים-ניתנים להארכה

מטבח זה יושם ברעיון יצירתי, מה שמוכיח בבירור שאתה יכול להשתמש אפילו באפשרויות שטח האחסון הקטנות ביותר ביעילות. שני ארונות בית מרקחת צרים הותקנו משני צידי התנור, בהם התשוקה של חובב הבישול באה לידי ביטוי.

תבלינים בהישג יד

ארון בתי מרקחת-מטבח-מתלה תבלינים-צנצנות-תבלין צרות-משיכה-מכסה המנוע-קערה-לימונים

כאן ארון המרקחת מוסתר בין ארון הקיר לבין מכסה המנוע. ארון נשלף גבוה זה בעצם משתמש בחלל יוצא דופן על הקיר שאחרת לא יישאר בשימוש. מעשי רק כדי להגיע בזמן הבישול ולהשאיר את כל התבלינים הדרושים בהישג יד, או?

אי מטבח עם ארון בית מרקחת

ארון בית מרקחת-מטבח-מטבח אי-נשלף ארון אחסון-ארון בסיס-כיסא בר-מקרר

אי בישול עם דלפק הוא גולת הכותרת הגדולה במטבח ומציע מרחב מסביב לפעילויות רבות. הוא מציע מספיק מקום לבשל יחד, מחבר לעתים קרובות את אזורי האוכל והסלון ומאפשר שיחות נחמדות בזמן הבישול. אי בישול עם ארון בית מרקחת מקצר את מרחק ההליכה למזווה בחדרים גדולים יותר ופשוט תהליכי עבודה.

ארון בית מרקחת צר לרקמות

בית מרקחת-ארון-מטבח-אנכי-מברשת-ספוג-נוזל-סבון-מגבת-ארון-בסיס

הדברים הקטנים מבטיחים לעתים קרובות יותר סדר ונוחות במטבח. אתה יכול לשמור את המגבות או מגבות המטבח שלך מסודרות ומסודרות בארון בית מרקחת למטבח. הסבון הנוזלי והמברשת מונחים על שני אזורי אחסון נפרדים נוספים בארון נשלף זה.

מזווה במטבח הפתוח

בית מרקחת-ארון-מטבח-פתוח-שלוף-החוצה-אספקה-אספקה-מחיצה-משטח עבודה-פרח-אגרטל

מטבח פתוח מחבר את המטבח עם הסלון, ללא ספק בעל מראה מודרני ומאפשר התרועעות. כאן ניתן לחדר מבטא מיוחד, שבו ארון בית מרקחת נבנה אנכית בתוך משקוף הדלת. ללא ספק, זהו רעיון יצירתי ומעשי לאחסון מזון במקום יוצא דופן

ארון נשלף לנעליים

ארון בית מרקחת-מטבח-ארון-חדר-חליפות-חולצות-נעליים-גברים

ארון גבוה עם נשלפים מיועד לא רק לאחסון במטבח. אתה יכול גם לצייד את ארון הבגדים שלך במדף נשלף לנעליים. זה יבטיח טיפול נוח וגם נראה אופנתי לחלוטין.