ברז מטבח מול כיור החלון בעיצוב חצר מסגרת חלון שחורה

כאחד האזורים הנפוצים ביותר בביתך, אזור המטבח שלך זקוק לברז המטבח הנכון מול החלון על מנת שתוכל לנצל את החלל בצורה מיטבית. ברז לחלון קדמי מגדיר גם את הפונקציה העיקרית של השיש במטבח ולעתים קרובות הוא תכונה ויזואלית חשובה. מכאן שמיקום חור הניקוז, כיור המטבח עצמו והברזים הם קריטיים. בדרך זו, אתה לא רק ממלא את הפונקציונליות הדרושה של אזור הבישול שלך, אלא גם מוודא שהדרישות האסתטיות שלך מתקיימות. לרוב זו החלטה לא פשוטה, ומדריך זה הוא המדריך שלנו שיעזור לכם. אנו מנסים לתת לכם טיפים שימושיים לגבי בחירת ברזים וכיצד לקבוע את המיקום, הסגנון והפונקציות המתאימים לו.

יותר אור עם אביזרי מטבח מול החלון

ברז מטבח ישן חומר לייצור מתכת פליז וינטאג 'כפרי מבריק סילון מים מבט מנירוסטה נוף של העיר הגדולה

עם ברז למטבח מול החלון, תוכלו ליצור מקום לבשל המציע גם נוף נהדר. זה מאפשר לך לנצל את החלל הזמין באופן מלא ולאוורר את אזור הבישול ללא בעיות. אתה יכול לבחור מתוך דגמים רבים, למשל, לבחור מערבל בלחץ נמוך, מערבל תלוי על הקיר עשוי נירוסטה, מערבל חד ידית או מיקסר כיור נשלף עם ראש מקלחת..

ברז מטבח מול החלון מיקסר יחיד ידית אחת מקלחת כיור כיור משטח מטבח

חשוב גם לבדוק כל היבט בגודל ברז החלון שלך לפני שתזמין או שתתקין אותו. קודם כל, עליך להתייחס למידות מבחינת הפונקציונליות. יצרנים רבים מציעים מבחר גדול של אביזרי נירוסטה המבטיחים ששום דבר לא יפריע לפתיחת או סגירת החלון.

ברז מטבח מול החלון מיקסר יחיד ידית מקלחת כיור קשת עץ משטח עבודה מעץ מכשירי מטבח מנירוסטה

העיצובים וטכניקות הבנייה גם משאירים מעט לרצות. לא משנה אם בחרת בברז מטבח מול החלון עם חיבור למכשיר או פתרון נשלף, תוכל להשתמש בכלים למטבח אלה כדי להבטיח ששום דבר לא יפריע לברז המערבל..

טווח וגובה ברז המטבח מול החלון

ברז מטבח מול חלון צינור מערבל בעל ידית אחת, גמיש אספרגוס לשטוף מבט

לאחר מכן, ודא שהברז שלך ממוקם ביחס לכיור כך שהמרווח והפרופורציות יהיו מאוזנים היטב. ברז מטבח גדול מול חלון ייראה טוב יותר מאשר כיור קטן, בעוד שברז קטן בכיור מטבח ענק יכול להיות מוזר ולא נוח. מסיבה זו, הגובה והטווח מתעלמים לעתים קרובות ממדים, אך הם חשובים מאוד.

גוֹבַה

ברז מטבח מול החלון מיקסר יחיד ידית קשת כיור מטבח פרחי אגרטלים פונקציונליים

אתה יכול למצוא את גובה ברז המטבח מול החלון בעיצובים שונים או שאתה יכול להתאים אותו בעצמך. מעל לכל, וודא שאתה בוחר התאמת סומק שגבוהה מספיק בכדי להכיל את כלי המטבח. ככל שהזרבובית גבוהה יותר, כך קל יותר להניח מתחת להן סירים גדולים או כלי בישול אחרים למילוי או לניקוי. לדוגמה, אם יש לך אדן חלון רחב, ברז גדול בלחץ נמוך עשוי שלא להתאים.

טווח

ברז מטבח מול החלון חומר בצבע כהה איכות מטבח קיר אחורי קיר בז 'כיור לבן

מדידה לא פחות חשובה ולעתים לא מוערכת, מתייחסת למרחק האופקי מפיית הברז לנקודת החיבור שלו עם הכיור או משטח העבודה. במילים אחרות, מדובר בערך עד כמה ברז המטבח משתרע לתוך הכיור מול החלון. טווח זה קובע כמה גדול קשת הברז שלך יכולה להיות בכיור. עליך גם לתאם היבט זה עם גודל האגן כך שסילון המים לא ייפול יותר מדי אחורה או קדימה לתוך כיור המטבח.

ברז מטבח מול החלון מיקסר יחיד ידית קשת כיור אריחים מטבח תפוחים בקיר אחורי

ברז מטבח מול החלון שניתן לשלוף או ברז עם צינור יעזור למנוע אי התאמה. עם זאת, סביר שתרצה שהברז שלך יהיה מכוון כראוי בזמן שהזרבובית נמצאת במיקום המתאים. גם אם יש לכם כיור כפול לתפקוד, כדאי לוודא מראש שברז המטבח להתקנה מול חלון מאפשר טווח סביר. ככלל אצבע, זרימת המים אמורה לפגוע בניקוז, לא בכיור, כשהברז פתוח. עדיף למדוד את המרחק מחורי הברז למרכז הניקוז כדי לקבל את המדידות הנכונות.

מרחק לחלון או לקיר האחורי של המטבח

ברז מטבח מול החלון מיקסר יחיד ידית אחת מקלחת כיור משטח עבודה משטח נירוסטה כיור מטבח

אם אינכם בטוחים אם מרחק ברז המטבח מול החלון מספיק, תוכלו לבחור מערבל מתאים בעל ידית אחת המסתובב קדימה. נניח שאתה קונה ברז בעל ידית אחת השולטת בטמפרטורה על ידי סיבובו. לאחר מכן אתה מביא את זה הביתה ומתקין אותו. אם אתה מפעיל את המים, עם זאת, עליך לגלות שהידית פוגעת בחלון או בקיר האחורי למטה לפני שתפעיל אותו עד הסוף.

ברז מטבח ישן חומר ייצור מתכת פליז וינטאג 'כפרי מבריק סילון מים אגן נירוסטה שחור

אם כן, בדוק את מפרט המוצר כדי לראות אם יש המלצות על הדף האחורי. כמו כן, וודא שיש מספיק מקום בין החלון או הקיר האחורי של המטבח לבין ברז המיקסר למדידה המומלצת. אחרת, תוכלו לבחור גם מערבל כיור בעל ידית אחת וידית שניתן להזיז אותו קדימה בלבד.

ברז מטבח נשלף מול כיור החלון ברז קיר ברז כיור כיור תנור בסיס

בעת התקנת ברז למטבח מול חלון, אתה עשוי להיתקל במונחים המתייחסים למרחק ממרכז חור אחד לקיר הרחוק ביותר בצד השני. כמה כיורים נפוצים ומודרניים עם אביזרי נירוסטה מצוידים בצינורות מים גמישים. אלה מאפשרים שליטה נוספת.

האיכות וספירת החומרים

ברז מטבח ישן חומר ייצור מתכת פליז ישן קקטוסים וינטוקיים אדן חלון שיש

בעבר החומר ששימש לייצור ברזים כלל מתכת פשוטה. הרעיון המרכזי בהקשר זה היה להבטיח את אורך החיים ואת פסילת הנזילות. פליז נחשב באופן מסורתי למתכת הטובה ביותר למטרה זו. עם זאת, רוב החומרים מכניסים כמויות מינימליות של עופרת למים, והתקנות כיום מגבילות את המרכיבים הללו.

ברז למטבח מול חלון חומר עץ בצבע בהיר ללא כיור מתכת מקיר למטבח

חלק מהחברות משתמשות בפלסטיק, שנתפס כסימן לאיכות ירודה. על מנת לייצר ברז ללא עופרת באמת, יצרנים אחרים מוצאים דרכים שונות לעמוד בסטנדרטים אלה. עדיף להישאר מעודכן בנושא ולעשות את המחקר שלך לפני ביצוע רכישה. מוצר נחות יכול לעלות לך הרבה כסף, זמן ועצבים בטווח הארוך.

ברז מטבח מול כיור החלון ברז קיר ברז כיור קשת

רוב המעצבים מציעים לך לתאם את ברז המטבח שלך מול החלון עם שאר המתקנים והציוד. אם כל מכשירי המטבח שלך עשויים נירוסטה, סוג זה של מערבל אגן יהיה הבחירה הנכונה עבורם. יש אנשים שמעדיפים את אותו גימור בדיוק בכל חדר אמבטיה ומטבח, בעוד שאחרים מעדיפים שילובים צבעוניים ושופעים. עדיף לסמוך על הטעם שלך בכדי שתוכל להתקין ברז מטבח נוח ונאה מול חלון..