רדיד דבק למטבח מטבח-אי-תבלינים-נייר-צירוף-מראה-עץ

אם בכוונתכם לשפץ את המטבח, לא בהכרח כדאי להחליף את חזיתות המטבח הישנות או את משטח העבודה בחדשות. במקום זאת, אתה יכול סרט דבק למטבח שימוש שמתאים באופן מושלם לכיסוי חזיתות מיושנות או שחוקות, משטחי ומדפים וכך גם לחסוך כסף. במאמר תוכלו למצוא הרבה רעיונות נהדרים לשימוש בסרט הדבק במטבח וכמה וריאציות לצבעים, מוטיבים ודוגמאות כהשראה.

שפר את חזיתות המטבח בעזרת סרט דבק למטבח

סרט דבק לחזיתות המטבח במטבח-שדרוג-נירוסטה-מראה-סרט

בעזרת סרטי הדבקה פרקטיים ניתן לעצב מחדש רהיטים, משטחים ואפילו קירות. תוכלו למצוא נייר כסף דבק בכל הצבעים, הדוגמאות והמראות האפשריים ובכך לשפר את המטבח שלכם. אם בא לכם שינוי במטבח, תוכלו להתחיל בחזיתות המטבח. הם הדבר הראשון ששמים לב אליו כשנכנסים לחדר. אם יש לך חזיתות עם ידיות, יש לפרק אותן לפני ההדבקה.

סרט דבק למטבח – לתבל את משטחי העבודה

סרט דבק למשטחי מטבח-תבלין למעלה-שיש-נראה-מטבח לבן

ניתן גם להעניק לשולחנות המטבח מראה חדש על ידי כיסוים בניילון דבק במראה אצילי. רוב סרטי הדבק למטבח דוחים מים, עמידים בחום וקלים לטיפול, מה שהופך אותם מושלמים לשימוש יומיומי על פני השטח.

מקשטים ארונות ומדפים במטבח בניילון דבק

סרט דבק למטבח-הצמדת-המטבח-ארון-שברון-דפוס-רעיון

ניתן להשתמש בניירות הדבקים לא רק כלפי חוץ, אלא גם לחלק הפנימי של ארונות המטבח. ניתן לתבל את המדפים ואת החלק הפנימי של הקיר האחורי של הארון בעזרת סרט דבק צבעוני למטבח. רעיון עיצוב זה מתאים במיוחד לארונות תקורה במטבח עם דלתות ארונות מזכוכית.

עיצוב הקיר האחורי של המטבח בעזרת סרט דבק

סרט דבק להגנה מפני התזות מטבח-מטבח אריחי קיר אחורי למטבח-שחור ולבן

סרטי ההדבקה המיוחדים למטבח יכולים לשמש גם כמגן התזה, מכיוון שהם בעלי התכונות הדרושות ללבוש. הם יכולים להיות מחוברים ישירות לקיר או לשמש קישוט לשומר התזה קיים.

מתבלים את מכשירי המטבח בניילון דבק למטבח

דבק-סרט-מטבח-מקרר-תבלין-דפוס שחור-לבן

סרט הדבק משמש גם במטבח כדי לתבל מכשירים למטבח כגון מקרר ומדיח כלים. עם מעט מיומנות אתה יכול לתת למקרר הישן כל עיצוב שאתה אוהב ולעצב אותו מחדש מאפס. ניתן להעניק למדיח הלבן מראה נירוסטה אצילי באמצעות סרט דבק מתאים.

שנה את צבע חזיתות המטבח

סרט דבק-מטבח-חזיתות מטבח-הצמדת-סרט דבק-עצמי

אם אתם רוצים עדכון ויזואלי למטבח, תוכלו לשנות את צבע ארונות המטבח מבלי לצבוע אותם או להחליפם בחדשים. עליך לבחור רק סרט דבק המתואם בצבע עם הפנים ושאתה אוהב. בצורה זו ניתן לתבל יפה ריהוט למטבח כגון מדפים, ארונות עליונים ותחתונים תוך זמן קצר יחסית.

עיצוב רצועות עם סרט דבק למטבח

דבק-סרט-מטבח-רעיונות-קישוט-מטבח-חזיתות-מתחת לארונות-ארון

עם זאת, אם אתה מעדיף עיצובים מעניינים יותר, אתה יכול להשתמש בסרט דבק למטבח עם דוגמה, או שאתה יכול ליצור דפוס פשוט בעצמך עם הסרט הדבק מונוכרום. הדרך הקלה ביותר לעצב רצועות בעלות רוחב זהה או שונה, הניתנות להדבקה באופק וגם בכיוון אנכי..

סרט דבק למטבח במראה עץ

דבק-סרט-מטבח-צרף-מטבח-ריהוט-שדרוג-עץ-מראה-סרט

ככלל, ארונות מטבח מעץ הם אופציה יקרה לריהוט מטבח. עם זאת, ניתן להשיג את האפקט החזותי הפופולרי של העץ גם בעזרת סרט דבק. ניתן גם לעצב מחדש את חזיתות המטבח בדירה שכורה כיוון שדבק הדבק אינו פוגע במשטח וניתן להסירו בקלות.

עיצוב המשטח עם סרט דבק במראה עץ

סרט דבק-מטבח-משטח עבודה-עץ-נראה-תבלין אותו בזול

לא רק החזיתות, אלא גם משטח העבודה ניתנות למראה העץ הפופולרי. אם כבר יש למשטח העבודה הישן שלך סימני שימוש כגון שריטות וכתמים, אתה יכול לשכוח אותם בעזרת סרט הדבק. לממשק יש מראה חדש לגמרי ולא צריך לדאוג לקבלת אורחים.

סרט דבק למטבח עם מוטיבים יצירתיים

סרט דבק-מטבח-ארון מטבח-חזיתות-מראה-מוטיבים-קישוט

עם מגוון גדול מאוד של דוגמאות ומוטיבים, אתה יכול לעצב את המטבח בנפרד בעזרת סרטי הדבקה מבלי לבזבז הרבה זמן וכסף. סרט הדבק למטבח כה פופולרי דווקא משום שהוא מציע אלטרנטיבה זולה לשיפוץ ומשיג תוצאות טובות. עם זאת, אם אתה מורח יריעת דבק עם מוטיבים שאמורים להתאים היטב, עליך לעבוד בזהירות או לבקש הרכבה מקצועית.

מתבל את המטבח הלבן בדוגמה דקורטיבית

סרט דבק-מטבח-מטבח-ארון-מוטיבים נשלפים-צבעים

במטבח לבן אפשר לנסות כל מיני צבעים ומוטיבים, כיוון שניתן לשלב את הלבן עם כל דבר. אם בסופו של דבר אינך מרוצה מהעיצוב, ניתן להסיר את סרט הדבק מחזית המטבח בכל עת מבלי להשאיר שאריות.

סרט דבק למטבח בדוגמת אריחים

סרט דבק-מטבח-אריח-אופטיקה-מטבח קיר אחורי-רעיון אריחי פסיפס

אם ברצונך לעצב את מגן התזה בנייר כסף דבק, אז רדיד דבק עם דפוס האריחים הפופולרי הוא מושלם. לא משנה אם אתה מעדיף אריחי פסיפס, אריחים גדולים או אריחי מטרו, אתה יכול למצוא סרטים עם כל מיני דוגמאות בימים אלה ולהשתמש בהם לעיצוב הקיר האחורי של המטבח..

סרט דבק עם אריחים ספרדיים מסורתיים

סרט דבק-מטבח-אריח-מראה-אריח-אופטיקה-תבנית ספרדית

אם אתה אוהב את האריחים הספרדים עם דוגמאות צבעוניות ותרצה לעצב איתם את מגן התזה שלך, אתה יכול לבחור סרט דבק עם מוטיב כזה. כך שתוכלו לתת למטבח שלכם את הכשרון הים תיכוני הפופולרי מבלי לקנות אריחי קיר יקרים. עם זאת, שים לב שדפוס האריחים הספרדי הוא בדרך כלל בצבע בהיר ואינו מתאים לכל פנים.

דפוס גיאומטרי למדפים

דבק-סרט-מטבח-מטבח-ארון-פנים-תבלין-דפוס-צבע

דפוס פופולרי כיום המתאים למטבחים מודרניים וכפריים הוא המוטיב הגיאומטרי. דמויות שונות כגון משולשים, עיגולים ומשושים בכל לוח צבעים מספקות יותר פיפ בחדר ויכולות להפוך למושכות עיניים של ממש בפנים.

הפוך לעצמך מראה שיש אצילי

דבק-רדיד-מטבח-משטח-שדרוג-דבק-עצמי-רדיד-שיש

אתה יכול גם לעצב בעצמך את משטחי העבודה או חזיתות המטבח במראה השיש המהודר באמצעות סרט דבק מתאים. בסופו של דבר, לוח השיש נראה ממש מציאותי ומשפר את כל המטבח. אם יש לכם חזיתות מטבח בצבע לבן או בצבע בהיר אחר, מומלץ להשתמש בניילון דבק בדוגמת שיש בהיר.

סרט דבק למטבח במראה גרניט שחור

דבק-סרט-מטבח-משטח עבודה-שחור-שיש-נראה-שדרג-את המטבח

לחזיתות מטבח מעץ, לעומת זאת, מתאימים סרטי הדבקה למטבחים במראה אבן טבעית כהה, כמו שיש שחור או גרניט. למראה אלגנטי עוד יותר, ניתן לעצב גם את ידיות ארונות המטבח בצבע כהה.

עיצוב הקיר במטבח בעזרת סרט דבק 

דבק-סרט-מטבח-מטבח-קיר-לבנים-דפוס-סרט-הדבקה עצמית

לא משנה אם זה משטח העבודה, ארונות המטבח או קיר המטבח – ניתן להדביק סרטי דבק לכל משטח וליצור אווירה חדשה לגמרי בחדר. קשטו את הדירה השכורה שלכם או חסכו קצת כסף משיפוץ בעזרת סרט דבק מעשי למטבח.