צלחות כיסוי לסיר מטבח

יש לך ילד קטן שמגיע לאט אבל בטוח לגיל שהוא רוצה לגלות הכל לבד? האם הוא זוחל ומושך את עצמו על כל סוגי הרהיטים? או שמתוקה שלך כבר עושה את הניסיונות הראשונים ללכת? אז אתה צריך לפקוח עין על הילד שלך מעכשיו כדי שלא יקרה לו כלום. מנקודה זו ואילך, נדרשת זהירות, במיוחד במדרגות, במכשירי חשמל ובעיקר במטבח. כי עם הכיריים, כלי המטבח והשקעים במיוחד, יש סכנה לילדך אם הוא יגלה את סביבתו ללא השגחה. לכן עדיף לוודא שהמטבח שלכם מוגן בזמן. ריכזנו עבורכם את הטיפים החשובים ביותר.

הפיכת המטבח להגן על ילדים – פעוטות בסיור גילוי

הפוך את המטבח לאטום ילדים-סיר-מחבת-אגן לילדים

למטבח בפרט יש מספר מקורות סכנה לילדים קטנים יותר, שכמובן יש להימנע מהם. מסיבה זו, עליך לחשוב על הנקודות הבאות:

תַנוּר:

נקודת הסכנה הגרועה ביותר היא בדרך כלל הכיריים. קריעת סירים או הכיריים החמות עצמן עלולות לגרום לפציעות קשות. מסיבה זו, לוחות כיסוי לחלון התנור הם יתרון.

דשי דלת ומגירות:

אתה יכול גם לצייד את הדלתות והמגירות שלך במנעולי אבטחה. המשמעות היא שלילדך אין הזדמנות לאחוז בחומרי ניקוי רעילים או סכינים חדות.

שקעים:

כמו כן, שימו לב לכל השקעים בכל אזור המגורים וספקו להם אמצעי בטיחות לילדים.

הפוך את המטבח לילדים חסין – צמצם את מקורות הסכנה

הפוך את המטבח למגירה-כלי מטבח לילדים

מוצרי חשמל למטבח:

הקפד לשמור על בלנדרים, מכונות קפה או קומקום מחוץ להישג ידו של ילדך. גם כבלי המכשירים לא אמורים להיתקע. רצוי תמיד לשלוף את התקע מהשקע לאחר השימוש ולאחסן את המכשיר המתאים בבטחה.

בזמן הבישול:

במידת האפשר, הניחו תבניות ומחבתות על הצלחות האחוריות של הכיריים בעת הבישול. כך שילדכם אינו מתפתה אפילו להגיע אליהם. שמור תמיד על מדיח כלים ותנור סגור.

הפוך את המטבח לשקעים אטומים לילדים

אם גם אתם רוצים לחדש את המטבח שלכם, רצוי גם להתקין תנור למעלה. זה לא רק הוכחה לילדים, זה גם קל על הגב. אם אמצעי השיפוץ במטבח שלך צריכים להיות נרחבים יותר ואתה זקוק לתמיכה מקצועית, אז אתה צריך מומחים של elha-service.de לְהִתְיַעֵץ. לא משנה אם מדובר בשיפוץ מטבח או מטבח מאובזר: מעצות ועד תכנון ועד ליישום סופי, מומחי המטבחים בשירות elha הם איש הקשר שלכם וישמחו לעזור לכם להפוך את המטבח שלכם לילדים חסין לילדים..

מטבח בטוח לילדים שווה את זה

הפוך את המטבח לכיפות דלתות-מגירות-פעוטות לילדים

עיצוב מחדש של המטבח מביא איתו לעתים קרובות כמה תכונות חדשות מבחינת המראה. הרגת שתי ציפורים במכה אחת: יש לך מטבח בטוח לילדים שנראה בדרך כלל קצת יותר מודרני. כעת תוכל לגלות את ילדך בראש שקט ולתת לו לרוץ, מבלי לפחד ממשהו שיקרה. ואם אתה רוצה לפקוח עין על הילד שלך בזמן שאתה מבשל, פשוט שים את הלול במטבח. תוכלו ליהנות מחיי היומיום שלכם במלואם עם מטבח בטוח לילדים.

הפוך את המטבח למגירה לילדים-מגירה-לילדים