צבע ורוד באי מטבח חצי עיגול

תכנן את המטבח שלך זו משימה קשה, אך אנו ניתן לכם טיפים לריהוט מעשי כיצד לתכנן את כל מבנה החדר בהתאם, כך שהתוצאה הסופית היא חדר מואר ומרווח עם עיצוב פנים פרקטי. התכנון מתחיל הרבה לפני שמתחילים לחפש את ריהוט המטבח המתאים. בעצם ניתן לשנות הכל במטבח – לקרוע קירות, לסדר צינורות מחדש ולארגן ניהול חשמל חדש. בכל מקרה, ככל שתוציאו פחות על עבודה מכנית כך תקבלו את המטבח החדש שלכם מהר וזול יותר. לכן, תוכלו להשתמש בכמה טריקים פשוטים שיעזרו לכם להתמצא ולפתח עיצוב משלכם שלב אחר שלב.

תכננו מטבחים – תאמו את פריסת החדרים

ארונות-מטבח מעץ

חשבו כיצד אתם משתמשים במטבח שלכם – כמה אנשים נמצאים בבית במטבח? התשובה לשאלה זו תעזור לך לקבוע כמה מקום פנוי אתה צריך לזוז.

בישול של שני רעלים או יותר בו זמנית – אם כן, תזדקק לכיור נוסף ולשיש למטבח גדול יותר.

האם חברים רבים מגיעים לבקר והאם אתם צריכים פינת ישיבה במטבח? במקרה זה, אתה יכול לחבר חזותית את חדר האוכל והמטבח כך שכולם יוכלו לשבת יחד.

האם יש לכם גם מחלקת כביסה במטבח? יש אנשים שרוצים בר, או אפילו שולחן, במטבח.

כמה גבוה צריך להיות השיש למטבח – האם מישהו במשפחה קצר יותר וכולם יכולים להגיע לארונות, האם יש לכם בני משפחה מבוגרים שיתקשו להגיע לארונות גבוהים יותר??

שאלון זה מיועד כמובן להתמצאות בלבד, כך שתוכל ליצור רשימה. חשוב היטב על איזו מטרה המטבח צריך לשרת.

תכנון המטבח – אביזרים

פשוט-מטבח-נגד-ירוק בהיר-עיצוב אלגנטי-בר

ל תכנן את המטבח שלך, תחילה עליך לרשום את כל ריהוט המטבח. תחשוב איך המטבח העתידי שלך צריך להיראות – האם אתה צריך אי – האם יש לך מספיק מקום עבורו, או שאתה מעדיף מטבח פינתי? האם אתה מעדיף כיור מנירוסטה? האם אתה רק מכין תה במיקרוגל או שמכשיר זה משחק תפקיד גדול בבית? איך היית מעדיף לבשל – עם חשמל או עם גז? האם יש לך הרבה אביזרים קטנים יותר כדי שתצטרך לארגן שטח אחסון נוסף? איזה סוג של פתוח אתה צריך?

כלל הזהב הוא – ככל שיהיו פחות שינויים מבניים ומכניים כך העלויות נמוכות יותר. אבל זה לא אומר שכל השינויים האלה יעלו כסף. שוחח עם אנשי מקצוע לפני קבלת החלטה סופית. בכל מקרה, תוכל לבצע חישוב ראשוני גס כעת:

  • אם אתה רוצה לקרוע קיר, זה לא אמור להיות הקיר המבני. בכל מקרה, עליך להסכים עם איש מקצוע מראש ולהשאיר משימה זו לחברה. בדרך כלל קיר הנושא עומס לאורך כל המבנה.
  • אילו חדרים נמצאים מתחת ומעל המטבח – כאשר החדרים מעל ולמטה יסתיימו, יהיה הרבה יותר קשה לארגן אספקת מים חדשה..
  • אם העיצוב החדש שלך דורש פתחי חלון או דלתות חדשות, העבודה שלך תהיה הרבה יותר קשה. התייעץ עם בונה.

תכננו את המטבח – בחרו את סגנון הריהוט

אי מסוגנן-צבעוני-מטבח

השלב הבא – אולי הנעים ביותר – הוא להחליט על סגנון ריהוט. בכל מקרה, אם אתה מסתכל על עיצובים שונים, חשוב מראש איזה סגנון יתאים לבית או לדירה שלך. חשוב על ערכת הצבעים כך שהיא תהיה בהרמוניה עם שאר חלקי הבית. צור תוכנית עלויות וחשב תקציב. אם אתה עדיין מתכנן לשפץ, אתה יכול לעשות את שניהם במקביל – זה יכול לעלות פחות.

תכנון המטבח – מרכז עבודה ומרחק

שרטוט תוכנית מטבח

תכנן את המטבח שלך מעל הכל, פירושו שימוש מושכל בחלל השימושי. המרכז סביב הכיור – צריך להיות בין 45 ס”מ ל 77 ס”מ מצד אחד, ואורך בין 121 ס”מ ל 137 ס”מ, כך שיהיה מספיק מקום לעבודה ולכלים. תמיד תכנן מרחק של לפחות 30 ס”מ מהכיור לפינה הקרובה ביותר.

אזור בישול – סביב אזור הבישול צריך להיות לפחות 30 ס”מ מצד אחד ובין 38 ס”מ ל -45 ס”מ מהצד השני. מיקרוגל מובנה אמור להיות, אם הדלת משמאל, לפחות 38 ס”מ עד 45 ס”מ פנוי מימין..

המקרר צריך להיות במרחק של 38 ס”מ עד 45 ס”מ משאר הרהיטים / מהצד ממנו הדלת נפתחת /.

דלפק מטבח – צריך להיות לפחות 102 ס”מ – 213 ס”מ פנוי. אם יש לך מספיק מקום, אתה יכול לתכנן דלפק בר. בעת תכנון העיצוב שלך, שים לב לדברים הבאים – לפחות 4 “מדלפק המטבח לשולחן או האי, לפחות 2” מהמדיח הכלים כך שיוכל להיפתח כראוי. צריך להיות לפחות 66 ס”מ בין השיש למטבח לשביל. צריך להיות מרחק מינימלי של 90 ס”מ בין השולחן לבין הרהיטים האחרים, כך שתוכל להזיז את הכיסאות באופן חופשי.

תכנון מטבח – קונספט משולש ופינת עבודה

מטבח מעניין-דו צדדי עם חדר אוכל

תכנון המטבח הוא מושג המבוסס על משולש חלל העבודה. המשולש הוא דמות דמיונית המחברת את המקרר עם הכיור ופתוחה. לנוחות ויעילות מירבית, שלוש פינות המשולש צריכות להיות בין 58 ס”מ ל 66 ס”מ. ארבעה סוגי מטבחים ידועים – כפי שניתן לראות טוב יותר מהשרטוט. זה כולל מטבחים בצורת U ו- L.

תכנון המטבח – בחירת השיש המתאים למטבח

ניתן לחלק דלפקי מטבח לסוגים שונים. הגרסאות המודולריות בדרך כלל בעלות מידות סטנדרטיות. אתה יכול לשאול את היצרן כך שלא יהיו הפתעות. לבסיסים הסטנדרטיים יש ארון בסיס שיכול להיות עם מספר דלתות ומחלקות. בררו מראש אילו אפשרויות אחסון זמינות והאם הארונות שנבחרו מתאימים למיקרוגל, למשל. כל האמצעים שציינו כאן מיועדים רק לאוריינטציה שלך – למידע נוסף מהיצרנים ושאל מומחים מנוסים כיצד תוכל לשלב הכי קל את העיצוב בביתך.

שאלו שוב אנשי מקצוע ובנאים מנוסים, יצרני רהיטים לגבי בטיחות והקימו בעזרתם מטבח חלומי נפלא!

 מטבח פינתי לבן מודולרי

פנסי קיר למטבח פינתית לבנה

מטבח מודרני בצורת U

מודרני בצורת U-מטבח-בז '-חום

תכננו מטבח קטן ואלגנטי

תוכנית אלגנטית-פרקטית-קטנה-מטבח

תכננו מטבח לבן

תוכנית מטבח לבן

דלפק מטבח קטן כתום

כתום-קטן-מטבח-דלפק-מעניין-שולחן