מטבח משיש עם קיר רעש מינימליזם עיצוב רעיון אלגנטי

היום נראה לכם כיצד ניתן להפוך מטבח רעוע בבית נטוש לחלום אמיתי מטבח משיש עם קיר בטון יכול להיות. ממוקם בסידני, אוסטרליה, הוא היה בעבר במצב קשה ושימש כמקלט לחסרי בית.

מטבח שיש עם קיר בטון – לפני ואחרי

מטבח שיש עם קיר בטון קיר ישן שיפוץ גרפיטי מינימליסטי

אך מכיוון שהבית עם מטבח משיש עם קיר בטון היה במיקום יתרון, קרוב לבתי ספר, בתי קפה והעיר, החליטו הבעלים החדשים שכדאי לתת לבית מראה חדש ומרשים ליצירת בית משפחתי..

מטבח משיש עם קיר בטון – עיצוב מאת מינוסה

מטבח שיש עם קיר בטון אי מטבח עץ כהה לבן

לשם כך קראו הבעלים לחברת Minosa Design. אלה ידועים בעבודתם המושלמת ואף זכו בפרסים בפרסי איגוד תעשיית הדיור בקטגוריית “מטבחים”. עם מטבח שיש זה עם קיר בטון עברת שוב על כל הציפיות.

כסא בר בעל כשרון תעשייתי

מטבח משי קיר בטון ארונות עץ אפור שולחן אוכל מובנה מודרני

מטרת הבעלים החדשים הייתה לשפץ את הבית לטעמם, כיוון שהם רצו לגור בו. מטבח השיש עם קיר בטון משמש מוקד לחיי המשפחה ולחיי היום יום העמוסים למדי. מסיבה זו ברצוננו להסב את תשומת ליבך אליה.

אי מטבח משיש גדול

קיר בטון למטבח שיש אריחי רצפה אפורים עיצוב אלגנטי

זהו אזור מגורים מודרני ופתוח. פינת הישיבה נמצאת ממש ליד המטבח. בנוסף למראה האלגנטי שלו, למטבח שיש עם קיר בטון יש גם צד חם ונעים, המושג בעיקר דרך העץ הכהה. אי המטבח הגדול הוא גם לוכד עיניים אמיתי. אורכו 4 מטרים ומציע הרבה מקום לעבודה ולשבת. כסאות בר מקוריים משמשים כישיבה ומוסיפים מבטא תעשייתי למטבח השיש עם קיר בטון.

שולחן אוכל מובנה

כיסא בר בטון למטבח משיש כיסא בר מתכת תעשייתית

פינת האוכל מצד אחד מעוצבת בנפרד ומצד שני מובנית במטבח שיש עם קיר בטון. כיסאות שחורים ומודרניים וספסל ישירות מתחת לחלון משמשים לישיבה באזור זה.

קיר בטון עם דפוסים עדינים

כיסאות חדר אוכל בטון מטבח משיש, ארון מטבח לבן מודרני

עיצוב הקיר יעיל במיוחד. למטבח השיש עם קיר בטון יש מוטיבים מעניינים המעוצבים בדיסקרטיות ועם זאת בולטים להפליא מבעד לארונות המטבח הלבנים..

הרבה אור יום לחדר מואר

קיר בטון למטבח משיש מבריק חלון פינת אוכל

מטבח השיש עם קיר בטון מואר יחסית בפני עצמו. על מנת להתאים את קיר הבטון הכהה יותר, נבנו חלונות גדולים המאפשרים הרבה אור טבעי לזרום לחדר..

תאורה עקיפה במטבח

מטבח משי קיר בטון קיר תנור מדרגות עמוד תאורה עקיפה

בשעות החשוכות של היום תאורה אפקטיבית מבטיחה אווירה נעימה הממוקמת מעל הארונות ומתחת לארונות המטבח האפור ופולטת אור עקיף. זה נותן למטבח השיש המינימליסטי עם קיר בטון את הטאץ ‘הסופי.

חדר מוסתר

דלת קיר בטון מטבח משי עץ רעיון עיצוב מעשי

בנוסף לאסתטיקה הפנטסטית, מטבח השיש עם קיר בטון מציע כמה צדדים פרקטיים. מלבד מכשירי חשמל ומכונות למטבח, יש גם חדר כביסה קטן. הדבר מוסתר להפליא מאחורי דלת ולכן אינו מורגש כלל.

קיר בטון מטבח קיר רעיון חדר כביסה פתוח חדר מובנה

רק כשאתה פותח את הדלת הזו של מטבח השיש עם קיר בטון מופיע חדר נפרד קטן, שמציע מספיק מקום למכונת כביסה וארונות שונים..

מטבח משי קיר בטון מטבח קיר ארונות מדף מדף לבן

וגם שם, עיצוב מטבח השיש חוזר על עצמו עם קיר בטון בצורת ארונות עץ לבנים וכהים, כמו גם קיר בטון מעוצב..

מטבח משיש עם רעיון שיפוץ בית נטוש בקיר בטון

מטבח שיש מודרני עם קיר בטון נמצא בבית זה. מה שייקרא מזבלה לאחרים, ייצג בית עם פוטנציאל עבור הבעלים החדשים. זו הוכחה שאפשר לעשות הרבה מכלום.

מטבח משיש עם ונדליזם קיר בטון קיר גרפיטי

וההבדל פשוט מרשים. מבית כמעט רעוע נוצר בית נעים ומודרני שהבעלים החדש ייהנה ממנו שנים רבות.

עוצב על ידי עיצוב מינוסה.