מטבח אי מודרני במראה עץ-שיש למטבח צלחת מטבח

שיש הוא כמו משטח עבודה למטבח מאוד פופולרי. בכל מטבח המיקוד הוא בעיקר על המשטחים. משטח העבודה הופך במהירות למושך את העין, במיוחד באיי המטבח. לכן חשוב באיזה חומר תבחרו ותשתמשו. השיש הוא אבן טבעית, סמל לעיצוב הבית האיכותי המשדר אלגנטיות ויופי נצחיים.

משטח עבודה ומשטח עבודה למטבח – החומר חשוב

משטחי מטבח רעיונות לעיצוב שיש

משטח העבודה למטבח הוא מרכיב מרכזי בכל מתקן מטבח. הוא עשוי בעיקר משיש או גרניט מאבן טבעית. השיש עובד מצוין כ משטח עבודה למטבח בסגנון הבית הכפרי, כמו גם לעיצוב מטבח מודרני ופשוט. ניתן לשלב את כל משטחי המטבח משיש באיכות הגבוהה ביותר בכל מטבח.

משטח עבודה למטבח משיש – טרנדים עכשוויים למטבח

ריהוט מטבח מפואר-שיש למטבח שיש

ישנן אפשרויות שונות לעיצוב משטח. אחד משטח עבודה למטבח ניתן ליטוש קלאסי, שיוף, שיפוץ, הספגה, מברשת או להבה. ניתן להשיג משטחי מטבח משיש בצבעים שונים – לבן, אדום -חום, אפור, שחור. הדפוסים הטבעיים והמאפיינים של השיש הופכים כל לוח לייחודי. עם משטח עבודה אלגנטי משיש, יש לך הזדמנות להעניק למטבח שלך מראה מקורי ואינדיבידואליות.

תנו אינדיבידואליות – ריהוט רעיונות למטבח 

עיצוב לבן נברשת משטח השיש של האי למטבח

לאחד משטח עבודה למטבח עם זאת, יש דרישות גבוהות. לכן, מומלץ להשתמש בשיש. הוא מתאפיין בהתנגדות והתנגדות לשריטות, כמו גם בעמידות בפני לחות וחום – משטח עבודה משיש עומד היטב בטמפרטורות גבוהות. משטחי המטבח משיש הם רב תכליתיים ונראים אצילי ומסוגנן. לבסוף, הגשים את חלומך על המטבח, בין אם הוא ערמומי או פזרני. השיש משמש לא רק כמשטח עבודה למטבח, אלא גם כחיפוי קיר ורצפה. אריחי השיש קלים לטיפול ועמידים. הם מייצגים פיסת טבע בצורה המשובחת ביותר ותורמים לסגנון חיים מודרני.

אי מטבח משטח עבודה למטבח-כסא בר מעץ

משטחי שיש משי למטבח אורות תקרה שקועים

מטבח לבן-שיש למטבח מודרני משיש

משטח שיש כהה לעיצוב מטבח

משטחי מטבח בעיצוב לבן עשויים שיש וגרניט

משטחי עבודה במטבח בסגנון כפרי שיש כהה

חזיתות מטבח נגד רעיונות לקשט מטבח מודרני

משטחי מעצבים למטבח-שיש לבן

רעיונות לעיצוב אי מטבחים מובנים מדפים מטבחים לבנים מעצבים דלפקי שיש

משטח עבודה לכיור מטבח משיש-לבן למטבח

משטחי שיש משיש-למטבח כיור מנירוסטה

משטח עבודה משיש מעוצב במטבח לבן