הגנת התזה לצלחת זכוכית בכיריים-מבריק-מראה-כיור-כיריים-סירים-תליון אורות-פינת אוכל-מטבח אי-שיש

האם אתה טבח נלהב ואוהב לשחרר קיטור במטבח? אולם לפעמים כמעט בלתי אפשרי למנוע את הקיר האחורי או הקירות הצדדיים להתלכלך בהתזות, שאז ניתן להסיר אותן בקושי רב. במאמר זה אנו נותנים לך כמה רעיונות עבור מגן התזה לכיריים, המגינים על הקיר האחורי של המטבח, מהירים וקלים לניקוי ואף מציבים דגשים חזותיים במטבח שלך.

מגן התזה לכיריים – מראה אריח מסורתית

הגנה מפני התזה לתנור מטבח אריחי בז '-מחזיק בקבוק יין-קערת פירות-תפוז-צלחת-פרוסות לחם-תאורה

מראה אריח מאחורי הכיריים תופסת שאריות שומן, מים ורוטב ומונעת היווצרות עובש מאדי המים. אריחי מטבח מגיעים במגוון רחב של מראה והם נחשבים לקלים יחסית לטיפול, אך בגלל המפרקים שלהם ניתן לנקות אותם בצורה מושלמת רק במאמץ רב. אם תבחר במגן התזה המסורתי לתנורים, יש כמובן אפשרויות נוספות להרחיק לכלוך מהקיר האחורי של המטבח..

מגן התזה לכיריים – הגנה אלגנטית ופשוטה מזכוכית

הגנה מפני התזה לזכוכית הכיריים-ציור שקוף-קיר-ארונות-מקרר-כיור-ספה בצד שולחן-אגרטל-קערת פירות-תפוחים

אם אתה רוצה להשיג מראה מודרני, ישנן כמה אפשרויות אטרקטיביות אחרות לבחירה. אם יש לכם כיריים בגז במטבח ורוצים הגנה עמידה מאוד בחום לקיר האחורי שמאחורי הכיריים, מגן התזה מזכוכית עשוי להיות פתרון טוב עבורכם. זכוכית בטיחות מחוסמת, הנקראת גם זכוכית ESG, משמשת לקירות הזכוכית. למרבה הצער, אינך יכול לעבוד על מגן התזה עבור תנור זכוכית בעצמך.

מגן התזה מעוצב באופן אישי לכיריים עם מוטיבים

הגנת התזה לכיריים זכוכית-צילום-פרחים-שחור-לבן-מטבח-בז '-רעפים-כהה-מטבח-מגבת-עציצים

על ידי היצרן לקדוח צלחות זכוכית גדולות יותר. אם ברצונך לחבר את לוחות הזכוכית של ESG ללא קידוח, תוכל גם להצמיד אותם לקיר בעזרת רצועות יציבות עם מערכות קליפס. אם אתה רוצה לשלב מטבח אצילי ופשוט במטבח שלך, זכוכית שקופה היא הפתרון הנכון עבורך. הוא רק מושך את העין עם הברק האופנתי שלו וכמעט לא משנה את סגנון הריהוט של המטבח שלכם.

הפכו את המטבח לנווה מדבר של רווחה

הגנה מפני התזה לכיריים מינימליסטי-תמונה-נוף-ארונות-מטבח אי-כיור-כיסא מתג-בר

אם אתה רוצה לתת למטבח שלך מגע רענן, תוכל לגשת ללוחות זכוכית עם מוטיבים לבחירתך ולשפר את המטבח שלך באופן ויזואלי. ראש הזכוכית עם פרחים עדינים מרים את צבעי ריהוט המטבח ונראה אלגנטי. עם זכוכית צילום עם תמונות בודדות ויעילות, הקיר האחורי של המטבח נראה פשוט מרשים בגלל עובי הזכוכית ומשטח הזכוכית האלגנטי..

מגן התזה מזכוכית לכיריים עם אפקט מראה

שומר התזה-כיריים-זכוכית-מראה-שחור-קיר-צבע-קומקום-אגרטל-פרחים-מדפים-כוסות קפה-ארונות בסיס-מכסה לחלץ

בשל צבע הקיר הכהה ואספקה ​​מספקת של אור, מגן זכוכית זה בעל אפקט מראה, המשפר בנוסף את מראה המטבח המודרני והישיר. אתה יכול גם להשתמש במראות אמיתיות על הקיר האחורי של המטבח ולהשיג מראה מיוחד. עם זאת, כל כתם יהיה גלוי על משטח המראה, אך ניתן לגרום לו להאיר שוב בעזרת מנקה חלונות.

השתמשו בפלסטיק כמגן התזה

הגנת התזה-תנור-אקריליק-זכוכית-מט-תמונה-כלב-כתר-צהוב-קיר-צבע-אפור-מחוספס-שעון קיר-שדות-סיר-טורקיז-קליפה-פפריקה

אם אתה חושש שזכוכית רגילה עלולה להישבר, תוכל לכסות את האזור שמאחורי הכיריים בעזרת פרספקס כשומר התזה. פרספקס אינו יקר, נראה יפה וקל להרכבה. ניתן לנקות את מגן ההתזה מפלסטיק עם מעט מאמץ ובעל חיי שירות ארוכים. זכוכית אקרילית גם עמידה בחום, עמידה בפני זעזועים ועמידה בפני השפעות. ההרכבה גם קלה יותר מכיוון שזכוכית אקרילית קלה יותר וחסינת ניפוץ מזכוכית רגילה.

זכוכית אקרילית בעיצובים שונים

שומר תזה-כיריים-פלסטיק-אקריליק-זכוכית-כחול כהה-כתוב-מטבחון-כיור-פרח-מלח-שייקר-פלפל שייקר

עליך לנקוט בזהירות בעת הניקוי, שכן זכוכית אקרילית רגישה לחומרי ניקוי קשים ואינה עמידה בפני שריטות. פרספקס יכול לשמש גם כקישוט קיר ולהעניק למטבח שלכם אופי מסוים. האם אתה חובב תה? הביע את העדפותיך ותהנה מהכוס הבאה של משקה החציר הארומטי.

גודל התנור משתנה בגודל

מגן התזה-כיריים-פרספקס-פלסטיק בצבע-ברדס אדום בהיר-קישוט-בקבוק-בנייה-זכוכית-ארונות מטבח

זה תלוי בך אם אתה מכסה רק את האזור ישירות מאחורי הכיריים או את כל הקיר האחורי במטבח בפלסטיק. מגן התזה מרובע ממלא את ייעודו בצורה מושלמת ויכול להיות לוכד עיניים אמיתי במטבח שלכם. בין אם אתם בוחרים נושא למטבח, רוצים לתאר את הטבע או לתאר משהו מופשט, בהחלט תוכלו למצוא את מבוקשכם עם מבחר המוטיבים העצום.

הגנה מפני התזה כקיר מבטא

מגן התזה-כיריים-זכוכית אקרילית-פלסטיק-צהוב-משטח עבודה-דלתות זכוכית-קערת פירות-תפוחים-מקרר-שעון קיר-תאורה לתקרה

עם זכוכית אקרילית צבעונית יש לך את האפשרות לעצב את לב הדירה שלך בנפרד ולהבדיל את הקיר מהאחרים. המטבח המודרני והשיקי הזה נראה רענן ואופטימי בזכות גוון הצבע החזק.

 מגן התזה מנירוסטה

שומר תזה-כיריים-נירוסטה-מבריק-מטבח-שרפרף בר-שולחן-משטח עבודה-מנורות תקרה-מנורות תלויות-כיור

חלופה נוספת להגנה מפני התזה לתנורים היא לוחית הנירוסטה. הוא עמיד בחום וחזק במיוחד וניתן להסיר את הלכלוך במהירות ובקלות בעזרת נוזל כביסה וספוג. אם אתה רוצה שיהיה יותר מבריק על הקיר, אתה יכול לבחור בגרסת המבריק הגבוהה, שנראית בעלת ערך ונחשבות נצחיות.

מגן התזה מנירוסטה במראה מאט

מגן תזה-תנור-מובנה מטבח-מתכת-צלחת-מט-כיריים-אריחים-ארונות-כלי בישול-מחלץ-מכסה-מנוע-משטח עבודה

אחרת, לוחות הנירוסטה המאט הם גם אלטרנטיבה מצוינת. ניתן גם להשתמש במגני התזה מפליז, נחושת ואבץ לתנורי מתכת. לוחות המתכת היגייניים מאוד, אך יש לטפל בהם היטב מכיוון שטפטפות מים וטביעות אצבע משאירות עקבות עליהם.

מורכב מאלומיניום במראה שיש אצילי

תזה שומר-כיריים-אלומיניום-מורכב-שיש-תבנית-אצילית-תאורה-מחלץ-מכסה המנוע-תלוי-מנורה -מטבח -אי-מפית-קערה

אלטרנטיבה חסכונית כשומר התזה הם לוחות האלומיניום המורכבים, אותם ניתן להצמיד לאריחים או לקיר באמצעות מגנטים או קלטות הדבקה מיוחדות ללא כל קידוח. סוג זה של מגן התזה עמיד מאוד ועמיד בפני שריטות. אתה יכול להשתמש בחומרי ניקוי זמינים מסחרית לניקוי.

צבע קיר לרחיצה להדגשות צבע

הגנה מפני התזה-כיריים-צבע קיר-לטקס-צבע-ניתן לכביסה-אדום כהה-לבן-סיר-תפוח-עץ-ארונות-ceran-kochfälder

אם אתה רוצה לנסות אלטרנטיבה “חלקה” למראה האריחים הקלאסית לקיר שמאחורי הכיריים שלך ובמקביל רוצה להדגיש את הקיר בצבע, אתה מוזמן גם להשתמש בצבע קיר שניתן לכבס. לוח הצבעים של הצבע הניתן לכביסה מציע גוונים לכל טעם ומים ושפריצים של שומן פשוט מתגלגלים על פני השטח.

צובעים על אריחי מטבח

שומר תזה-כיריים-ציפוי לטקס-אריחים-כיריים-כלי בישול-קרשים לחיתוך-אגסים-צלחות-תבלינים-קומקום

עבור משטחים בשימוש רב, כגון הקיר האחורי של המטבח, גם ציפויי הקיר מתאימים מאוד בגלל עמידותם. אם אתה רוצה הגנה נוספת למשטח הקיר שמאחורי הכיריים שלך, אתה יכול לאטום אותו עם מגן טפטים, הידוע גם בשם עור פילים. אתה יכול גם להפוך את אריחי המטבח שלך למהפך פשוט על ידי צביעתם.

השתמש בצבע לוח כמו מגן התזה עבור הכיריים

הגנת התזה-כיריים-מטבח-לוח-צבע-מתויג-גיר-מדף-אחסון-צנצנות-כלי בישול-כיור-סכין-תבלינים

מה דעתך לצבוע את הקיר בצבע לוח? בדרך זו, הקיר שמאחורי הכיריים שלך אינו ניתן רק לציפוי דקורטיבי, אלא יכול לשמש גם כמשטח פתטי מעשי בו זמנית. אל תדאגו מבחירת הצבעים, צבעי השולחן לא זמינים רק בשחור וירוק, אלא בגוונים רבים ושונים. הקיר האחורי של המטבח הצבוע בצבע לוח ניתן לכביסה, אך מומלץ להגן יותר על התזות שומן חם.

סרט דבק עם מוטיבים פרחוניים

הגנת התזה-תנור-דבק סרט-משטח-משטח חלק-דפוס-פרחים-צבע-בהיר-צבע-פוקסיה-אדום-גז-כיריים

אתה מוזמן גם לכסות את הקיר בנייר הגנה מפני התזה, במיוחד אם המשטח מאחורי הכיריים חלק. סרט הדבק הוא אופציה מצוינת אם ברצונך לחבר מגן התזה לכיריים ללא קידוח. אתה יכול פשוט לחתוך את הסרט לגודל הרצוי ולנקות אותו בעזרת מטלית לחה, אך סרט הדבק אינו חזק כמו חומרים אחרים מכיוון שהוא דק למדי.

עיצוב המטבח האישי שלכם

שומר התזה-תנור-נוף-דבק-סרט-טבע-כרמים-מטבח-תאורה-קישוט-תפוח-אגס-קערת-מגבת מטבח

ניתן להדפיס גם נייר דבק במוטיבים אישיים ולהדביק אותם לקיר תוך זמן קצר בכלל. עם נוף כה יפה מול העיניים, הבישול עדיין יהיה כיף גם אחרי יום עמוס בעבודה ויעביר אתכם למקומות עוצרי נשימה..

מגן התזה מתקפל 

ביצת שומר-סיר-נייד-מתקפל-מתקפל-מתכת-קטן-אפור-מטוגן ביצים-כיריים-כיריים-אריחי-משטח עבודה

אם אתה רוצה מגן התזה שאתה משתמש בו רק כשאתה צריך אותו, אתה יכול לקבל מגן התזה מתקפל או ניתן להארכה. אלמנטים להגנה מפני התזה ניידים עשויים נירוסטה או מתכת מצופה דבק וממוקמים סביב משטח הבישול או כלי הבישול. למרות שמגן התזה הזה אינו מגוון בעיצובו כמו שאר החומרים, הוא נראה פשוט ובעל ערך והוא פרקטי מאוד.