פינת חוץ-מטבח-פינת אוכל-צלייה-כיור-חיפוי אבן טבעית

חום ושמש מפעילים משיכה גדולה לאנשים. לכן ימי הקיץ הקלים משמשים לארוחת בוקר באוויר הצח או לערבי ברביקיו נעימים בגינה. כבר כמה שנים שהמגמה היא לקראת תרבות הבישול בחוץ. כך שתוכל קודם לקצור את הירקות שלך בגינה ולאחר מכן להכין אותם במטבח החיצוני. כאן אנו מראים לכם מה אתם צריכים למטבח חיצוני מתפקד.

התאמת המטבח החיצוני לצרכים שלך

מטבח חיצוני-אחסון-בסיס-ארונות-גרניט-משטח עבודה

באופן עקרוני, למטבחי חוץ יש אותו ציוד כמו ציוד מטבח רגיל. אם יש לכם גינה ורוצים לבשל שם מדי פעם, מספיקה יחידת מטבח פשוטה עם גריל גז או פחם. עם זאת, אם תרצו להיות בחוץ לעתים קרובות, אז מטבח נרחב ואיכותי יותר יתאים יותר לצרכים שלכם.

בעת ההכנה, עליך להמשיך באופן דומה לתכנון מטבח קונבנציונאלי. התאם אותם בהתאם לשימוש המיועד והתאם את הרכיבים האישיים לצרכיך. כשאתה מתכנן אתה יכול מדריך כמו מאת kuechen-quelle.de להיות לעזר. באופן כללי, חשוב שתמדוד את השטח היטב לפני כן ותשים לב לפרופורציות של המרכיבים הבודדים. ההתאמה הצבעונית והחומרית של האופטיקה לסביבה יכולה להיות יתרון כך שהמטבח שלכם יתאים יותר לתמונה הכוללת.

בחר את מרכיבי המטבח האישיים בהתאם לצרכיך. בעיקרון אתה צריך את המודולים הבאים:

– משטח עבודה

– אפשרויות אחסון

– שטח אחסון

– כיור וברז

– אזור בישול

אם כבר יש לך גריל מתפקד, אין צורך בנקודת גריל נוספת. אולם עבור גרסת היוקרה של המטבח החיצוני, הוא חיוני לא פחות ממכשירים אלקטרוניים אחרים (למשל מקרר). עם זאת, עליך לשקול את התכנון, מכיוון שלא בהכרח תשתמש בכל מודול. תכנון קפדני חוסך לכם הוצאות שעלולות בהמשך להתברר כמיותרות.

הסביבה הנכונה

חוץ-מטבח מקורה-מרפסת-גריל-מודולרי-חלל קטן

המטבח החיצוני שלכם צריך להיות קרוב לבית ולחופה. זה מבטיח הגנה מפני תנאי מזג אוויר שונים. בחירת החומר הנכון חשובה לא פחות. חומרים חזקים ואיכותיים הם למשל נירוסטה, טיק או גרניט. אלה מציעים את היתרון הנוסף בכך שהם נצחיים מבחינה ויזואלית וקלים לשילוב עם אביזרים שונים.

אם תחליט למקם את המטבח החיצוני שלך על המרפסת, עליך להיות בטוח כי מדובר ברצפת אבן נושאת עומס או בסיס יציב. עליך לזכור כי מודולי המטבח כבדים מאוד ובמקרה הגרוע ביותר המרפסת יכולה לשקוע. כמו כן, נסו להימנע מחומרים דליקים ליד המטבח שלכם אם אתם רוצים למנוע ממשהו באזור לעלות באש.

בנה מטבח חוץ משלך

חוץ-מטבח-בישול-חינם-חברים-מסיבת קיץ

אם אתה רוצה לבנות מטבח משלך, וודא שהמשטח ישר. מומחים ממליצים על בסיס בטון שעוביו בסביבות 30 סנטימטרים. משטח תת -קירות מומלץ כבסיס עמיד בפני מזג אוויר. על Heimwerkseite Selbst.de תמצא תוכנית בנייה קלה להבנה עבור מטבחי חוץ. אך היזהר: הוראות אלה אינן מיועדות למתחילים. נדרש ידע בסיסי מסוים בכדי שניתן יהיה ליצור מחדש את המודולים הבודדים. אגב, מטבחי חוץ הם לא רק למבוגרים, גם הקטנים נהנים מהם מאוד. לדוגמה, הוסיפו כיריים קטנות למטבח החיצוני כך שילדיכם יוכלו לבשל במשחק בזמן שאתם מכינים ארוחת ערב. יש השראה בעמוד זה.

האלטרנטיבה: מטבחים על גלגלים

בנה גלגלים חיצוניים-מטבח-ניידים משלך

אם אין לך מקום למטבח עצמאי, מטבח חיצוני על גלגלים עשוי להיות בשבילך. דגם זה מציע גמישות גבוהה מכיוון שאתה יכול להגדיר את המכשיר הנייד בגינה או במרפסת כרצונך. בנוסף, בחורף אין בעיה לאחסן את המטבח בחדר אחסון שבו הוא אינו חשוף למזג אוויר או קורוזיה. מודל זה גם נותן לאנשים עם שטח מוגבל את האפשרות לחיות את התשוקה שלהם לבישול בחיק הטבע. הוא מכיל את אותו מגוון מכשירים כמו מטבח חוץ רגיל, אך מציע את היתרון בניידות. העיקרון של “רהיטים על גלגלים” כיום מאוד באופנה, כפי שניתן לראות גם כאן.

לא משנה באיזה דגם תבחר, עם מטבח חיצוני אתה יכול לא רק לבשל, ​​אלא גם לנהל שיחה עם האורחים שלך וליהנות ממזג האוויר היפה בו זמנית.

מקורות תמונה:

© אוזגור קוסקון

© תומאס באראט

© ארטאזום

© bikeriderlondon

© drpainmm