המטבח האפור הוא קלאסיקה מוחלטת. אבל איזה צבע קיר מתאים ביותר לארונות המטבח האפורים והאלגנטיים הנצחיים? בין אם במגע כפרי בסגנון כפרי מודרני, פשוט כיופי פוריסטי או מינימליסטי בעל מראה מבריק: אפור הוא מכל וכל אמיתי שמשתלב בהרמוניה לכל אווירה. אנו נראה לכם שילובי צבעים מרגשים שבעזרתם תוכלו להעניק לנוף המטבח שלכם תחושת חיים חדשה.

נוף מטבח מודרני יחידות בסיס בחזיתות אנתרסיט וללא ידיות והגנה מפני התזה צהובה

צבעו קיר בצבע מבטא או הפנו את תשומת ליבם של כולם בעזרת מראה רעפים בגוון מודגש. האפשרויות הן אינסופיות כמעט ואין גבולות ליצירתיות שלך. הרשה לעצמך לקבל השראה מהדוגמאות בגלריית התמונות! כדי להקל עליך למצוא את דרכך, סימנו את כל הצבעים בשמות הצבעים שלהם Ral.

מטבח אפור: איזה צבע קיר? צהוב גורם לחדר לזרוח

צובעים ארונות מטבח בצבע אפור בהיר והקיר שמאחורי המדפים בצהוב

חולמים על מטבח מודרני עם ארונות בצבע חזק? חשוב שוב לפני שאתה מזמין נוף מטבח באדום אש או ירוק דשא. כי אתה יכול בקלות להתעלם מעצמך בכל הנוגע לצבעי האות. במיוחד בבניינים חדשים, כאשר המטבח הפתוח הפך לחלק בלתי נפרד מאזור המגורים, עליך להתאים את כל צבעי הרהיטים לגוון הניצוץ הבהיר של חזיתות הארון. עם עיצוב חלל מגורים כזה אתה לא גמיש במיוחד.

אז זה יהיה הרבה יותר טוב אם תשאיר את המטבח פשוט באפור עדין ותקבע מבטאים עם אביזרים וצבע קיר. עבור חדרים כהים, הפונים צפונה, יש שילוב צבעים בין ניואנסים אפורים בהירים כגון מבטאים אפור ברזל, אפור עכבר או אפור בטון וצהוב. אם יש לך מדפי קיר פתוחים, אתה יכול לצבוע אותם ואת הקיר שמאחוריהם צהוב תנועה או צהוב לימון. בסופו של דבר, נוף המטבח נראה פתוח ומזמין, מינימליסטי ועם זאת נעים.

מטבח אפור וצבע קיר צהוב כמבטאים קובעים רעיונות להגנה מפני התזות עם תאורה

לחלופין, ניתן לצבוע את הקיר שמאחורי כיור המטבח בצבע מבטא. התאורה העקיפה הנכונה תוציא את הגוון הצהוב אפילו טוב יותר.

צהוב ואפור: צבעים אלה משתלבים זה בזה: ניואנסים אפורים בהירים כגון אפור בהיר, אפור בטון, אפור אבן או אפור חלוקי נחל, יחד עם גוונים צהובים עם גבס אדום כמו צהוב זהוב, צהוב נרקיס, צהוב פתית או צהוב מלון, יוצרים שילוב צבעים מסוגנן. ניואנסים אפורים כהים כגון אנתרציט, אפור כחול, אפור צפחה או אפור בזלת ניתנים לשילוב עם ניואנסים בהירים עם גבס כחול כמו צהוב גופרית או צהוב זוהר.

מטבח אפור: איזה צבע קיר? גוון משמש לנוחות רבה יותר

נוף מטבח אפור בהיר עם אי מטבח עם פינת אוכל וצבע קיר אפרסק

המטבח המודרני מעניק השראה עם קונספט של מיקס אנד התאמה. מעצבי הפנים משלבים באומץ ארונות מינימליסטיים ללא ידיות עם אלמנטים כפריים מעץ. צבע קיר המשמש מוסיף את נגיעת העיצוב לעיצוב. התוצאה הסופית היא נוף מטבח אופנתי ויחד עם זאת נעים, בו כל המשפחה אוהבת לבלות.

אפור ומשמש: צמד הצבעים של אפור אגת ומשמש עובד בצורה מפתיעה. אלון מעניק לשולחן האוכל ולספסל את גוון העץ החם שלו וכריות המושב הלבנות שמנת מביאות נופך של שיק כפרי לארבעת הקירות שלכם. מראה לבנה עשויה אריחי פסיפס מנצנצים ושתי אורות תליון לבנים משלימים את ערכת הצבעים המוצלחת.

איזה צבע קיר למטבח האפור: ורוד שובב

ארונות מטבח בצבע אפור בהיר וצבע קיר ורוד ומשטח עבודה בצבע קרם עשוי אבן טבעית ואבני זהב

הניואנסים הוורודים הרכים מושלמים לאזורים גדולים במטבח. השילוב של חזיתות המטבח באפור ולבן ומשטח העבודה בשמנת מעניק למטבח הכפרי נגיעה נינוחה. סירי פליז ואביזרים בזהב מוסיפים כשרון נוסף לחדר.

אלומיניום ורוד ואפור מאובק ממלא את התפקיד הראשי בנוף המטבח הבא. יחד אתם יוצרים נוף מטבח מינימליסטי שאפילו מעניק לחלל שמתחת למדרגות מגע ביתי.

עיצוב מטבח קטן רעיונות לשילוב צבעים אפורים וורודים ישנים

לשלב במיומנות ורוד ואפור: כדי שהניואנסים שנבחרו משתלבים היטב, עליך לתאם את עוצמת שני הטונים. לכן אפור בהיר וורוד ואפור מאובק וורוד ישן עובדים כל כך טוב ביחד.

אין מה לעשות: קירות אפורים וניואנסים של פירות יער. גווני ברי פעם היו אחד הצבעים הפופולריים ביותר לקירות ולחזיתות ארונות. כיום אתה נחשב לאן-גוגל מוחלט. אדום האש נשכח גם זה מספר שנים.

מטבח אפור: איזה צבע קיר? כחול סגול מעניק לחדר אופי

שלב אפור וכחול כהה בנוף המטבח המודרני

חלון הצבע האפור שולט במטבחים מודולריים רבים. זהו מכל וכל אמיתי מכיוון שניתן בקלות להציבו בסצנה עם צבעי מבטא רבים. העיצוב נראה יעיל במיוחד אם החלון האפור מלווה בגוון חזק כמו כחול סגול. הגוון גם מתיישב בצורה מושלמת עם צהוב ולבן. מטבח אפור חלון יכול להיראות קריר וסטרילי. אלמנטים מעץ כגון דלפק בר עם משטח עבודה מעץ אלון מעניקים לחלק הפנימי מגע ביתי ומשדרים נוחות.

אי אפור כהה וקירות כחולים כהים עם אורות

כחול סגול גם נותן את הטון במטבח האקלקטי ומושך אוטומטית את תשומת הלב של כולם. כדי שסולם הצבעים לא ייראה קריר מדי, מבטאים בצהוב דבש הופכים את החדר לנעים בנעימים. מראה האריחים בצבע חום כהה ומשטח העבודה מעץ משלימים את חלל המגורים.

שלבו אפור וכחול סגול: השילוב בין אפור, צהוב וכחול סגול הוא אנסמבל צבע אינטנסיבי מאוד בפני עצמו. יחידות קיר לבנות יכולות לרכך את אפקט הצבע החזק ולהעניק למגע פנים רענן.

מטבח אפור: איזה צבע קיר? צהוב גופרית מרענן את האווירה

צבע קיר צהוב מאחורי המדפים האפורים ומראות אריחים לבנים ומכשירי מטבח מנירוסטה

צהוב גופרית מכניס את אור השמש לבית גם בימים מעוננים. יחד עם לבן מבריק, הצבע גורם למטבח לזרוח. עם זאת, אל תתגבר עם הצבע, צביעת קיר שלם בעזרתו אינה אופציה טובה. הגוון מעייף את העיניים ומתאים רק כמבטא עדין, למשל על הקיר שמאחורי המדפים.

צהוב גופרית כמבטא: אם אתה מגדיר גוון צהוב כה אקספרסיבי כמבטא בחדר, אז כדאי שתשאיר את ערכת הצבעים פשוטה. צהוב גופרית משתלב בצורה מושלמת עם לא צבעים כמו אפור ולבן. מבטאים כחולי שמיים יכולים גם לרענן את החדר.

מטבח אפור: איזה צבע קיר? כחול כהה ושחור מעניקים לפנים נופך תעשייתי

ארונות מטבח אפורים אשר צבע הקיר הולך איתם, כחול כהה ודוגמאות גיאומטריות

מכלול הצבעים אפור-לבן-שחור-כחול כהה מעניק למטבח המינימליסטי נופך תעשייתי. כחול אפור או כחול פנינה לילה מתאימים לאזורים גדולים כשהם מרגיעים את העיניים. הם נשארים בדיסקרטיות ברקע ומשאירים את ההצגה לכסאות הבר השחורים, אביזרי הבית ואורות התליון. מטבח אפור בהיר עם חזיתות מבריקות מחזיר את האור וגורם לחדר להיראות גדול ובהיר יותר.

קירות כחולים כהים במטבח בסגנון כפרי מתלה יין מעץ ומשטח תמיכה

במטבח בסגנון תעשייתי מודרני או באזור המגורים, הקיר הכחול כהה בגימור מאט הופך לאלמנט מחבר בין האזורים השונים.

כחול כהה כצבע הקיר: מכיוון שכחול כהה גורם לחדרים להיראות קטנים יותר, הצבע אידיאלי לחדרים גדולים ומוארים יותר.

מטבח אפור: איזה צבע קיר? לבן לפוריסטים

ארונות מטבח אפורים ואי מטבח מודרני עם ישיבה משיש ומשטח עבודה

לבן ואפור יוצרים צמד צבעים פשוט שמשאיר הרבה מקום לקישוטים צבעוניים. ערכת הצבעים מושלמת לנופי מטבח בהם החומרים האיכותיים ממלאים את התפקיד העיקרי. משטח עבודה עשוי שיש, כיסאות בר עור וחזיתות עץ צבועות באפור הופכים את המטבח ליופי טהור ומגיע לשלהם בזכות ערכת הצבעים הניטרלית..

כדי שההרכב לא יראה משעמם וסטרילי, כרזות, תמונות וצמחים נכנסים לתמונה. הם נותנים לחדר זריקת צבע ומשחררים את הפנים הקפדני והמינימליסטי.

קירות לבנים כשלג במטבח, אגב, לא פרקטיים במיוחד. אדים, רותחים וטיגון משאירים סימנים גלויים. זה יהיה הרבה יותר טוב אם תצבע את הקירות בצבעי אוורור או לבן.

מטבח אפור עם משטח עבודה מעץ נראה מקסים וביתי

מטבח עם משטח עבודה מעץ. ארונות מטבח אפורים מאובקים וארונות קיר לבנים שמנת

לא רק צבע הקיר יכול להשפיע על האווירה בחדר. חומרים טבעיים כגון עץ יוצרים אווירה נעימה עם הצבעים החמים שלהם ומוסיפים נופך כפרי לעיצוב. טריק חכם בא להציל את משטח העבודה מעץ מבוים ביעילות. צובעים את הקירות באותו גוון אפור כמו חזיתות הארון.

אגרטלים וקערות דקורטיביות בכחול כהה ומראה אריחים בלבן שמנת עדין מעניקים למטבח הכפרי מראה מקסים.

מטבח אפור וקירות שמנת

ארונות מטבח אפורים וצבע קיר משמנת ותאורה גדולה

בדירות ישנות, עיצוב מטבחים מהווה אתגר מרכזי עבור רוב בעלי הבית. בחדר קטן, המופרד לרוב מהסלון וחדר האוכל, עליכם ליצור נוף מטבח פתוח ומעשי. אין פלא שהפונקציונליות היא המוקד כאשר יש מחסור במקום ולעתים קרובות אין קירות נשארים פנויים. במקרה זה, עיצוב קיר ניטראלי הנמוג ברקע הגיוני. הקיר בקרם רך מעניק למטבח מגע ביתי ויוצר אווירה מזמינה. צבע הקיר משתלב בהרמוניה במטבחים במראה מודרני כמו גם במטבחים כפריים ומשדר חמימות ונוחות. יחד עם זאת, הצל מרגיע את העיניים וניתן לקשט אותו בדמיון.

אפור וירוק-כחול במטבח המודרני

תקרה בצבע כחול ולבן במטבח המינימליסטי המודרני

כחול ירוק הוא תערובת של צבע כחול. הצבע מתבלבל לעתים קרובות עם ניואנסים אחרים כגון טורקיז או אפור-כחול. כחול ירוק הוא גוון כחול רווי שמשתלב בצורה מושלמת עם ארונות מטבח בצבע אפור כהה. הצבע גורם לחדר להיראות קטן וכהה יותר, לכן כדאי להשתמש בו במשורה ולצבוע איתו רק קיר אחד. אתה יכול לצבוע את הקירות האחרים באפור בהיר, למשל.

אפור ופנילי ירוק אופל

מטבח אפור בהיר וצבע קיר רעיונות ירוקי אזוב למטבח בסגנון כפרי מודרני

במשך זמן רב, השילוב של ירוק ואפור נחשב מיושן. אבל בשנים האחרונות הוא חזר לפופולריות. אולי זה בגלל שסגנון החיים הרטרו עושה קאמבק אמיתי. אולי ניואנסים ירוקים מביאים נגיעה של טבע לארבעת הקירות שלכם ויכולים לשחרר את המראה הקפדני של המטבח בסגנון תעשייתי. אבל אולי זה צבע הטרנד ירוק פנינה, גוון ירוק כהה שכבש את ליבם של מעצבי פנים.

מטבח וקירות אפורים בהירים ברעיונות עיצוב מודרניים בצבע לבן וחום

הקיר הירוק יוצר ניגודים אטרקטיביים עם משטח עבודה בהיר ואריחי רצפה בהירים. הוא נראה מודרני ועם זאת נעים, מרגיע את העיניים ובעל השפעה מרגיעה. צבע המבטא יכול להדגיש נישות ופינות, למשל מתחת לגג משופע, או להפריד אופטית בין המטבח לסלון משאר אזור המגורים..

המטבח האפור המודרני במבט חטוף

מטבח אפור כהה עם משטח לבן ותקרה כחולה כהה עם קורות עץ לבנות כמבטא

במטבח האפור המודרני, הצבעים ממלאים תפקיד גדול. הגוון הנכון יכול להשפיע לטובה על השפעת החדר ולהוסיף את נגיעות העיצוב לעיצוב המטבח. מה שנקרא צבעי RAL לעזר כדי שתוכל להעריך את הניואנס בצורה נכונה. לכל צבע יש מספר בן ארבע ספרות וניתן למצוא אותו ברישום RAL. לרשם הסטנדרטי יש יותר מ -200 צבעים עיקריים המשמשים תבניות צבעים למעצבי פנים, אדריכלים, יצרנים ולקוחות. אתה יכול להזמין את מאווררי הצבעים באינטרנט או למצוא אותם בחנויות החומרה הגדולות. זה מובטח שיהפוך את הריהוט לקל הרבה יותר מכיוון שתוכל להשוות ולהתאים את צבעי הרהיטים והקירות. בגלריית התמונות למטה תמצאו דוגמאות נוספות לעיצוב קיר יצירתי עם צבע ושילובי צבעים מסוגננים בין ארונות מטבח אפורים וצבע מבטא על הקיר. תן להצעות לעורר אותך.

ארונות מטבח אפורים, מראות אריחים, טפטים עם מוטיבים מלבנים וקיר מבטא בתפוז פנינה

איזה צבע קיר למטבח האפור הבהיר קיר בצבע אדום לבנים רעיונות למטבח עץ בסגנון בית כפרי מודרני

קירות שנהב בהיר, ארונות מטבח בטלגרי וקיר אחורי למטבח טלאים עם אריחי וינטאג ‘

מטבח בעיצוב מטבח בעיצוב מודרני בסגנון כפרי באנתרציט

קירות מטבח בצבע ורוד בהיר, מסגרות לתמונות בארונות מטבח אדום תות ואפור בהיר

אפור וורוד במטבח בסגנון רטרו משלבים שילובי צבעים ופרויקטים של שיפוצים

אריחי קיר בחזיתות המטבח בצבע תכלת ואפור משתלבות בצורה מושלמת

אריחי קיר בצבע תכלת וחזיתות ארונות ללא ידיות ומכשירי מטבח מנירוסטה

צבע קיר ירוק וחזיתות מטבח בצבע אפור כהה / חום כהה

ארונות מטבח באפור גרניט וקירות בתקרה דשא ירוק ולבן ורצפת עץ כהה

חזיתות מטבח בצבע אפור בהיר וקיר אחורי במטבח ירוק חלב עשוי זכוכית

נוף מטבח מודרני ואזורי אריחים בירוק רסדה וקירות בשמנת

קיר אחורי ירוק וארונות מטבח בצבע אפור בהיר 

עיצוב המטבח בצבע אפור וירוק שלב שילוב של מגן התזה ומכסה המנוע

אפור כהה, אפור בהיר וירוק יוצרים אנסמבל אטרקטיבי

ארונות עליונים באנתרציט ארונות תחתונים בצבע קיר אפור בהיר וירוק עלים

מטבח כפרי מודרני עם אפור ירוק כהה ומשטח עבודה מעץ

מטבח עם משטח עבודה מעץ, מראה מרוצפת אריחי ירוק טחב ומכשירי מטבח שחורים

משטח העבודה מעץ משחרר את המראה הקפדני של חזיתות המטבח האפור

מטבח אפור בהיר עם משטח עבודה מעץ וצבע קיר בהיר

נוף מטבח ועיצוב קירות ללא צבעים 

אי מטבח אפור בהיר וארונות מטבח לבנים וקיר כחול כהה

טפטים מביאים מגוון למטבח אפור רגיל אחרת

הפוך מטבח קטן לכפרי עם טפטים עם דוגמאות צבעוניות ומדפי קיר

מטבח מודרני עם דגשים כחולים כהים וירוקים כהים

ארונות מטבח בצבע אפור אנתרציט בצבע כחול כהה בצבע גמל

אריחים צהובים על הקיר במטבח עם מבטאים רטרו

יחידות קיר מטבח אפור כהה ומראה אריחים צהובים כמבטא