עיצוב מטבח - מטבח מאובזר בסקנדינביה

אנו מציעים לך מספר רעיונות עבור עיצוב מטבח בסגנון סקנדינבי – שילוב מצוין של פונקציונאליות ונוחות. הם מושלמים עבור מטבחים קטנים, מנצלים את החלל הזמין בצורה הטובה ביותר ומציעים כל מה שאתה יכול לרצות במטבח מודרני. הקסם של העיצוב הסקנדינבי נובע משילובי הצבעים והרהיטים. הם נראים טרנדיים אך לא מבריקים מדי, בעלי טעם לוואי מינימליסטי ומתאפיינים במבנה הפשוט והקומפקטי שלהם, ועדיין תורמים לאווירה חמימה וחמימה. ריהוט סקנדינבי הוא קליל אך עמיד מאוד ויכול לשרת אותך לאורך זמן.

 עיצוב מטבחים בסגנון סקנדינבי – בחרו ריהוט

עיצוב מטבח - קיר אבן טבעית במטבח

עדיין לא מרגישים השראה? כאן תוכל למצוא כמה רעיונות כיצד לעשות זאת עיצוב מטבח בסגנון הסקנדינבי, איזו תאורה ושטיח הולכים עם זה ואיזה קישוט לבחור. ערכת הצבעים במטבח בסגנון סקנדינבי היא לבנה כצבע הרקע, צהוב, כחול וירוק כמבטאים. פסים על הקיר, שטיחים עם דוגמאות מעניינות ופינת אוכל קטנה עם כיסאות בצבעים שונים הם חלק מנקודות התנועה בעיצוב. כמעט תמיד נמנעים מווילונות, אבל אם אתה עדיין רוצה שיהיה לך וילונות במטבח, הם צריכים להיות שקופים – כך שיגיע מספיק אור שמש דרך החלונות. הצבע הלבן על הקירות גורם לחדר להיראות גדול ובהיר יותר ולכן מתאים במיוחד לצרים וקטנים עיצובי מטבח מומלץ.

עיצוב מטבחים בסגנון סקנדינבי – קישוט

עיצוב מטבח מנורת נייר פינת אוכל ריהוט סקנדינבי

המטבח הוא לא רק החלל בו אנו אוכלים ומבשלים, זהו חלל בו תוכלו להראות את היצירתיות והדמיון שלכם. אם אתה מוכן עיצוב מטבח אם תחליטו בסגנון סקנדינבי, תוכלו לשים פסלים ופסלונים, תמונות ופרחים על המדפים כקישוט. הריהוט הסקנדינבי משאיר הרבה מקום פנוי לרהיטים מלאי דמיון ואפשר אפילו לעצב עץ משפחה או קיר צילום, או להגדיר מבטאים בעזרת פנסי נייר יצירתיים..

ערכת צבעים בשחור לבן

עיצוב רהיטים סקנדינבי

מטבח קטן – רעיון עיצובי

להקים מטבח קטן

פרחים כקישוט במטבח הלבן

מנורת תקרה במטבח לבן

מטבח פינתי לבן רגיל

מטבח עץ סקנדינבי נגד

אי מטבח קטן

מטבח בעיצוב קיר

מבטאים צבעוניים במטבח

כסאות עץ צבעוניים

מטבח מאובזר עם ריהוט סקנדינבי

ריהוט מטבח מצויד

דלפק מטבח שחור

אי מעשי למטבח קטן

מטבח לבן עם ריהוט עץ

תאורה מעניינת למטבח

אי מטבח מנירוסטה

עיצוב מטבח סקנדינבי אי מעשי למטבח נירוסטה

עוד 100 רעיונות למטבח

100 רעיונות למטבח עם אי בסגנונות ריהוט שונים