צמחים במטבח קיר-קישוט-ירקות-מודרניים

המטבח הוא מקום שבו פרחים פשוט לא צריכים להיות חסרים. הם מרעננים את האוויר, יוצרים אווירה נעימה ונעימים לעין. אם העציצים והקופסאות נבחרו כהלכה, הם יכולים להיות גם מבטאים יפים בחדר. הקיסוס חובב החום, הפרח בעל שלושת התורנים והשושן הירוק מרגישים במיוחד בבית במטבח. השרכים השופעים והתאנה הבוכה חיים גם הם ללא בעיות במטבח, מכיוון שנוכחותו של כיור יוצרת לחות גדולה יותר. הוא מתאים במיוחד ל Fitodesign וצמחי הדרים קטנים. אם אתה יכול לגייס מספיק טיפול לקומקוואט, אתה צריך גם לשקול את זה, כי איתו יהיה לך מושך עיניים אמיתי. עץ הלימון הוא גם אחד הנכונים צמחים במטבח וייראה שם נהדר. פריחת הלימון מריחה טוב במיוחד, אבל זה פולשני מדי עבור חלקם. בסופו של דבר, הבחירה תלויה לחלוטין בטעמך ובדמיונך.

צמחים במטבח – ממה צריך להיזהר

צמחים במטבח-דלי-מתכת-פרח-ארגז תלוי

המטבח עונה ברובו על תנאי החיים הצמחיים זקוקים להם. יש בו הרבה אור, לחות וטמפרטורה גבוהים יותר ומקור המים קרוב. חוץ מזה, זה גם המקום שבו יש לך את כל הכלים שאתה צריך כדי לטפל בך צמחים למטבח יכול להתרחק.

צמחים במטבח והמיקום הנכון

צמחים במטבח שקיות שתילה-רעיונות-טיפ-טיפים

רוב הזמן, ה צמחים במטבח מונח על אדן החלון מעל התנור או בקצה השולחן. בנוסף לצמחים הדקורטיביים, כמה ירקות שנטעו בסיר מרגישים טוב גם על אדן החלון. לעתים קרובות מובאים צמחים מחדרים אחרים וכהים יותר למטבח לפרק זמן מסוים כדי שיוכלו להירגע שם. אולם באופן כללי גיוון הצמחים זקוק גם לארגון וסדר מסוים.

גם הצמחים במטבח זקוקים לטיפול הנכון

צמח-מטבח-דקו-טוסטר-ספר בישול-משטח

מַתְאִים צמחים במטבח הם צמחים יפים וחסרי רגישות שאינם מתייחסים לזרימת אוויר מוגברת. אחרי הכל, בחדר הזה נפתח החלון בתדירות הגבוהה ביותר.

צמחים רכים ועדינים אינם מומלצים למטבח. צמחים שופעים שיפריעו לניקוי תכוף במטבח הם לא פחות חיוביים. כמו כן, הימנע מעציצים עם צמחים במטבח להיות ממוקם במקומות בהם תושבי הבית הולכים כל הזמן לאורך. עדיף לבחור צמחים שתוכל לשתול בעציצים תלויים.

בחירת ירקות למטבח

צמח-מטבח-עציץ-ירקות-דלעת-מטבח-אי

אם יש לך תנור גז, תצטרך להסתדר בלי פרחים פורחים. היחיד שיכול לחיות בתנאים אלה הוא האציל. כדאי גם להימנע מצמחים בניחוח חזק או לא נעים במטבח. אחרי הכל, אתה לא רוצה לקלקל את התיאבון שלך.

לסירים גם תפקיד חשוב במטבח. שם תוכלו להשתמש בצורות אקסטרווגנטיות יותר כגון קומקומים, קערות או דליים קטנים עשויים אבץ. ישימו לב אליך ברגע שתיכנס למטבח.

המתאים ביותר להקמת צמחים במטבח אדן החלון. שם ניתן למקם את אמנון, קקטוסים, קיסוס, בצל אביב, פפריקה ועצי לימון זה ליד זה. אתה יכול לשתול פרחי תשוקה ובגוניה בעציצים תלויים.

יש מבחר גדול של צמחים במטבח

רעיונות לטיפוח קופסאות עץ מעץ

צמחים בעלי עלים מבריקים, כגון התאנה הבוכה, עלי החלון, עצי הדקל והפילודנדרונים, מתאימים ביותר למטבח. הם אכן אוספים אבק, אך ניתן לנגב אותם במהירות ובקלות. כוסברה, פטרוזיליה ובזיליקום משתלבים בצורה הטובה ביותר בין עשבי התיבול הריחניים. הם לא רק שהם יפים, אלא יש להם גם את היכולת לטהר ולרענן את האוויר.

הימנע מצמחים שופעים במטבח

לשמור על עצות לחות הקרקע נעימה

הגדר את צמחים במטבח אף פעם לא ליד הכיור. הלחות אידיאלית כאן, אך התזות המים, המכילות לעתים קרובות חומרי ניקוי, עלולות לפגוע בבריאות הצמח. כמו כן, שום כתמי שומן לא צריכים לנחות עליהם. הסיבה לכך היא שהם מצטברים עם הזמן, מה שהופך את הצמח לקשה יותר לנשום ויכול בסופו של דבר למות. לכן עדיף לנגב את העלים לפחות פעם בחודש. אם העלים קטנים מדי, מספיק לשטוף את הצמח במקלחת. ניתן לנגב עלים גדולים יותר בעזרת מטלית לחה ורכה.

מסדרים את הצמחים על ארונות הקיר

עצות לטיפוח צמחי בית במטבח

ניתן להציב עציצים גבוהים יותר בפינות

רעיונות לצמחי בית למטבח חזיתות לבנות

צמחים במטבח – פרחים על אדן החלון

טיפים לטיפוח אדן Windowsill ארונות מעץ אלון

טיפים לטיפוח צמחים

שמור על חדר צמחים בעציצים

עצות לטיפוח ביתי צמחי בית

טיפול נכון בצמחים מקורה כולל מטבח לגינת עשבי תיבול

טיפים לטיפול באדן החלון במטבח עציצים

צור עצות לטיפוח עציצים

קופסת רעיונות עיצוב מטבח בצבע לבן

תלויים בחר עציצים תואמים

חזיתות לבנות ירוקות עד תלויות עציצים