עיצוב רטרו למטבח לבן

ה מטבח רטרו נמצא לגמרי! ערכות צבע נהדרות, ארונות מטבח חמודים עם גילוף עץ או מטבח אלגנטי משנות השישים ותקופת האלגנטיות הפשוטה. מוטיבים ועיטורים מעניינים מעצבים את המראה הכללי של העיצוב. אספנו עבורכם אוסף של עיצובים רטרו, שבהחלט יכולים לתת לכם רעיונות פשוטים אך יעילים מאוד לעיצוב פנים.

מטבח רטרו מביא אווירה רומנטית

מטבח גדול-לבן-כחול-רטרו

ה מטבח רטרו ניתן לחלק לשני נושאים עיקריים – מטבח רומנטי עם ארונות עץ עם קישוטים, וילונות מטבח עם דוגמאות פרחוניות ורצפות אבן. קיר לבנים או אח מוסיפים נוחות נוספת. הצבעים הם פסטל, תכלת, ירוק בהיר, לבן ורוד ורך. אתה יכול לשלב אדום בעיצוב כניגוד. צורות סגלגלות רכות של ריהוט המטבח, הרבה פרחים מגדירים את האזור. המיוחד בעיצוב זה הם ארונות המטבח – הרבה מהמנות על השיש. כפיות גדולות, מחבתות וכל מיני דברים הם למעשה חלק מהקישוט ומזכירים לנו את סבתא שלנו.

מטבח רטרו עם אלגנטיות פשוטה

מעניין-ארונות-מטבח-עיצוב רטרו

הגרסה השנייה עבור מטבח רטרו כולל ארונות עץ כהים או בהירים רגילים. אופייני למתקן זה הוא השטיח עם מוטיבים מעניינים, התאורה האלגנטית והתמונות על הקירות, היוצרות אווירה מסוגננת. מעל לכל, ערכות הצבעים טבעיות, הריצוף – בהיר אך מבריק. שיש ועץ משמשים בשפע. שחור, לבן ואדום מגדירים את הפנים. ניתן להגדיר מבטאים מעניינים בעזרת ארונות צהובים.

הקמת מטבח רטרו – טיפים

מטבח מעץ רטרו

אם אתם מחפשים א מטבח רטרו אתה לא צריך להוציא על זה סכום כסף עצום. קנו ארונות עץ פשוטים והוסיפו שטיח רטרו כמבטא בחדר. תלו ציורים על הקיר. וילונות בצבעים תואמים הם גם תוספת טובה לחלל הפנים. אם יש לכם ארונות ישנים, תוכלו לתבל אותם בצבע ורוד או ירוק ולהשתמש בהם שוב. קנה מכשירי מטבח בצבע ורוד או כחול. הדביקו טפט רטרו על הקיר. עם מעט דמיון, תוכלו להקים את מטבח החלומות שלכם ללא הרבה מאמץ!

צבעים ניטרליים במטבח

אלגנטי-מטבח-ניטרלי-ערכת צבעים

מטבח עץ אלגנטי

אלגנטי-צהוב-מטבח בסגנון רטרו

מטבח שחור ולבן

שחור-לבן-גדול-מטבח בסגנון רטרו

מטבח עם טעם רטרו

אי מטבח רטרו

מטבח וינטאג ‘עם מבטאים אדומים

עיצוב רטרו מטבח פינתי וינטג '

מבטאים אדומים במטבח

עיצוב מטבח רטרו דלפק מטבח אדום

עיצובי מטבח ירוק רטרו

סגנון רטרו למטבח ירוק

ארונות מטבח רטרו ירוקים

עוד 100 רעיונות למטבח