רעיונות לעיצוב מנורת רטרו לבנה אדומה לבנה

אנו מציגים בפניכם את קבוצת Corrazin מאיטליה. האיכות הגבוהה שלך מטבחים מבריקים לשלב סגנונות חיים שונים בצורה יצירתית. תמהיל הסגנונות האקלקטי הוכיח את עצמו כיעיל מאוד – הרשו לנו לשכנע אתכם!

מטבחים מבריקים בצבעים חזקים

מטבחים מבריקים מנורת רצפה ירוקה שטיח בפינת מטבח

ה קוראזין קבוצת נוסדה בשנת 1971 באמצעות מיזוג של מספר חברות איטלקיות. כיום יותר מעשרה מותגים מוכרים, המתמחים בייצור רהיטים לאזורי מגורים שונים – מטבח, סלון, חדר שינה, חדר אמבטיה, חדר ילדים וריהוט משרדי, הם חלק מהחברה. רהיטי המעצבים שלך ו מטבחים מבריקים הם תערובת אקלקטית של סגנונות המעניקים לחדר אינדיבידואליות. הקווים הברורים והצורות המינימליסטיות משולבות בטוב טעם עם ערכות צבע מודרניות ועיטור רטרו.

מטבחים מבריקים – שילוב אקלקטי של סגנונות

פינת אוכל מעץ מטבח בעיצוב מודרני

 סגנון החיים שהמותג מקדם מבוסס על אינדיבידואליות. ה מטבחים מבריקים עקוב אחר המוטו של החברה החיים שלי, הסגנון שלי. הקונספט כולל ריהוט ואביזרי בית בהם הצבעים, החומרים והעיצוב מתואמים בצורה מושלמת. השילובים המסורתיים של שחור ולבן נשארים ברקע – צבעים חזקים כמו ורוד, ירוק, כחול או אדום הם פופולריים. החברה מוכרת את יחידות המטבח שלה ללא עזרת סוחרים – המטרה – לפתח דגמים חדשים באמצעות תקשורת עם לקוחות. פונקציונליות היא מוקד העיצוב. ארונות רבים מציעים מקום אחסון לתבלינים, סכו”ם וכלי אוכל. מודולי המטבח משולבים באופן שהכל נשאר בהישג יד ועדיין יש בו מספיק מקום אחסון לכלי הבישול. המטבחים של Corrazin מיועדים לצעירים עם חיי יומיום סוערים שאוהבים לצאת החוצה ולהזמין חברים לאכול. להלן אנו מנסים לתת לכם סקירה כללית של האוסף. תיהנו מהעיצובים הצבעוניים של החברה האיטלקית!

מטבח צהוב בסגנון רטרו

קיר צילום שחור לבן במטבח

מטבחון כחול-ירוק

מטבח ירוק כחול תכנון ורוד אדום

מטבח ירוק עם דלפק מבריק

מנורה תלויה אור דלפק עץ לבן

מטבח איטלקי קומפקטי שחור

מטבח מודרני מבריק שחור

צבע ירוק גורם למטבח להיראות טבעי

עיצוב אריחי ריצוף פינת אוכל בצבע קיר

צבעים ניטרליים במטבח

שטיח מנורות קיר למטבח שטיח

מטבח פינתי פוריסטי

מטבחון פינת קו אצבע ידיות דלתות

אדום וחום נראים נעימים

מטבח ארונות גבוהים מובנים במכשירי מתכת