רעיונות לעיצוב שולחנות עץ מחזיתות מטבח שחורות

השם לה קורנו ידוע ברחבי העולם בהצעות מעולות למטבחים נצחיים המבטאים את אורח החיים הצרפתי ואת הפאנאש. האדריכל והמעצב ז’אן מישל וילמוטה שילב ערכים מסורתיים עם סגנון מודרני וייצר את סדרות המטבחים המעולות והאלגנטיות של קורנו וו. המוקד של סדרה זו הוא La Cornue W. אי מטבח מודרני עם תנור מובנה הכולל כיריים אינדוקציה של 14 קילוואט עם ארבעה אזורי בישול המסודרים בקשת למראה אסתטי טוב יותר. בעוד שולחן האינדוקציה מהווה את לב המטבח, החלל כולו מוגדר מחדש, כאשר כל אלמנט משולב בצורה חלקה עם האחרים.

אי מטבח מודרני מלה קורנו – אסתטיקה נצחית בסגנון צרפתי

רעיונות אריחי קיר כחולים למטבח

שאר האלמנטים של סדרת המטבחים המותאמים במיוחד מותאמים במיוחד לטעם האישי שלך ועונים על הצרכים הספציפיים של הבית שלך. ניתן לשלב את תנור האינדוקציה הקלאסי La Cornue W. עם מגוון אזורי הכנה, שולחנות אוכל, תחנות הגשה וכמובן עם אי המטבח המודרני, כך שניתן ליצור קומפוזיציות שונות לבחירתכם במטבח. עם La Cornue מובטח לך שתקבל את הטוב ביותר מבחינת הצורה והפונקציונליות. אין ספק שהאי העצמאי הזה יהיה בקרוב הלב והנשמה של לא רק המטבח, אלא הבית כולו!

אי מטבח מודרני – תוספת פונקציונלית מציעה אפשרויות מעצבים רבות

מכסה מנוע לחלץ מפלט מנירוסטה באי מטבח, תליון לרצפה

הרכב שאתה רואה כאן מציג את שולחן האינדוקציה עם מדפי עץ אגוז בעבודת יד מעליו, הם עוזרים לך ליצור אזורי הכנה אופנתיים ואזורי הגשה מעשיים. קומפוזיציות אחרות כוללות שולחנות אוכל דקים שנראים כמו הרחבה טבעית של הכיריים. כל אפשרויות המעצב הללו משתלבות נפלא עם כמעט כל עיצוב וסגנון. האם גם אתה רוצה שיהיה לך מטבח צרפתי מעודן במטבח?!

עיצוב מטבחים תכנון עיצוב מודרני

אי מטבח מודרני עם כיריים עם כיריים משולבות

עיצוב ייצור מותאם אישית למטבח מודרני

מטבח בסגנון תעשייתי – מראה מגניב וחזיתות מתכת

עיצוב מטבח עץ רגליים מתכת למעלה רעיונות עיצוב

מקום אוכל מסופק גם כן

חדר אוכל ריהוט אופנתי תעשייתי מנירוסטה

אלגנטיות נצחית – ריהוט מטבח בעל כשרון צרפתי

כשרון צרפתי אופנתי תעשייתי מדפי קיר פתוחים

עיצוב כיריים אינדוקציה רהיטים מודרניים מסוגננים

רעיונות לעיצוב ריצוף למינציה מעור שולחן מעץ שולחן

תנור אינדוקציה ארבע כיריים שיק תעשייתי

ארבע כיריים אינדוקציה מתכת בצבע כהה מודרני