יוקרה-מטבח-מטבח-אי

סטודיו העיצוב הגרמני SieMatic הוא גם יצרן ה- ריהוט יוקרה למטבח ומעצבים של כמה מטבחים מודרניים מדהימים – עם עיצוב חדש ומראה מסוגנן. ניתן לזהות מיד חדר, המאורגן ומרוהט על ידי המומחים מ- SieMatic. עם אלמנטים הרטרו שלהם משתי המאות האחרונות, הם יוצרים דקורים מרשימים וסביבה נוחה.

ריהוט מטבח יוקרתי לבן ומבטאים חומים מבית SieMatic

מפואר-לבן-מטבח-חום-מבטא- SieMatic-Italia

ריהוט מטבח יוקרתי מודרני מבית SieMatic מבוססים על הניגודים והמוטיבים האוונגרדיים בעיטורים המושכים את תשומת ליבם של הלקוחות. ה ריהוט מטבח יוקרתי הם בצבעים בהירים וניטרליים כך שניתן להניח את האלמנטים הכהים והחזקים על השולחנות, המדפים ומכשירי החשמל במטבח. ערכת השחור -לבן מודגשת עם חלונות גדולים ודלתות או מסגרות זכוכית.

ריהוט מטבח יוקרתי מבית SieMatic

מטבח יוקרתי-SieMatic-Italia

ניתן לשלב בקלות הייטק, מינימליזם וקלאסיזם בעיצוב כל מטבחי SieMatic המודרניים. סדר וניקיון עובדים עם הקווים הטהורים של ריהוט יוקרה למטבח, הנמצאים בדרך כלל בפינת ההנחה. המבטאים נקבעים על ידי נברשת קריסטל מלכותית או אריחי קרמיקה פסיפס על הקירות. אלמנטים מרכזיים אלה מייצגים את הכלל החשוב ביותר שעוקבים אחר מעצבי SieMatic בעבודתם – פשטות והדר תחת קורת גג אחת.

ריהוט מטבח מפואר

יוקרה-איטלקית-ריהוט למטבח

החומרים האיכותיים כגון טיק וקרמיקה, בשילוב שיש מרשים מראים את הסיבה לכך שהמוצרים עם המותג SieMatic ריהוט יוקרה למטבח נקרא. מטבחי SieMatic המודרניים בהחלט יחזיקו מעמד זמן רב.

אביגיל

SieMatic

ריהוט מטבח מפואר מבית SieMatic

יוקרה-מטבח-ריהוט-SieMatic-Italia

מטבח לבן פשוט מבית SieMatic

לבן-פשוט-מטבח-SieMatic-Italia

מטבח לבן מפואר מבית SieMatic

יוקרה-מטבח לבן-SieMatic-Italia

ריהוט מטבח יוקרתי SieMatic

יוקרה-מטבח-ריהוט-SieMatic-Italia

מטבח-מקורי-קישוטים-מטבח-אי