יוצא דופן-עיצוב מטבח-לבן-כחול כהה

כמעט עשר שנים חלפו כאשר סטודיו סניידרו עשה את הצעדים הראשונים בעיצוב מטבחים מודרניים. המעצבים האיטלקים למדו הרבה מאז וגם שיתפו ניסיון עם עמיתיהם. כישורים לעיצוב מטבחים מדהימים. כל אחד עיצוב מטבח אקסקלוסיבי פון סנאיידרו מושך מיד את תשומת ליבך ומקסים אותך.

עיצוב מטבח בלעדי – מטבח קומפקטי עם שיש למטבח מזכוכית

קומפקטי-מטבח-סניידרו-זכוכית-דלפק מטבח

במטרה לקבל מספיק תנועה בחדרים, העובדים בסנאיידרו יוצרים עיצוב מטבח אקסקלוסיבי. כתוצאה מכך, המעצבים פיתחו שתי חלופות – ריהוט מטבח קטן וגדול לתיק המטבחים היוקרתיים שלהם. חלק מרהיטים אלה הם שולחנות קומפקטיים עם ארונות מובנים, אחרים הם ארונות מטבח מודולריים שיכולים להפוך לשיש..

עיצוב מטבח בלעדי של Snaidero

בלעדי-מטבח-עיצוב-סניידרו

כל אחד עיצוב מטבח אקסקלוסיבי by Snaidero יוצרת אווירה מסבירת פנים וחמה. הם מכילים ריהוט מטבח יוקרתי זוהר ואוונגרדי, אך מעוטר בעיטור ואלמנטים פשוטים. הסגנון הקלאסי מוזכר בקלות, עם צמחים ירוקים בעציצים מסורתיים, קרמיקה חמודה עם אגרטלים רטרו יפים. המטבחים היפים והמקוריים מסטודיו Snaidero מעוטרים בצבעים רעננים ומזכירים קסם אביבי וניצוצות קיץ..

תאורה חכמה מתחת ליחידת המטבח

יחידת תאורה חכמה-מתחת למטבח

על מנת לחסוך קצת מקום במטבח המודרני שלהם, המעצבים מסנאיידרו משתמשים בחומרים קלים כמו עץ ​​במבוק לשולחנות ולארונות המטבח. או פלסטיק לכסאות עם כמה כריות קלות ורכות או דמשק. עם סוג כזה של ריהוט מטבח יוקרתי, החדרים ייראו ויזואלית מרווחים יותר. הם יוצרים אשליה שאתה בחוץ איפשהו, לא נעול מול הכיריים בבית שלך.

אביגיל

 מטבח אקסקלוסיבי של Snaidero עם משטח עבודה משיש

משטח עבודה ייחודי-מטבח-סניידרו-שיש

פשוט-מטבח-עיצוב-snaidero  סנאיידרו-סטודיו-בלעדי-עיצוב מטבח

מטבח לבן של Snaidero במראה קלאסי

לבן-מטבח-סניידרו-מראה קלאסי

קירות זהובים במטבח היוקרתי

קירות זהב מטבח יוקרתי  בלעדי-מטבח-עיצוב-עץ כהה