עיצוב מטבח עתידני מרתק

צחוקים מול הכינוס, יחידות המטבח המרגשות והחדשניות האלה נוצרו על ידי חברת העיצוב “מפצלים ‘ נוצר מאנגליה. החברה הצעירה נוסדה רק לפני כשנתיים וכבר נמצאת בשוק העולמי. זה לא מפתיע עם מוצרים מרתקים כמו שלהם עֲתִידָנִי עיצובי מטבח.

יחידות סופר מסוגננות אלה תוכננו על ידי אמנים ובעלי מלאכה כדי לשלב אסתטיקה עוצמתית עם פונקציונליות מצוינת. נמאס ממובילים לציוד מטבח קונבנציונאלי ‘מפצלים’ איתך עיצוב עתידני להוסיף מימד חדש לסביבת העבודה הזו. זה אופייני לעבודה שלהם “נקודת מפנה “- פרויקט היוצר חלל יפה במיוחד שנראה יותר כמבואת גלריה לאמנות ולא למטבח פשוט.

סדקים  עיצוב מטבחים עתידני

מטבחים עתידניים מ- Splinterworks

היחידות המתוארות כאן הן האולטימטיביות עיצוב מטבחים עתידני ודומים לפסל מודרני יותר מאשר דלפקים ומכשירים פונקציונאליים. ‘מפצלים’ עם זאת, הוא התמקד מאוד בפרקטיות ושום דבר בעיצובים אלה אינו גחמני וללא כל מטרה שימושית. הצורות העצמאיות של יחידות הרצפה הן זוויתיות ועקמניות בהתאם לזווית הראייה. המשטחים יוצרים קשת רחבה והיחידות נשענות על קו בסיס דק להפליא. הנטייה הפנימית הזו של המשטחים יוצרת מקום מרווח ומרווח רגליים כך שניתן לאכול את האוכל בתוך מטבח עתידני היא חוויה נעימה מאוד. העקומה אידיאלית לעבודה שבה קל יותר להגיע לכל האזורים. עיצוב זה מוגדר כזירה עתידנית להכנת מזון, בישול, אכילה ולבסוף הכנת כלים. כל הפעילויות שאתה יכול לעשות בכל מטבח רגיל נעשות גם כאן בסטייל.

עֲתִידָנִי עיצוב מטבח – זירה להכנת אוכל

עיצוב המטבח העתידני מציע גם גישה חדשה לאחסון. לאירוע זה, הארונות הם בצורות חצי כדוריות פשוטות. הם מחוברים לקיר על ידי מערכת גאונית של מקטעים חופפים שאמינים כי הם בהשראת צורתו של תפוז. ארונות חדשניים אלה הופכים עם פתיחתם למדפי תצוגה אטרקטיביים מטבח עתידני וכשהוא סגור – חפצי פיסול נפלאים.  ‘מפצלים’ נועד לעיצוב המטבח העתידני שלהם,

“… .. מקום פונקציונלי אך גם מלא נפש שניתן להעריכו הן במעורבות חברתית והן במשימות יומיומיות.”

בהחלט השגת מטרה זו והרבה יותר.

עיצוב מטבחים עתידני – ארונות בעלי צורות חצי כדוריות

מאת ג’אז

מְעַצֵב: סדקים

“>