יהלומים-המטבחים-בלעדיים-מברום

מטבח מעשי ויפה הוא לא רק הכרחי, הוא חיוני. במיוחד כשאנחנו באמת רוצים שיהיה לנו בנוח לבשל או סתם להסתובב במטבח שלנו. עיצוב גרוע יגרום לך לעזוב את החדר באופן אינסטינקטיבי מיד לאחר שסיימת לבשל או לשטוף …

המטבחים האקסקלוסיביים מברומל – יוקרה לבנה

marmola-luxus Küche-Brummel

לכן המטבחים האקסקלוסיביים מ לִרְטוֹן כל כך יוצא דופן ולא ייאמן. יש להם אפקט וואו ייחודי מאוד שממש מעיף אותך ברגע שאתה נכנס לחדר. אתה נראה מדהים לחלוטין. ברמל מציעה עיצובים מטבחיים מודרניים מפוארים ומודרניים שלעולם לא ייצאו מהאופנה. הם קלאסיים ויפים, הם כל מה שחובב בישול או איש מקצוע יכול להזדקק לו. טכנולוגי ומעשי – המטבחים האקסקלוסיביים מברומל מאובזרים במלואם מכל הבחינות.

המטבחים האקסקלוסיביים מברומל – קולקציה נהדרת

עכשווית-בלעדית-יוקרה-מטבח-מברום

התכשיט החשוב ביותר במטבח הוא אי המטבח, שהוא פשוט מדהים ומשלים את כל פנים המטבח. פונקציונליות לא רק מגיעה עם תועלת. הוא מכיל גם איזון מושלם מבחינת מדידת החלל האינדיבידואלית. לכן המטבח צריך לספק את הצרכים האישיים של הלקוח המטבחים האקסקלוסיביים מברומל מתכוונן כך שיתאים לכל בית ולכל צורך.

Grand Gourmet R – מטבח שחור מבריק

מטבח GrandGourmet-R-black-gloss מבריק

כאשר אנו מדברים על עתיד המטבח וסגנונו, אנו מדברים עליו המטבחים האקסקלוסיביים מברומל. כל פריט מובא לאיזון מושלם, כך שהפנים ייראו קלים מאוד אך נעימים ומסוגננים מאוד. עיצובים של ברמל מוקדשים לפרפקציוניזם, לאיזון טבעי ולתפיסה ייחודית ללא רבב בשילוב פתרונות מודרניים ורעיונות יצירתיים. המטבחים מהווים שילוב בין עיצוב קלאסי לעיצוב עכשווי עם אסתטיקה יוקרתית המוסיפה נופך לגמר הפנים. כל מטבח של ברמל הוא למעשה יצירת אמנות, עיצוב, מציאות מתחלפת שבה אתה מרגיש חופשי ומוטיבציה. זה לא רק תפאורה או תפאורה. הוא מציג עולם חלומות, סיפור שהועלה לחיים.

מטבח סגול מגנטי

לוקסורי-מגנטי-סגול-מטבח

חיפוי עץ ומשטחים מבריקים

עכשווי-חיפוי-עץ-משטחים מבריקים

שיש לבן וקריסטל

פפיון-לבן-יוקרה-ברמל

פפיון-המטבח-בלעדי-מברום

פפיון-משטח עבודה-המטבחים-בלעדיים-מברום

פפיון-מטבח-מכשירי-מטבחים-בלעדיים-מברום

חיפוי מרמולה-ברדס-קריסטל

מטבח במבוק

BAMBOO-שני-מטבח-אי-בהיר-עץ

BAMBOO-The-eksklusive-kitchen-from-Brummel

מטבח בסגנון כפרי

בסגנון קלאסי-בלעדי-מטבח-כפרי

GrandGourmet-The-Exclusive-מטבחים-מ- Brummel

ג'איפור-יוקרה-מטבח-צבע-קרם

דלפק מטבח עגול בג'איפור