פרח צבע עז באהבה תהיה משמעות רומנטית

אנו תמיד מקשרים פרחים ליופי, ריחות משכרים וצבעים שונים. אבל לפרחים יש גם שפה פרחונית משלהם. ה ציפורן פרחים בעל היסטוריה ארוכה. ניסינו לאסוף עליהם מידע מעניין ושימושי ולגלות אילו תחושות הפרחים האלה יכולים להביע בהתאם לעוצמת הצבע.

ציפורן הפרחים משתלב היטב עם כל פנים וחוץ

פרח לבן ניקיון עדין טוהר בהצלחה

ה ציפורן פרחים מעניק לסלון או למטבח שלכם אווירה רעננה וצבעונית. זה יכול לשמש גם כקישוט בגינה. ניתן לחפש את משמעות הפרח במסמכים עתיקים. היוונים והרומאים היו ידועים בעיטור בתיהם בציפורן. השם מתורגם כ”פרח האהבה “או” פרח האל “. בתחילת המאה ה -20 הפך הציפורן לפרח הפופולרי ביותר ליום האם. אל תהסס לתת פרחים אם אתה רוצה להראות למישהו רגשות ורגשות. הציפורן מסמלת את האטרקטיביות בכך שצבעיה המשתנים מצביעים על רמות אטרקטיביות שונות.

פרח הציפורן – לכל צבע יש משמעות ספציפית

פרח דחיית ציפורן מעריץ פרחים רעיונות לשון

ציפורנים בהירות מציינות משיכה וטוב לב, בעוד שצבעים כהים ועזים יותר משמעו אהבה עמוקה ונצחית. ציפורן לבנה היא סימן לטוהר ובהצלחה עבור רוב התרבויות. הפרחים הוורודים העדינים אומרים “לעולם לא אשכח אותך” ועושים את המבחר הטוב ביותר של פרחים ליום האם. הציפורן הוורודה מסמלת גם עידוד, בעוד שהציפורן האדומה פירושה חיבה עמוקה, תשוקה ואהבה. בעזרת הציפורן הצהובה אתה מביע דחייה של המעריץ. הפסים הבהירים ציפורן פרחים אומר “אני מצטער, אני לא יכול להיות איתך!”

הריח המשכר של הציפורן מוסיף למצב הרוח הגבוה באביב

זר ציפורן פרחים גן בחוץ רענן

הפרחים הלבנים מסמלים טוהר

לציפור פרחים משמעות מסוימת בעלת צבעים שוניםציפורן ורודה – הבחירה הטובה ביותר ליום האם

ציפורן פרחים פרחים ורודים תואמים רעיונות ליום האימהותהצבע הוורוד של פרח הציפורן הוא עידוד

ציפורן פרח צבע ורוד עדין חיצוני גינה יפה

ציפורן פרחים פרחים ורודים ניחוח יפה ועדין

ציפורן פרחים אהבה עמוקה תשוקה להביע חיבה

צבעים כהים יותר מצביעים על רגשות עזים אהבה תשוקה

גינת פרחים חיצונית רעיונות פנימיים טיפים אדום

שילוב סגול מפוספס אני לא יכול להיות איתך

ניחוח אביב היסטוריה ארוכה רומנים קישוט יוון     מפוספס אני לא יכול להיות איתך כלומר  סגול ניואנס שונה אהבה נצחית עמוקה חיבה