רעיונות לקישוט עם חוט מסגרת תמונה של מטוסי Tillandsia

טילנדיאס אינן תופעה חדשה. אך ככל שהפופולריות שלהם ממשיכה לגדול, כך גם ההזדמנויות להצגת צמחים קלים אלה. היום אנו מציגים לכם כמה רעיונות לקישוט עם tillandsia, שהופכים ליותר ויותר יצירתיים. כדורי זכוכית היו פופולריים כטרריום כבר מההתחלה וזמן קצר לאחר מכן נוספו בתי האפרוחים כאגרטלים. כעת תוכל לגלות אילו אפשרויות עדיין זמינות. ריכזנו עבורכם כמה רעיונות קישוט מעניינים לצמחי האוויר הפופולריים אותם תוכלו לחקות או להשתמש בהם כהשראה.

רעיונות לקישוט עם טלסנדה – מחוברים לחוט

מטוסי דקו tillandsien חוטים בצורת לב

טילנדסיה ילידי מרכז ודרום אמריקה. ישנם כ -800 מינים שנראים מוזרים מאוד אך גם אטרקטיביים במיוחד. טילנדיאס הם צמחים נטולי שורשים אשר מקבלים את המים וחומרים מזינים מהעלים שלהם. הדגימות מחנות החומרה היו רגילות לאקלים שלנו בחממה. יש לרסס ולדשן את הצמחים באופן קבוע. אתה יכול לבחור בין אפס, ירוק או אדום, אבל שים לב שכל מינים יגדלו בתנאים שונים.

רעיונות לקישוט אקזוטי עם טסלנדסיה

רעיונות לקישוט עם רץ שולחן לאגרטל קערת קוקוס

ניתן למצוא טילנדיה יושבת על עצים, שיחים ואבנים. אופקית ניתן לחבר אותם לענף ולשמש כקישוט שולחן. ניתן לתלות אותם אנכית על הקיר או לתלות ישירות מהתקרה. לעתים קרובות הם מחוברים לסורג מתכת במסגרת התמונה כך שהם נראים כמו ציור אקזוטי.

בתוך טרריום קטן

רעיונות tillandsien מיכל זכוכית חצץ תלוי

כפי שכבר צוין, הטרריום מהווה דרך פופולרית להציג את מיני הצמחים הייחודיים. לשם כך משתמשים במיכלים עשויים זכוכית במגוון צורות. יש להם פתח באזור אחד ולאחר מכן ניתן למלא אותם בחלוקי נחל, אזוב, זרדים או דברים אחרים לפני הוספת הצמח. מובטח שרעיונות קישוט אלה עם טסלנדה ימשכו את תשומת הלב של כולם. אתה יכול לנתק אותם בנפרד או ליצור קבוצות שלמות, וזה עוד יותר אטרקטיבי.

מיכל חרסינה קטן

מיכל צמחים חסרי שורשים עד סנדיה זן סגלגל

גם קערות קטנות מתאימות להפליא. קערות תבלינים קטנות וכדומה מתאימות באופן מושלם ומושכות לא פחות ממפעל האוויר עצמו. ניתן להשתמש בכל חומר כמצע. אם אדמה רגילה משעממת מדי עבורך, פשוט השתמש בחול דק, שאפשר גם לבחור בכל צבע. גם אבנים דקורטיביות מתאימות להפליא. קשטו שולחנות צד, שולחנות קפה או אפילו את שולחן הכתיבה בצורה זו כדי ליהנות מאווירה טובה יותר בזמן העבודה.

בשילוב עם חול ופגזים

צדפות חול terrarium עגול

מיכלי זכוכית לא בהכרח צריכים להיות מיועדים לתלייה כדי ליצור רושם גדול. גרסאות עמידה כאלה הן גם מצוינות. כדי שכוס גדולה יותר לא תראה ריקה מדי, תוכלו להוסיף כל אלמנטים דקורטיביים ולהשלים את צמח האוויר שלכם. למשל, פגזים או אבנים יקרות למחצה מתאימות, אך גם דמויות מעניינות וכדומה.

כקישוט קיר

אמבט ציור אמנדה בחוץ

כאן תוכלו לראות עד כמה גן אנכית נראית ייחודית לקיר. מסגרת שתוכל לצייד ברשת כדי להחזיק טוב יותר את הצמחים מתאימה לחלוטין. חדרים לחים במיוחד כגון חדר האמבטיה או המטבח מתאימים מאוד לרעיונות קישוט עם ארנדסיה, כי הלחות טובה לצמחים. ומכיוון שלא תמיד ניתן למצוא את העיטור הנכון לאמבטיה, זוהי גרסה נפלאה שתוכל לשקול.

מיכלים עם מגנטים

רעיונות לקישוט עם מגנטים למיכל Tillandsia

אולי תמצא גם כלים מעניינים כאלה שמצוידים במגנטים או שאתה יכול לצייד אותם במגנטים בעצמך. אז אתה יכול לעצב לא רק את המקרר אלא גם משטחים מגנטיים אחרים עם צמחי האוויר. מראה פשוט ומשעמם הופך במהירות למושך עיניים אטרקטיבי. אולי יש לך גם לוח מגנטי שעדיין חסרים לו כמה מבטאים? צמחי הטילנדסיה הם רעיון מצוין!

נדנדה יוצאת דופן עבור tillandsia

עץ נדנדה צמחי תליה

אתה באמת יכול להשתמש בכל מיני דברים כדי להציג את מיני הצמחים שלך. אפילו או רק האובייקט הזה דמוי נדנדה פשוט נראה מהמם ומשפר כל קיר חשוף. אתה יכול לבנות משהו כזה על גב כיסא ישן, למשל, או שתמצא חומר אחר שתוכל להשתמש בו למטרה זו. אם אתה אוהב קדרות, אתה יכול אפילו להכין צלחת מעוקלת כזו מחימר.

צמחים תלויים הפוך

קישוט נצנצים למיכל תילנדסיה תלוי

מכיוון שהצמחים אינם זקוקים לאדמת עציצים, ניתן להשתמש בהם לכל כיוון לעיצוב. אז אם הזקוף משעמם מדי עבורך, הן הגרסה האנכית שכבר הוצגה והן הרעיון המקורי הזה, שבו הצמח פשוט תלוי הפוך מהמיכל שלו, מתאימים. זה הופך את הצמח למושך יותר את העין.

אגרטל זכוכית דקו חול tillandsia

ומכיוון שיש אינספור סוגים, יש לך גם בחירה עצומה. הם שונים בצורות העלים ובצבעים שלהם ויכולים להיות קישוט נפלא כתערובת. הוכחה לכך היא הדוגמה לעיל, בה מוצבים שלושה מינים שונים זה לצד זה. גם חומר המילוי שונה, כך שמיכלי הזכוכית יוצרים ניגודים מחד ויוצרים יחסי גומלין יפים מאידך..

מיכלים גיאומטריים עד כסף כסף לבן

פשוט תן לדמיון שלך להשתולל על רעיונות הקישוט עם טילנדיה, כי האפשרויות הן אינסופיות. השתמש במכולות שנרכשו מראש או השתמש בחימר, בטון, עץ או חומר אחר כדי ליצור עיצוב מאוד אינדיבידואלי שבו תוכל להשתמש כדי לשפר את הפנים שלך בצורה מושלמת.

מעמד מתכת מזכוכית דק tillandsien terrarium

קליפות מיכל דקו tillandsia עגולות

רעיונות לקישוט עם כדורי קרמיקה למיכל Tillandsia

מטוסי דקו tillandsien תלויים כוס חצץ  צרף רעיונות קישוט עם זרד Tillandsia

רעיונות דקו אגרטלים עדנדסיה גדם עץ

רעיונות דקו tillandsien terrarium פגזי חול דקו שחורים

דקו רעיונות גדם עץ מיכל tillandsia

רעיונות לקישוט עם מבער וינטאג 'של ספרים ישנים מבית Tillandsia  סידור אגרטל זרד tillandsia שולחן סלון