שולחן כיסוי שולחן רקמה כתובת שולחן ראנר שולחן נרות שולחן צד

בד הסלע עם המראה הכפרי שלו מתאים כחלק מהקישוט לכל אירוע. כן, החומר הזה נפלא אפילו בחיי היומיום. מאמר זה עוסק בחומר הנפלא הזה, וליתר דיוק, נרצה להציג בפניכם כמה רעיונות שתוכלו להשתמש בהם ערכו את השולחן בעזרת חבטה כדי להיות מסוגל להשתמש. אתה מקבל אווירה חלומית, בזכות העיטור היפה.

עריכת השולחן עם יוטה – רעיון לסתיו

כיסוי לשולחן עם סכין שולחן ראנר אפור זהב דלעת

כאשר אתה מסדר את השולחן עם זחילה, יש לך כמה אפשרויות לבחירה. רץ שולחן שניתן לקשט אותו בחומרים אחרים פופולרי במיוחד. וריאנט נוסף הוא להשתמש בשטף כמבטאים קטנים יותר, למשל בצורה של סלסולים על המפה או בסידורי פרחים. אבל תראה בעצמך! בין אם אביב, קיץ, סתיו, ליל כל הקדושים, חורף או חג המולד. אם אתה מסדר את השולחן עם זחילה, אתה לא יכול לטעות.

לקראת חג המולד, ערכו את השולחן עם חבטה

כיסוי שולחן ירוק חג המולד רעיון פתיתי שלג נרות צנצנת פעמון

רץ השולחן יכול להיות מעוטר להפליא בדברים אחרים ולהדגיש אותו בצורה זו. בחג המולד, למשל, אם אתה מסדר את השולחן עם זחילה, יש לך הזדמנות לקשט את רץ השולחן בפתיתי שלג כאלה. אלה יכולים להיות גם תוצרת בית.

Burlap כמבטא

שולחן כיסוי שולחן סריגים רעיון מפה לבנה דלעת סתווית ליל כל הקדושים

הצחיפה לא חייבת להיות על השולחן כדי להשפיע בצורה נהדרת. אם אתה הבעלים של מפה לבנה, נראה לך משעמם מדי ומתחשק לך לתפור, אתה יכול להוסיף סלסולים כאלה.

סידור שולחן כפרי

שולחן כריכת שולחן ראנר שולחן שילוב קישוטי שולחן זהב כדורי חג המולד

שלב שני רצים לשולחן כדי לערוך את השולחן עם חבטה, כפי שניתן לראות כאן. לאחר מכן הוסיפו כמה מבטאים מוזהבים ואווירה זוהרת ויחד עם זאת מובטחת.

קישוט שולחן טינקר

כריכת שולחן עם רעיון קישוט רומנטי של פחמן ורדים

אם אין לך שם פרחי חתך טריים, אתה יכול להכין ורדים יפים משטף. בדרך זו אתה קובע מבטא מיוחד שגם אתה עשית בעצמך. רעיון ממש מצוין לערוך את השולחן עם חבטה!

Burlap כמבטא

כיסוי שולחן ירוק חורף קישוט חג המולד כדורי כסף ירוקי עד

צור סידור לחג המולד מכדורי עץ חג המולד, קניון ושק. אם תבחר את צבע הכדורים בכסף, זהב או נחושת, העיטור נראה אלגנטי במיוחד. באופן עקרוני, אתה יכול כמובן לבחור את הצבעים לעריכת השולחן בעוטף עצמך.

שולחן סתיו

שולחן כיסוי שולחן בד צמה דפוס פסים רעיון

ניתן לסדר את המחבט בצורת פסים בצורה נפלאה כדוגמת קלוע, כפי שמוצג כאן. אם לפסים יש גם אלמנטים דקורטיביים, כמו שני הפסים הכהים בכל רצועה, כל העניין נראה מעניין עוד יותר.

דפוס קלוע פשוט לשולחן

שולחן כיסוי שולחן אריגה רעיון כפרי קישוט פסחא ביצי ציפור צבעונים

כאן אתה יכול לראות שגם רצועות פשתן רגילות בדוגמת קלוע נראות יפות. אז אם אין לך בד עם אלמנטים דקורטיביים, אל תדאג לגבי זה, אלא תכנן את השולחן בעזרת חבטה.

חפיפה צבעונית

שולחן כיסוי שולחן רעיון rueschen כתום אדום עיצוב השראה רומנטית לתפור

אם רץ שולחן בצבע אחד לעריכת השולחן עם חבטה משעמם מדי עבורך, תוכל גם להשתמש בשטף צבעוני ולתפור אותו על רגל השולחן בכמה פסים כמו סלסולים.

מבטא לולאות עשוי מחבט

כיסוי שולחן עם רעיון לולאה של פרחים לבנים עץ קנקני עץ

אתה יכול גם פשוט לקחת פיסת פשתן ולקשור אותה בקשת. מבטא עדין זה ימשוך תשומת לב. דוגמה מצוינת היא הסידור העליון עם פרחים לבנים בצנצנות בנייה כמו אגרטלים.

כריכת שולחן פרחי עטיפה עטיפת רעיון סרט כפרי לבן

עוטפים את בד הצמר כדי לעטוף סידורי פרחים. כך משיגים אגרטל מקורי. לשם כך, תחילה הכניסו את הפרחים למיכל. לאחר מכן חלקו את הזרים על השולחן.

כיסוי שולחן קישוטי שולחן אביבי רומנטי קישוט שולחן רץ

אפשר לערוך את השולחן עם זחילה בצורה רומנטית במיוחד אם תוסיפו גם מעט תחרה. בדוגמה זו קושט בו רץ שולחן. נוצר קישוט אביב חלומי.

כיסוי לשולחן עם שקיות שולחן תחתיות לשולחן עם הדגשת נקודה

במקרה שאתה לא יכול למצוא אביזרים כאלה מוכנים. יש לך גם את האפשרות להכין אותם בעצמך. הוסיפו גם כמה מקומות ישיבה מסביב לקצוות לתחושה רומנטית וכפרית. גם כיסי הסכו”ם מושכים במיוחד.

כריכת שולחן נרות חיתוך רעיון דקו חוט כפרי

כמובן, אסור שחסר נרות על השולחן, במיוחד אם מדובר באירוע מיוחד, כלומר חגיגה. השתמשו בצנצנות בנייה נמוכות כפנסים וקישטו אותן בעזרת חבטה, חוט, פנינים, תחרה או כל רעיון כפרי אחר שתוכלו לחשוב עליו כדי לערוך את השולחן עם חבטה.

כיסוי שולחן ירוק סתיו נושאת חיטה צלחת צלליות עששיות דלעת

רץ שולחן עם מוטיבים התואמים את העונה הוא פרקטי ורעיון מצוין. אתה יכול גם להדפיס מוטיבים אלה בעצמך באמצעות חותמות. הרעיון הסתווי של עריכת השולחן עם חבטה נעשה מקורי במיוחד על ידי זרי החיטה.

כיסוי שולחן עם מוטיבים חדים של רץ שולחן מודרני בסתיו

רץ השולחנות המודרני העשוי חפיסה הורחב בקצוות בעיצוב סלסול מעניין. בדרך זו שני סגנונות מקושרים זה לזה. זה הופך את התוצאה של עריכת השולחן עם חבטה למעניינת במיוחד.

כיסוי לשולחן עם פלטת אביב חג האהבה פסים אדומים

עם הפסים האדומים בקצה הצחיפה אתה יכול לבחור את הרעיון של עריכת השולחן עם חפיפה ליום האהבה כמו גם לאביב בכלל.

כיסוי שולחן מפה שולחן עבודה רעיון קישוט לגינה סל קבוע לרכבת שולחן

אתה לא בהכרח צריך לפזר את רץ השולחן לאורך השולחן. במקום זאת, אתה יכול להשתמש במספר קצר יותר ולמקם אותם על פני השולחן. בכל מקרה זה נראה מאוד מקורי.

כיסוי שולחן ירוק ליל כל הקדושים סתיו קונוסים רומניים נרות דלעת

עיטור שולחן הסתיו הזה מושך את העין מיד עם רץ השולחן הצבוע ביד. בהתאם לאירוע, בחר מוטיבים מתאימים ותן ליצירתיות שלך להשתחרר. אם אינך מרגיש כל כך בטוח לגבי זה, תוכל גם להשתמש בשבלונות.

כריכה לשולחן פרחי אביב קנקן דלי שולחן

אם אתה רוצה שזה יהיה ממש כפרי על השולחן, אתה יכול גם להשתמש בחפצים מתאימים אחרים לקישוט. במקרה זה, לוח עץ, דלי, צנצנות בנייה וכד משמשות אגרטל למטרה זו.

כיסוי שולחן ירוק צבעוני רעיון צבע דפוס אזטקי אננס אגרטל פרחי אביב

כדי להוסיף את מצב הרוח האביבי, אתה יכול להשתמש בצבעים עזים רבים בעת עריכת השולחן עם חבטה. מה דעתך, למשל, עם דפוס כזה. אתה יכול גם להכין את הקישוט הזה בעצמך בקלות.

שולחן כיסוי שולחן ארגז פרחי סידור עץ שולחן עץ עלוב

קופסת הפרחים מעץ בסגנון עלוב משלימה להפליא את מבטאי הצחיפה. בנוסף, כמה מפיות פשתן משמשות כתחתיות להדגשת הכשר הכפרי.

כיסוי שולחן עם מפת שולחן עם קפלים רומנטיים בצבע בז 'לבנים

מפה זו לשולחן עגול יפה במיוחד. הוא מורכב משני צבעי חפיפה (לבן ובז ‘), המתחלפים כלפי מטה ויוצרים דפוס קיפול רומנטי. רעיון נפלא שמתאים גם לשולחן מרובע או מלבני.