סלון-צבע-חם-ערכת-עץ-דקורציה

הקירות בבית הם כמו קנבס ריק המחכה רק לעיצוב. הדימויים שבהם תשתמשו לקישוט הקיר יהיו ייחודיים לכם. ברמה התת מודעת, תוכלו לייצג את הרעיונות, החלומות והאישיות שלך דרך עיטור הקיר. זהו דבר חיובי כמו שילוב של אובייקטים נבחרים, המעניק לבית שלך אופי משלו. ישנם מוצרים רבים שיכולים לשפר את הבית שלך. בין ציורים, תצלומים, שעוני קיר, קרמיקה וכן הלאה, תוכלו למצוא מגוון רחב של אובייקטים אותם תוכלו להציג על הקיר. אין צורך לקנות את האלמנטים של עיצוב הקירות מהחנות כדי להשיג משהו אחר ואקספרסיבי יותר.

קולאז ‘תמונות משפחתיות – קישוט קיר בסלון

סלון תמונות קולאז 'תמונות משפחתיות

התאם אישית את עיצוב הלחי שלך בעזרת אלמנטים לתצוגה או יצירות אמנות מקוריות. במקום לבחור הרבה חפצים קטנים, התרשמו באמצעות חתיכות גדולות למראה מודרני מסודר. תמונות משפחתיות יכולות להיראות קטנות ואינדיבידואליות חסרות משמעות, אך אולי מועדפים מיוחדים מוגדלים מאוד הופכים ליצירות אמנות עוצמתיות. לחלופין, צור קולאז ‘והצג אוסף מלא של תמונות ומזכרות אחרות במקום אחד כדי להצהיר עיצוב משמעותי.

קישוט קיר תוסס עם צמחים

חיים-קיר-קישוט-צמחים

קישוט קיר צמחי

עיטורי קיר יוצאי דופן אחרים מאפשרים לנוף או לגינה להיכנס לבית. כמו קיר חי עם צמחים במישור אנכי. אלה ייראו נפלא ויתברר כנושא שיחה טוב. אם הרעיון הזה קצת קיצוני, תלו צמחים דקורטיביים ממש על הקיר בכדי להכניס את רעננות העלווה השופעת לביתכם. ישויות טבעיות או אורגניות אחרות יכולות להיות הגדרות מים מרגיעות שנשמעות טוב כפי שהן נראות. או אפילו אקווריום, המותקן כקיר שקוף, מציג עיטור קיר מרתק שתמיד משנה את צבעו וצורתו.

אז היו יצירתיים, השתמשו בעיצוב הקירות שבחרתם כדי להוסיף מקוריות ואישיות ייחודית לעיצוב הפנים שלכם.

מאת ג’אז

סידור תמונות משפחה בחדר האוכל

תמונות משפחתיות-סידור-חדר אוכל

עיטור קיר אריחי קרמיקה

סלון עיצוב קיר לקולאז 'תמונות

סלון כפרי וצלחות קרמיקה על הקיר

סלון כפרי-קרמיקה-קישוט קיר

  עיטור עץ בחדר שינה סגול

ציור קיר עדין בחדר הילדים

חדר עדין-ציור-קיר-חדר ילדים

קישוט קיר-סלון

חומות-קירות-צבעוניות-מדבקות קיר

כחול-קיר-חדר-לבן-קיר-קישוט-פרחים      עיצוב קישוט-משתלה-ים-נושא

מדבקות קיר חד קרן לחדר ילדים