חלון הבית רעיונות מודרניים להפוך את האדניות לעצמך קישוט

מפעלי תחזוקה נמוכה כמו טנדסיות וצמחים תלויים אחרים חווים ירידה במגמה. מכיוון שהם אינם דורשים עציץ ותחזוקה, הם פופולריים מאוד בקרב תושבי העיר. ניתן לגדל צמחים תלויים באגרטלי זכוכית ובמיני טרריום. השקיה מושגת באמצעות מקלחת אדים. אפשר גם לתלות בבית אדניות טינקר. אנו מציגים בפניכם כמה רעיונות מעוררי השראה לכך.

אדניות תלויות טינקר – פרויקט מלאכה קל לבית

חומרים לעשות אדניות בעצמך מכסה חוט פטיש מסמר

אדניות טינקר אינו קשור להרבה זמן, אנרגיה או כסף. תזדקק לחומרים הבאים: פקק בקבוק פלסטיק נקי, מחרוזת, צבע ריסוס כרצונך, צמחים תלויים (הם נמכרים ברוב שוקי הבית והגן), פטיש ומסמר דק (או אמצעי קידוח אחרים).

אדניות טינקר במהירות ובקלות

הוראות טינקר רעיונות אדניות רעיונות למכסה אופנתיים

עקוב אחר המדריך שלנו כדי לעזור לך ליצור מיני גינה משלך בבית. ראשית, לקדוח חור בחלק העליון של המכסה. אתה יכול לעשות זאת בעזרת הפטיש והמסמר. מרחו מספר שכבות של צבע הריסוס על המכסה כדי להשיג את הצבע הרצוי של האדנית. תן למכסה להתייבש בכל פעם שאתה צובע אותו. ברגע שהמשטח חלק, תקע את החוט לתוך החור במכסה. קושר את החוט סביב הצמחים התלויים. לאחר מכן תלו את האדניות בהתאמה אישית על חלון חדר האמבטיה כך שיזכו לשפע של אור שמש. מקלחת האדים בחדר האמבטיה מספקת השקיה לצמחים התלויים. רעיון מעשי להשקייה עם בקבוק ריסוס יהיה טוב מדי.

ריסוס צבע לבחירתך

רעיונות לאדנית תלויים במכסה פלסטיק מכסה אופנתי

כריכת הצמחים התלויים

הכינו רעיונות אופנתיים בעציצים שתולים בעצמכם

עציצים תלויים מרעננים את חדר האמבטיה

צמחים תלויים אופנתיים רעיונות קישוט מיני טרריום

תכשיטים טבעיים מול החלון

רעיונות תפאורה אדניות תלויות מתעסקות מודרניות

קישוט ירוק לבית

אדניות תלויות ירוקות בעצמך הופכות את הקישוט לאופנתי לזול