מבטא-פנים-קישוט-ירוק-וילונות

מרשימים וילונות מושכים את העין ומבטיחים אקלים נעים בחדר. ישנם סוגים רבים של וילונות, אך העיקריים שבהם הם: אסופים, שקופים ומעוצבים. וילונות מחורצים היו פופולריים באירופה לפני 30-40 שנה. התלתל מעניק מראה שובב, אך בשימוש נכון הוא אטרקטיבי ומסוגנן. יש גם חיסרון אחד – הם מאוד מאובקים ושחוקים. אם מישהו במשפחתך אלרגי לאבק אז תחשוב פעמיים לפני השימוש וילונות לקנות סוג זה.

וילונות מפונפנים אפורים

וילונות אפורים-סרוגים

הממסד, בשנים קודמות, ישתמש וילונות שקופים מסומן. אתה מתגעגע להרבה אור שמש, במיוחד בקיץ. בכנות, אלה סוג הוילונות האהוב עלי, אך הם מהווים הפרת פרטיות. הם לא רק מכניסים עיניים של זרים, אלא גם את קור החורף. שלב את שני סוגי הוילונות: השקופים ואלו העשויים מבדים צפופים וכבדים, כך שאחד מדגיש את הניגודיות כמו גם את השימוש בשתי הפונקציות. כל עיצובי פרחים או פסים מוסיפים גם הם למראה הכללי. שלב את הצבעים de וילונות עם כל לוח הצבעים בעיטור הפנים.

וילונות שקופים וצפופים בשילוב

שילוב שקוף-הדוק-וילון

לא משנה איזה סוג של וילונות תבחר, הם צריכים להתאים לסגנון הכללי של החדר. אל תנסה להשתמש בבדים ועיטורים מודרניים אם החדר מרוהט בריהוט מיושן. כפי שאמרתי, ה וילונות הגדר מבטאים ומהווים חלק בלתי נפרד מהבית, אז בחר בזהירות.

וילונות שקופים באדום ולבן

שקוף-וילונות-אדום-לבן

וילון מעוצב – קישוט בסלון

סלון מעוצב-וילון-קישוט

רעיון וילונות נפלא בקרם בסלון

וילונות נפלאים-רעיון-סלון-קרם

וילונות כהים מסוגננים בחדר השינה

וילונות מסוגננים-כהים-חדר שינה

וילונות אורגנזה ירוקים בסלון

סלון וילונות אורגנזה ירוקים

משורר-וילון-שילוב-עיטור פנים