עציץ רטרו כדורי קמין לבן סלון

עיצוב אמצע המאה, דוגמאות וינטג ‘וסגנונות רטרו חוזרים לאחרונה ולאחרונה בעלי בתים רבים שמחים להציג שוב כמה מהקטעים הקלאסיים הטובים ביותר שלהם. היום אנו רוצים להפנות את תשומת ליבנו ליצירת מופת מיוחדת משנות ה -50, המביאה את הסגנון הנצחי של הזמן עם שכבת צבע “ירוקה” לתוך בתים עכשוויים. “Bullet Planter” הוא שם של אדניות רטרו, שאולי לא שמעתם בעבר, אך סביר שתראו מספר פעמים ביום.

אדניות רטרו לסוקולנטים

uebertoepfe כיסא חיצוני עיצוב דקו לבן מודרני

האדניות הייחודיות חייבות את קיומן לתנועת העיצוב היצירתי שנולדה בחוף קליפורניה בשנות ה -50 וה -60. פרטי מוצאם עשויים להיות רישומים, אך אלה בצורת הכדור הם ועדיין יהיו אדניות הרטרו הפופולריות ביותר ברחבי העולם. היו חיקויים שונים במהלך עשרות השנים, אך האדניות האיקוניות כיום שמרו על המראה שלהן.

סירי מטמון רטרו – השתמשו הרבה ירוק באווירה בצורה מסוגננת

uebertoepfe רטרו רעיון אדנית סלון סלון קיר דקו

שני הכדורים כאן מביאים סימטריה חזותית לחדר, הם משדרים סגנון רגוע ועכשווי. אתה מבחין בקלילות אופטית בחדר, אדניות הרטרו האלגנטיות תרמו את תרומתן באמצעות רגלי הפלדה הדקות בעיפרון. נראה שהם מרחפים שם באלגנטיות ומשלימים להפליא את אווירת החדר המוגבהת. מי שמעדיף מעט ניגודיות ויזואלית אולי ירצה להחליף את האדנית הלבנה באחת אחרת, בכתום עז או כחול יפה.

עציצים רטרו בצורות שונות בחדר השינה

רטרו עציצים צמחי ריהוט שידת מיטה

אתם אולי תוהים מדוע אדניות הרטרו האלה זכו להצלחה כה גדולה ברחבי העולם במשך זמן כה רב? הסיבה לפופולריות שלהם נעוצה ביכולת ההסתגלות שלהם, המשלימה בצורה נפלאה כל עיצוב חדרים ומציגה לו נגיעה ירוקה. בעזרת אדניות אלגנטיות אלה תוכלו להכניס צבע וכמובן קצת ירוק אל תוך הפנים שלכם מבלי לתפוס הרבה מקום. תסתכל על התמונה הבאה: אדניות הרטרו בפינת חדר השינה המודרני הזה נראות מצוין, אחת מהן היא אפילו נתז צהוב גדול בחדר הזה! האם חדר השינה של חלומותיכם נראה אותו הדבר?

אדנית בסגנון רטרו במסדרון

רטרו צמחי עציץ עיצוב קונוס מסדרון צמח לבן

סיבה נוספת לפופולריות של אדניות הרטרו הללו היא הפשטות שבה הן משתלבות היטב אפילו בפינות הקטנות ביותר. אתה באמת לא צריך להקריב הרבה מקום כדי להוסיף קצת ירק לסלון או למטבח שלך עם מיכלי הצמחים המסוגננים האלה.

עציצי הרטרו בחוץ באוויר הפתוח

שטיח כורסת גג בסגנון רטרו בסגנון uebertoepfe

אדניות הרטרו האלה נראות נהדר בתוך הבית, אבל בחוץ על המרפסת, המרפסת או בגינה הם ממש מצאו את ייעודן האמיתי. אם אתם מתכננים לחדש את מראה המרפסת שלכם באביב הקרוב, תוכלו לסמוך על הסירים האלגנטיים הללו. אלה יצירות צבעוניות ואיקוניות שישמחו את עיניך בחוץ לשנים הבאות וישרתו אותך היטב. אם תבחר באדניות הרטרו האלה לאזור החיצוני שלך, אתה בהחלט עושה את הבחירה הנכונה. הם מגיעים במגוון צבעים, כשהפופולרי ביותר הוא צהוב, כתום, ירוק וטורקיז. המעמד הייחודי של מכולות הפרחים מעניק להם גובה נוסף והופך את כל העיצוב לאופציה טובה לקישוט אזורי כניסה ושבילים בצורה מותאמת. הגיע הזמן להיות יצירתיים!

עציצים בצבע תכלת וצהוב

uebertoepfe דקו רעיון שטיח דלת מרפסת בצבע צהוב בהיר

סיר רטרו על מעמד כקישוט מול דלת הכניסה

סירים רטרו דלת כניסה חיצונית רעיון אדום

בעוד שאדנית Bullet Retro רגילה עשויה פיברגלס, התחתונה עשויה עץ, מתכת ופיברגלס. גם הרגליים לא חלקות ועשויות מתכת. ובכן, זו אינה קופסת מטמון, זוהי מנורה יפהפיה שבה הלהבה של סגנון אמצע המאה ממשיכה להישרף!

עציצים רטרו Buller Planter בצורת מנורה

uebertoepfe כדור אדנית תאורה רעיון רגליים פרקט

אבל אנו מניחים שאולי לא תוכל להפוך את האדנית הישנה שלך לגוף תאורה מהמם. אך ישנן דרכים יצירתיות אחרות בהן תוכלו להשתמש בה גם למטרות צדקה. בעל הבית השתמש בכניסתו כאן כדלי קרח. הרעיון מושך מכיוון שהקיץ לא רחוק מדי! האם אתה יכול לחשוב על דרכים מהנות אחרות להשתמש באדניות כדורי הרטרו??

רעיון לאדנית לשימוש כדלי קרח

uebertoepfe עיצוב רטרו כתמי חלוקי נחל תפוזים