האם יש לכם סט צלחות ישן בבית? אל תזרוק אותו. קישוטי קיר יצירתיים, ערוגות פרחים יפות או שטח אחסון פונקציונלי: אנו מראים לכם כיצד תוכלו להכין יצירות ייחודיות נהדרות לבית ולגינה בעזרת צלחות ישנות.

מה לעשות עם צלחות ישנות הכינו אגטרה מכלים מחרסינה

מה לעשות עם צלחות ישנות Etagere להעלות רעיונות

ניתן לשפשף את כלי השולחן החרסינה הישנים בדרכים רבות. לא משנה אם זה פריטים משוק הפשפשים או ערכת התה הישנה של סבתא, עם מעט מיומנות והרבה יצירתיות אתה יכול להכין étagère בעצמך. אתה צריך דוכן עוגות בסגנון וינטאג ‘, צלחת גדולה וקטנה וכוס תה וצלוחית. כיצד לבנות את הדוכן המדורג:

 • נקה את כל הצלחות ותן לה להתייבש. צובעים אותו על פי בקשה או מתבלים אותו בטכניקת המפיות. ניתן גם להשתמש במפרק כדי להסתיר כתמים, שינוי צבע או שריטות.
 • הרטיבו את הצלחות בבנזין וקדחו חור במרכז הכוס ובסיסי הצלחות בעזרת מקדחה לחרסינה. החור צריך להיות גדול מספיק כדי שחוטי המוט יסתדרו.
 • מנקים את הצלחות ונותנים להם להתייבש. לאחר מכן הרכיב את האגטרה באופן הבא: הכנס את מוטות האגטאר דרך החורים ולאחר מכן סובב אותם יחד.

הכינו בעצמכם קישוטי קיר בעזרת צלחות ישנות

מה לעשות עם רעיונות צלחות וכוסות ישנות

הדבר הבא שצריך לעשות עם צלחות ישנות הוא קצת עיצוב קיר יצירתי. למטרה זו תוכלו לצבוע את כלי החרסינה בכל דרך שתרצו. גם צבעי אקריליק וגם צבעי חרסינה מיוחדים מתאימים לכך. בחנויות המלאכה אפשר למצוא צבעים שאין צורך לאפותם. בחנויות ניתן למצוא גם עטים מיוחדים למברשת חרסינה המתאימים לייפות כוסות פורצלן ישנות. אתה יכול להשתמש בו כדי לצייר פרטים קטנים או לצייר קווי מתאר. אם הם לא אפויים, ניתן להסיר את צבעי החרסינה באלכוהול ללא בעיות. הם אינם מדיחי כלים או עמידים בפני מזג אוויר, כך שתוכלו לתלות את הצלחות על קיר בסלון, בחדר השינה או במטבח.

תליית צלחות ישנות על הקיר DIY

אם אתה רוצה לתלות צלחת, אתה צריך את החומרים והאביזרים הבאים:

 • צַלַחַת
 • סיכת ביטחון
 • בד מורגש או כרית מתאימה
 • מספריים
 • דבק חם

מנקים היטב את הצלחות ונותנים להם להתייבש. סגור סיכת ביטחון והנח אותה בחלק האחורי של הצלחת. הדבק את סיכת הבטיחות במקומה בעזרת הדבק החם. הניחו לדבק להתייבש מספר שעות ולאחר מכן בדקו שסיכת הבטיחות באמת יכולה להחזיק את משקל הצלחת. לאחר מכן גזרו פיסת בד לבד והדביקו אותה על סיכת הבטיחות. לאחר מכן בחר את המקום המתאים על הקיר שבו ברצונך לצרף את הצלחות. כדי לעזור לך לקבל מושג טוב יותר, אתה יכול לחתוך עיגולים בגודל הלוחות מתוך קרטון ולהדביק אותם לקיר. לאחר שמצאת את המקום הנכון לכל צלחת, תוכל לסמן את המקום בעיפרון. לאחר מכן חבר את הקרס לקיר. וודא שהצלחות יסתירו את הווים באופן ויזואלי. עכשיו אתה יכול לתלות את הצלחות.

לחלופין, אתה יכול גם להשתמש במתלה דבק. המתלים הללו דבקים לעצמם ומאפשרים הרכבה קלה והידוק ישר. לכן הם מושלמים למתחילים.

מה לעשות עם צלחות ישנות הכינו שעון קיר

מה לעשות עם רעיונות ישנים להעלאת אופניים

הפכו צלחת ישנה לשעון קיר יפה. אתה צריך את החומרים הבאים:

 • צלחת בינונית עד גדולה
 • שעון
 • סיכת ביטחון, בד לבד, דבק חם ומספריים לתלייה. מתלים דבקים אינם מתאימים
 • על פי בקשה: צבעים לציור ומכחולים

אם תרצו, תחילה תוכלו לייפות את הצלחת בעזרת דקופאז ‘או לצבוע אותה בצבעי חרסינה כרצונכם. לאחר שהמשטח התייבש לחלוטין, אתה יכול להשתמש במקדח חרסינה כדי לקדוח חור באמצע הצלחת עבור השעון. הדביקו את סיכת הבטיחות במקומה, התקינו את השעון ושעון הקיר החדש מוכן.

השתמש בצלחות ישנות כקישוטי גן: מזין ציפורים

רעיונות ישנים לאופניים של צלחת זרע ציפורים

האם יש לכם ספל תה ותחתית ישנים שהם טובים מכדי לזרוק? אז אתה יכול להפוך אותם למזין ציפורים. אתה צריך את החומרים הבאים:

 • כוס תה
 • צלוחית
 • מקל האכלה עם ווים לתלייה
 • דבק חם

פשוט הדביקו את הכוס לצלוחית כך שהידית תצביע ישר למעלה ואז תלו אותה על המוט. אתה יכול למלא את הכוס והתחתית בזרעי ציפורים כל יום. לרעיון מלאכת יד זה יש יתרון מכריע: אתה יכול להגיע למזין הציפורים בכל עת ולנקות אותו או לזרוק הזנת ציפורים ישנה ולהחליפו בחדש..

הפכו צלחות וכוסות ישנות למזיני ציפורים

יש גרסה נוספת. תזדקק למוט עם מכונת כביסה, צלחת גדולה, כוס תה ותחתית. ראשית, תקע את המוט באדמה, ולאחר מכן חבר את הצלחת הגדולה לכביסה. המתן עד שהדבק יתייבש לחלוטין. בינתיים אפשר להדביק את הכוס על הצלוחית כשהידית פונה כלפי מעלה. לאחר מכן הניחו את הצלחת הקטנה באמצע הגדולה והדביקו אותה.

הכינו קישוטי גינה: פרח מצלחות ישנות

רעיונות לאופניים של קישוט גן טינקר עם צלחות

אתה יכול להכין קישוט גן יפה בעצמך מחרסינה ישנה וצלחות זכוכית. אתה צריך צלחת חרסינה גדולה וצלחת זכוכית גדולה, בינונית וקטנה באותו צבע. אתה גם צריך ידית דלת זכוכית, דבק חם, מתלה דבק לצלחות מחנות המלאכה ומקל הזנה עם ווים ממרכז הגינה. בצע את הפעולות הבאות:

הכינו קישוטי גינה עם צלחות פרחים ישנות

חבר את הקולב הדבק לחלק האחורי של צלחת החרסינה. הניחו את צלחת החרסינה על משטח העבודה והדביקו עליה את צלחת הזכוכית הגדולה. לאחר מכן הניחו מעל את שתי הצלחות האחרות והדביקו אותן גם יחד. לבסוף, מקם את ידית הדלת באמצע הצלחת הקטנה ביותר והצמד אותה.

הפכו צלחות ישנות לערוגות פרחים

צלחות ישנות בערוגות פרחים ממירות רעיונות DIY

אתה יכול לא רק להעלות קישוט לגינה מצלחות ישנות, אלא גם להכין גבול יפה בעצמך. כלי החרסינה מחסינים רק חלקית, ולכן ניתן להסיר את הצלחות מהאדמה בסוף עונת הגינון ולשמור אותן במקום יבש בחורף. באביב הבא תוכלו להתחיל לעצב שוב את הערוגות. הדרך המהירה והקלה ביותר לעשות זאת היא להניח את הצלחות באמצע הדרך בבסיס לח ורפוי. זה מאפשר לך לתחום חזותית את הערוגה.

צור תכשיטים בולטים מצלחות ישנות

הכינו מעמד לעוגה עם צלחות וכוסות ישנות

לרעיון המלאכה הבא תזדקקו לשתי צלחות וינטאג ‘ובסיס צלחת עוגה ישנה. ניתן להרכיב את מעמד התכשיטים תוך מספר דקות ואין צורך לחורר את הצלחות.

הכינו בעצמכם קישוטי קיר מצלחות ישנות

צלחת ישנה ודלת ישנה כקישוט קיר בסגנון שאבי שיק

הכינו קישוט שילוב והתאמת קירות חשופים. ניתן לשלב צלחות מכל הצורות והצבעים, כל עוד כולן בעלות המראה העלוב ומעוטרות במוטיבים טבעיים. בעלי חיים, פרחים וצמחים הולכים טוב ביחד.

הכינו קישוטי קיר בעזרת צלחות ישנות וצבע לוח

עשה עבודת יד עם צלחות ישנות קישוט קיר עם לוח לוח בעצמך

אם הצבע התקלף או שנראים סדקים, אתה יכול פשוט לתבל את הצלחות בצבע לוח. לא רק שיש לך קישוטי קיר יצירתיים, אלא שאתה יכול גם לרשום על הצלחות רשימות קניות, משימות וציטוטים מעוררי השראה.

קישוט קיר עם לוחות ישנים וצבע לוח

ניתן לצבוע גם לוחות מתכת ישנים בצבע לוח ולתלות כזר דלת. בהתאם לעונה, אתה יכול לייפות את הצלחות עם חומרים טבעיים, קשתות ודמויות דקורטיביות.

ציור רעיונות לצלחות ישנות לקישוט קיר

אמני תחביב שיש להם כישרון לציור יכולים לבחור ברעיון הבא. ראשית ציירו עיצוב על נייר, חלקו אותו ולאחר מכן העבירו אותו למספר צלחות. תלו את הצלחות כך שתוכלו לראות את המוטיב מיד.

עשה לעצמך עבודות יד עם רעיונות צלחות ישנות

מוטיבים של בעלי חיים הם הטובים ביותר, אך הם דורשים ידע קודם, יד בטוחה והרבה מיומנות בציור. לחלופין, תוכלו לבחור במדבקות אותן חותכים למספר חלקים ולאחר מכן מצמידים כל פיסה לצלחת.

ציור רעיונות לצלחות ישנות לקישוט DIY

לחלופין, ניתן לצבוע את הצלחות בנפרד. אין גבולות ליצירתיות. דוגמאות פרחים, בעלי חיים, נופים יפים – בהתאם לגודל הצלחת, תוכלו להעלות מוטיבים שונים. על פי בקשה, המוטיבים יכולים לאסוף נושאים או צבעים דקורטיביים מסוימים מהפנים.

עבודות יד עם צלחות ישנות קישוט קיר לחדרי שינה

עיטור קיר עשוי צלחות ישנות מעל ראש המיטה חותך גם הוא דמות דקה בחדר השינה המעוטר. וודא כי המתלים יציבים ושהצלחות לא ייפלו. הביאו את הצלחות גבוהות מספיק כדי לשבת בנוחות במיטה. בחר צלחות לבנות עם מוטיבים פרחוניים או טבעיים עדינים. צבעים חזקים ודפוסים מורכבים אינם במקומם כאן. במקום זאת, לבן, שמנת וורוד מבטיחים רגיעה ומשדרים רוגע ויזואלי באזור השינה.

קישוט מצלחות ארוחת ערב מודרניות

שעון קיר מרעיונות יצירה ישנות של צלחת

צלחות מודרניות גם מזדקנות בשלב מסוים ומתבלות. אולם במקום לזרוק אותם תוכל להפוך אותם לחפצי נוי יפים. כלי חרסינה המזייפים את המראה הישן משתלבים בהרמוניה במיוחד בריהוט בסגנון כפרי מודרני או בסגנון תעשייתי..

הפוך אחסון תכשיטים מצלחות ישנות

צלוחיות משושה יכולות להציב מבטאים גם בפנים מודרניות. ראשית צבעו את כולם בלבן או בכל גוון ניטרלי אחר שתבחרו. בעזרת צבע זהב וקלטת ניתן לצייר במהירות ובקלות מוטיבים גיאומטריים כגון משולשים או פסים. לאחר מכן ניתן לקבץ את הצלחות המשושה הקטנות על שולחן האיפור. אתה יכול להשתמש בהם לא רק כקישוט, אלא גם לאחסון תכשיטים קטנים כגון עגילים וטבעות.

הכינו קישוטי קיר בצלחות ישנות וצבעו דמויות מודרניות

ניתן גם לצייר מוטיבים פשוטים של בעלי חיים בעזרת בעלי חיים בעזרת סרגל ועפרונות חרסינה בצבעים מתכתיים. למטרה זו ניתן להוריד תבנית קעקוע, להתאים אותה אישית ולהעביר אותה לצלחת בעזרת עיפרון חרסינה. או שאתה יכול לצייר את המוטיב ביד חופשית.

ישנן דרכים רבות לתבל את הבית והגינה שלכם בעזרת צלחות ישנות. הרשה לעצמך לקבל השראה מההצעות ולמצוא אפליקציה חדשה לכלי הפורצלן הישנים שכבר שימשו את מטרתו.