קישוט שולחן למסיבת ברביקיו גינה-רעיונות-תלייה-מחזיק נרות-פרחים

הקיץ בפתח והחגיגות נעות החוצה. כמובן, זה כולל מסיבת ברביקיו הגיונית. לא רק האוכל צריך להיות מושך את העין, יש לזכור גם את קישוטי השולחן. כאן אנו מראים לכם כיצד תוכלו להעלות קישוטי שולחן יפים בעזרת כמה צעדים פשוטים והוראות עבודת יד. יש לנו כמה הצעות עבורך להפוך את קישוט השולחן שלך לשיא למסיבת הברביקיו.

קישוטי שולחן למנגל בגינה

קישוטי שולחן למסיבת ברביקיו גינה-טיפים-רעיונות-סלטים-מזנון

האוכל עצמו יכול גם לערוך את השולחן. סלטים צבעוניים, מנות כפריות, מטבלים, פינגר פוד – העניקו לאורחי המסיבה שלכם כל מיני מטעמים שלא רק שטעמם נהדר, אלא גם נראה טוב. שולחן מזנון הוא בחירה טובה למסיבת ברביקיו שבכל מקרה לא תתיישב, למעשה. מושך ויזואלית ותמיד פופולרי.

קישוטי שולחן למסיבת הברביקיו – השתמשו בצנצנות שימור כאגרטלים

קישוט שולחן-ברביקיו-גינה-בניית צנצנת-אגרטל-שימוש-נוי-חצץ-מילוי אגרטלים

אם הזמנתם פחות אורחים למסיבה שלכם וזו לא מסיבת סטנד אפ עם שולחן מזנון, תוכלו לקשט את השולחן יפה בכמה פרחים. צנצנות מייסון מתאימות מאוד לכך. את אלה ניתן למלא בחול או באבנים דקורטיביים, לשפוך מים ולשים בפנים את הפרחים שאתה רוצה. כמה פרחים שצפים על המים יוצרים גם קישוט יפה.

פרחי בר כקישוטי שולחן לא שגרתיים למסיבת הברביקיו

קישוט שולחן-ברביקיו-גינה-כחול כהה-מפה-אגרטל פרחי בר

פרחים מתאימים במיוחד כקישוטי שולחן למסיבת ברביקיו בגינה. מכיוון שהשולחן נמצא בחיק הטבע בכל מקרה, חוט משותף נמשך. אתה אפילו לא צריך להוציא הרבה כסף בחנות הפרחים כדי לקשט פרחים יפים. כמה פרחי בר מהאחו הצומח נראים לא שגרתיים ושיקיים.

כסאות מעוטרים בפרחים

קישוט שולחן למסיבת ברביקיו גן-פרח-כסא-משענת

לא רק על השולחן, אלא גם על הכיסאות עשוי להיות מעוטר. פרחי בר וקצת ירוק מתאימים גם כאן ליצירת תמונה כוללת. עדיף לקשור את הפרחים בעזרת חוט דק ולאחר מכן להצמיד אותם לכיסא. בנוסף, ניתן לקשור גם סרט משי. לחלופין, אתה יכול לשים את הפרחים בכוס.

זר פרחים בין העצים

דקו-ברביקיו-גינה-זכוכית-הידראנגאה-תליה של עץ

אם הפרחים או הפריחה תופסים יותר מדי מקום על השולחן, תוכלו להניח אותם בצנצנת בנייה על עץ סמוך ולחבר אותו לעץ בעזרת סרט משי או סרט אורגנזה. וודא שהכוס מהודקת היטב. שוב, כל סוג של פרחים שאתה אוהב מתאימים. מעורבב עם צבעים, הזר בעל מראה קיצי.

עיצוב אגרטלי פרחים ומחזיקי נרות משלכם

קישוט שולחן למסיבת ברביקיו - גינה - צנצנת מייסון - סרט יוטה - פרחי קמיל מחודדים

אין צורך להניח את הפרחים על השולחן באגרטלים קונבנציונאליים. אם צנצנת הבנייה משעממת מדי עבורך, תוכל גם להשתמש בבקבוק זכוכית יפה או להשתמש בכמה טריקים של עבודת יד כדי להפוך אותו לאגרטל יפה. לשם כך, אתה יכול לקחת בד פשתן גס ולהדביק אותו לאגרטל. זה הולך טוב עם בד הסרוגה שניתן לשלב בפראות. לצורות קשות יותר, כמו הבקבוק שהוסב למחזיק נר, ניתן להשתמש בחוט שעטוף את הבקבוק ומודבק. ככל שתשתמשו יותר בבקבוקים כמחזיקי נרות, כך יראו קישוטי השולחן יפה יותר בלילה.

קישוטי שולחן למסיבת המנגל – ורדים של מפיות

קישוט שולחן-ברביקיו-גינה-מפית-ורדים-עשה בעצמך

אם אתה לא אוהב להקים פרחים אמיתיים או אם אתה מעדיף משהו קצת יותר יוצא דופן, אתה יכול להכין את האדמוניות האלה ממפיות. אלה יכולים להיות מונחים על השולחן או לתלייה מעל השולחן. אין כאן גבולות לרעיונות. עבור ורדים המפית, בצע את הפעולות הבאות:

1. הניחו לפניכם את המפית המקופלת כשהצד הסגור כלפי מעלה והצד הפתוח למחצה בצד שמאל.

2. קרע רצועה ברוחב 1 סנטימטר בצד שמאל.

3. פרשו את המפית ועשו ממנה מאוורר.

4. קושרים את הרצועה הקרועה באמצע המאוורר כך שהמפית תיראה כמו עניבת פרפר.

5. כעת מרטפים בזהירות כל שכבת נייר בנפרד לכיוון האמצע. חזור על הפעולה משני הצדדים.

6. חזור על שלבים 1-5 שוב למחצית השנייה של כדור הוורד.

7. כעת קשרו את שני החצאים יחד עם חוט.

קישוטי שולחן למסיבת המנגל – קישטו כוסות שתייה

קישוט שולחן-ברביקיו-גינה-מרענן-שתייה-לימונדה-לבנדר-צבעוני-קשיות-שתייה

לימונדה תוצרת בית היא חלק ממסיבת ברביקיו אמיתית בקיץ בטמפרטורות גבוהות. עבור ליטר אחד סוחטים כ -6 לימונים ומערבבים אותם עם כ -800 מיליליטר מים ו -80 גרם סוכר. את מרווה הצמא המרענן הזה יש להציג בהתאם. קח צנצנות מייסון או כוסות אחרות המתאימות לטעמך ועטר אותן בסרט משי, קשיות צבעוניות ופרח. לבנדר בניגוד יפה לצבע הלימונדה ואינו רעיל. אופציונלי, אתה יכול גם לכתוב שמות על הסרטים ולהשתמש בהם ככרטיסי מקום.

מזרן אירו כשולחן למסיבת הברביקיו

קישוט שולחן-ברביקיו-גינה-מזרן-שולחן-מדשאות-אוכל

הגרסה הבאה היא דרך אחרת לגמרי לחגוג מסיבת ברביקיו. מי צריך שולחן ביום קיץ חם? גם מזרן אירו רגיל מספיק. אם זה מכוסה בפשתן, התוצאה היא סגנון טבעי מאוד. בשילוב עם גוון אדום וחומרים כפריים אלה, קישוט שולחן זה משתלב עם הטבע ונראה פשוט כפרי ונעים. טיפ: אפשר לקבל קישוטי שולחן זולים כאלה עם שובר באטלרס.