מי שיכול ליהנות מיתרונותיה של גינה גדולה עם מרפסת, בוודאי חשב לערוך מדי פעם מסיבת קיץ נחמדה עם הרבה אורחים. אבל איך בעצם מתחילים דבר כזה? התכנון חשוב כאן במיוחד, כך שלא יווצרו בעיות בלתי צפויות. רק בכמה צעדים, המסיבה שלכם בטוח תישאר בראשם של המבקרים שלכם לאורך זמן!

ארגן מסיבת גן: שלב 1. כתוב הזמנות

ארגן הזמנות לכתיבת מסיבת גן

זה אולי נשמע מיושן, אבל הזמנות בכתב יד או לפחות מודפסות מוסיפות את הכשרון המיוחד הזה למסיבה שלכם! אתה יכול לשנות את הצבע של אלה כך שיתאים למוטו. היתרון הוא שהאורחים מרגישים שפונים אליהם בצורה ישירה יותר ולא ניתן לאבד את ההזמנה במהירות כמו מייל או הודעת טקסט במבול גלי החדשות של היום. אז הסיכוי גבוה שיופיעו עוד אורחים! ההזמנה צריכה להכיל את כל המידע החשוב אודות המקום והשעה וכן להכיל תאריך יעד לקבלת או דחייה. במידת הצורך, תוכלו גם ליצור סידור שולחני לארגון טוב יותר של קבוצות גדולות יותר.

ארגון מסיבת גן: שלב 2. אכילה ושתייה

מסיבת גן מארגנת אוכל ושתייה

מה תהיה מסיבת גן ללא הקייטרינג הנכון? גלה על האורחים שלך והרגלי האכילה שלהם מראש כדי לוודא שיש משהו לכולם. אתה יכול להגיש את הארוחה, למשל, על ארוחה יפה בעבודת יד כלי חרס. זה זמין במגוון דוגמאות וצבעים והוא עשוי מחומר איכותי שישרוד בליטה או שתיים. זה לא רק יוצר אווירה ייחודית, זה גם מבדיל אותך ממארחים אחרים ומהווה אלטרנטיבה בת קיימא הרבה יותר מאשר צלחות נייר.

ארגן מסיבת גן להגיש משקאות

סלטים ומאכלי אצבע מתאימים במיוחד לקבוצה גדולה. כמו כן, הניחו מספיק משקאות לבחירה על השולחן כך שאף אחד מהאורחים לא ירגיש צמא. אם יש לכם אפשרות, תוכלו גם להשתמש בגריל להכנת בשר עסיסי או שיפודי ירקות בריאים. בנוסף, רטבים ומטבלים לא צריכים להיעדר.

ארגון מסיבת גן: שלב 3. האווירה הנכונה

נרות מסיבת גן על השולחן ופרחים באגרטלים

המקום לחגוג צריך להתאים למסיבה. הוא חייב להיות גדול מספיק כדי שיהיו בו שולחנות וישיבה לכל הנוכחים. אתה יכול גם להרשים את המבקרים שלך עם הצמחים שלך בגינה. לשם כך יש לטפל בהם ולהסיר עשבים שוטים. השתמש במכסחת דשא לקיצור מדשאות לאורך המתאים.

במהלך הערב לא ניתן לשלול זאת יתושים או חרקים אחרים יפריעו למסיבה שלך. אתה יכול לשלוט בזה, למשל, על ידי הצבת נרות מיוחדים, שריחם מריח את היצורים המעצבנים. לחלק מהצמחים יש השפעה דומה.

ארגן רעיונות לקישוט מסיבת גן עם עששיות

אתה יכול לקנות את הקישוט או להכין אותו בעצמך. בעת ייצור עששיות, זרים וקישוטי שולחן, מובטחות הנאה ויצירתיות! פשוט חפש משהו שמתאים למוטו שלך והישאר לפי ערכת צבעים ספציפית.

מה עוד יש לקחת בחשבון בעת ​​התארגנות

מסיבת גן עם חברים טיפים להכנה

הודע לשכנים שלך על המסיבה מראש, כך שהם לא ירגישו מופרעים או הזמינו אותם ישירות. מלבד זאת, חשוב לפקוח עין על דו”ח מזג האוויר ולהכין פתרון חירום מוכן כשיורד גשם.