מסיבת קינוח מסיבת קינוח קישוט קאפקייקס זר

מלכת הקרח היא בכי אמיתי עם הילדים וגם עם הצעירים. זו גם הסיבה מדוע הסרט נבחר כנושא למסיבות ילדים שונות. אם אתם עומדים לארגן מסיבת יום הולדת לילדים או אפילו מסיבת קרנבל ילדים, תוכלו להציע נושא זה גם לילדכם. ה מסיבה קפואה הוא בהחלט יאהב את זה. גם מסיבת תחפושות רגילה מהנה ומכניסה את האורחים הקטנים למצב רוח טוב.

מסיבת קפואה – הצבעים

מסיבה-קרח-מלכה-דקו-רעיון-כחול-לבן-סגול-גבישים-כיף שלג

אתה יכול לקשט את מסיבת הקפואה במגוון דרכים לשקף את הנושא בצורה מושלמת. הצבע הכחול בשילוב לבן הוא חשוב במיוחד. הסרט עוסק בקרח ושלג, המיוצגים על ידי צבעים אלה. ורוד הוא הצבע השלישי שמתאים לנושא Frozen. כי זה הצבע של אנה. צבעים אלה משמשים לקישוטים כמו גם לקינוחים כמו קאפקייקס או פשטידות.

קישוט למסיבת מלכת הקרח

מסיבות-קפואות-רעיונות-קישוטים-עששיות-ניירות-קופסאות-זהב

פנסי נייר כחולים בהירים שניתן לשלב עם לבן מתאימים כקישוט למסיבת הקפואה. אפשר גם לתלות זרים וציציות תוצרת בית ולהפיץ בחדר קונפטי. הוסף פתיתי שלג מנצנצים מנייר ומצב הרוח המושלם מובטח!

קישוט שולחן

קישוט שולחן מסיבת מלכת קישוט-ראנר שולחן-תכלת-נייר פתית שלג

כל זה חל גם על קישוטי השולחן במסיבת פרוזן. מפה כחולה בהירה או לבנה עם רץ שולחן בצבע השני הם רעיונות נהדרים. כמו כן, חלקו אבני חן כדי לחקות את השלג הנוצץ.

קאפקייקס לקינוח

מסיבת מלכת הקרח קאפקייק-רעיון-רומנטי-פתית שלג

קאפקייקס פופולריים במיוחד כקינוחים למסיבת ילדים. אתה יכול לאפות את זה בעצמך או לאפות אותן. תוכלו למצוא רעיונות נהדרים לעיצוב בקטגוריות שלנו לקאפקייקס חורף. פתיתי שלג פופולריים מאוד. קאפקייקס חורף ניטרליים מושלמים למסיבת מלכת הקרח.

עוגת יום ההולדת

עוגת יום הולדת של מסיבת מלכת הקרח-פריחה-קפואה-גלידה

אם אתם חוגגים יום הולדת, עוגת יום ההולדת כמובן לא צריכה להיות חסרה. כאן תוכלו לבחור עיצוב חורפי ניטראלי או להציג את כל הגיבורים החשובים מהסרט. אם לילדכם יש דמות מועדפת, ניתן כמובן להדגיש זאת גם על העוגה למסיבת מלכת הקרח.

תפוחים מסוכרים או פירות אחרים

מסיבה-קפואה-מסוכרת-אגס-אלסה-דמות-בלון-רעיון

לא צריך להציע רק ממתקים על שולחן הקינוחים. הוסיפו גם כמה פירות שאתם מקשטים יפה מראש. לדוגמה, אתה יכול להשתמש באגסים גדולים לייצור השמלה לאלזה. צורתם העגולה של התפוחים מתאימה לאחד מכדורי איש השלג של אולף. עם הזיגוג הנכון וקצת צבעי המאכל תוכלו לקבל גם את הצבע הדרוש לכם.

משקאות מסיבה

מסיבת-קרח מלכה-אגרוף-ללא אלכוהול-כחול כהה-צבע-חבית-זכוכית

אם בא לך, תוכל גם לצבוע את המשקאות כך שיתאימו לנושא המפלגה הקפואה. אגרוף לא אלכוהולי בכחול נראה הרבה יותר טעים ומעניין יותר. מגישים את המשקה בכד זכוכית או בחבית כה שקופה כדי שהילדים יוכלו למזוג את עצמם.

מתנות לאורחים

מסיבה-קפואה-מתנה-אורחים-רעיון-כפפות-כחול-שרשרת-פתית שלג-כסף

אם המסיבה הקפואה מתקיימת בחורף, תוכלו לספק כפפות כמתנה לאורחים הקטנים. שרשרת יפה עם פתית שלג תשמח גם כל בחורה. אתה מוזמן גם להמציא מתנות אחרות. הזוכים צריכים להיות מתוגמלים גם במשחקי המסיבה.

אריזה קפואה

מסיבות-קפואות-שקיות-רעיונות-התעסקות-ילדים-איילים-אולף-כדורים

אתה צריך אריזות מתאימות כדי שהילדים יוכלו לקחת איתם בקלות את המתנות שזכו במסיבת קפואים. אתה יכול גם להכין אותם יחד עם כל הילדים. כל מה שאתה צריך הוא התבנית למטה, אותה תוכל להדפיס. ואז כל הילדים צריכים לעשות זה לחתוך אותם, לקפל אותם ולהדביק אותם.

כובע מסיבות

מסיבה-קרח-מלכה-מסיבה-כובע-עשה זאת בעצמך-נוצות-צבע ורוד

אתה יכול להכין את כובעי המסיבה באותה קלות. במקום אחת מהתבניות להלן, תוכלו לבחור גם כובע לבן, אותו ציירו הילדים ואז דביקים לעצמם למסיבה הקפואה. כך תוכלו למצוא במהירות מה לעשות עם הבריון הפראי.

כתר למסיבה הקפואה

מסיבות-קרח-מלכה-כתר-קרניים-עשה זאת בעצמך-תחפושות למשחק ילדים

ליום הולדת לילדות תוכלו גם להכין כתרים או לשלב את שניהם כחלופה לכובע. קרני אייל הם גם רעיון מצחיק ומדהים למסיבת מלכת הקרח. רק תשאל מי מעדיף מה ואז תן לילדים לעשות את שלהם. סיפקנו גם תבנית להדפסה.

אלזה ואנה עוסקות בעבודת יד

מסיבה-קפואה-אלסה-אנה-נסיכה-דיסני-סרט-נושא-קרנבל יום הולדת

אפשר גם לעשות עבודות יד ביחד עם הילדים אלזה ואנה. אלה יכולים לשמש כקישוטים או כתזכורת למסיבה לילדים. הדמויות מתאימות גם למשחק. זכור כי עבור כל הרעיונות האלה למלאכת מסיבות קפואות, הילדים צריכים להיות מבוגרים מספיק כדי שיוכלו להשתמש במספריים בצורה נכונה ובטוחה..

מסיבת תחפושות למלכות קרח קטנות

מסיבות-קפואות-תחפושות-מסיבות-קפואות-בנות-שמלות

אם החלטתם לארגן מסיבת תחפושות, מובטח לילדים כיף גדול. הקפד לציין בהזמנה כי מדובר במסיבת מלכת קרח עם תלבושות כדי שההורים האחרים יוכלו להכין את ילדיהם.

וילון עשוי פתיתי שלג

מסיבת-מלכת קרח-רומנטית-זר-וילון-הפחחות-קיר-עיטור-פתיתי שלג

וילון כזה למסיבת מלכת הקרח נראה מאוד רומנטי, וגם עשוי מהר. עדיף להשתמש באגרוף כדי לעזור, כי חיתוך פתיתי השלג בעצמך ייקח הרבה זמן. לאחר מכן הדביקו את הפתיתים על סרטים או חוט דק. הווילון לא בהכרח צריך לתלות באמצע החדר או על הדלת. הוא מתאים גם כקישוט קיר.

הכינו קישוטים רומנטיים

מסיבה-מלכת קרח-שושנת-מתעסקת-רומנטית-עיתונים-קיפול-עשה-חוגג

אתה יכול להשיג שושנות יפות כאלה פשוט על ידי קיפולן. עיצוב התחרה ופתיתי השלג משדרים רומנטיקה, אשר מודגשת עוד יותר על ידי ההערות המקוריות. אתה יכול לתלות את הקישוט הזה של מסיבת מלכת הקרח בחופשיות בחדר או להצמיד אותו לקיר.

רעיונות לקישוט קיר במראה פתית שלג

מסיבה-קפואה-קישוט-קיר-אותיות-יום הולדת-ילד-קינוח-מפה כחולה

המפלגה הקפואה צריכה להיראות חורפית ככל האפשר. זה מושג בצורה נפלאה גם עם קישוט קיר כזה. אם אין לך זמן או נטייה לעשות עבודות יד, אתה יכול גם לקנות דברים כאלה בקלות. אתה יכול לקשט את הקאפקייקס בסיכות כאלה.

קישוט מסיבה קפוא

מסיבה-קרח-מלכה-דלי-סגול-קפוא-תמונות גיבור

אילו קישוטים מעניינים אפשר להכין רק במעט דמיון, נכון? כאן אתה יכול לראות דלי סגול מחורר עם מוטיבים פרחוניים יפים. תקעים עשויים מנייר ותמונות מהסרט חוברו לתוכו.

מקשטים מרשמלו

שולחן קינוחים-קפוא-מרשמלו-לקשט-סוכר-כחול-צבעוני-חכם-קינוח

המרשמלו הוא הממתק המושלם לכל מסיבה. ניתן לעצב אתכם מגוון רחב של דברים. הם מתאימים, בין היתר, לגוף אולף, אך גם למבטא חורפי על השולחן. צבעו את הסוכר בכחול וקישטו בו את הקאפקייקס או השתמשו במפזרים כחולים ולבנים במקום.

קישוט קאפקייק

מסיבה-קרח-מלכה-נייר-דיי-תבנית-קאפקייק-קישוט-כחול-שלג-נושא

תבנית זו תעניק לך מעטפות מעניינות לקאפקייקס לעטוף אותן. הדבר נעשה במהירות ועדיין יש לו השפעה רבה על השולחן. כל שעליך לעשות הוא להדפיס את הרצועות, לעטוף אותן סביב הקאפקייק ולחתוך כל עודף. לבסוף הדבק את שני הקצוות יחד.

אריזה קפואה להדפסה – אלזה ו אנה.

כובע מסיבה קפוא עשוי הדפסים דפוס זיגזג ועם כולם גיבורים.

דמויות טינקר – אלזה ו אנה.

מסיבה קפואה – כתרים להדפסה פה.