חטיפי מסיבות קפואות קאפקייקס-עוגה-קופצים-קישוטי שולחן פירות

ילדים קטנים רבים, ובמיוחד בנות, מתלהבים לגמרי מהסרט “קפוא – לגמרי לא נבוך” ורוצים לערוך מסיבה עם המוטו הזה ליום ההולדת שלהם או לאירוע אחר. כדי ליצור את המסיבה הקפואה המושלמת, אתה בהחלט צריך אוכל אצבע טעים שמתאים לנושא. אתה יכול למצוא הרבה רעיונות מצוינים במאמר זה חטיפי מסיבה קפואים, שתוכל להכין את עצמך בבית.

לקשט חטיפים למסיבת מלכת הקרח כראוי

חטיפי מסיבת קפואים אוכל-עוגיות-קרח פתיתי שלג

בדומה לקישוט ולחיפוי, אוכל התיק למסיבת נושא צריך להיות מתואם עם הנושא ככל שניתן. במסיבה עם המוטו Frozen, ניתן לקשט את חטיפי המסיבה בשתי דרכים. מצד אחד ניתן לקשט ממתקים שונים כפתיתי שלג או מוטיבים חורפיים אחרים. מצד שני, אתה יכול להשתמש בדמויות הסרט הפופולריות ביותר כמוטיב לקישוט החטיפים. רעיונות מצחיקים לחטיפי מסיבת מלכת הקרח עם המוטיבים השונים בהמשך.

חטיפי מסיבה קפואים עם דמויות קולנוע

חטיפי מסיבת קפואים איש רעי שלג-אולף-קאפקייקס-פרוסט

הדמויות הראשיות של סרט האנימציה הן האחיות אלזה ואנה. בעזרת דמויות עשויות פלסטיק או נייר ניתן לקשט כל מיני קינוחים בשתי הדמויות והאחרות. עם זאת, אם אתה רק רוצה להכין את חטיפי המסיבה ממרכיבים אכילים, הדרך הקלה ביותר להכין פינגר פוד למסיבה היא עם הפנים של אולף איש השלג..

בנה איש שלג בעצמך מחטיפי מסיבה

חטיפי מסיבות קפואות איש שלג תכין מרשמלו

רעיון מהנה לחטיפי המסיבה הקפואים יהיה לשים חטיפים שונים בקערות שהילדים יוכלו להשתמש בהן כדי לבנות איש שלג בעצמם. רעיון זה מתאים לשיר הפופולרי מתוך הסרט “האם אתה רוצה לבנות איש שלג” ובוודאי יאהב את הקטנטנים. חטיפים תואמים שתוכלו להשתמש בהם הם מרשמלו, שוקולד צ’יפס, מקלות בייגלה וסוכריות כתומות קטנות.

חטיפי מסיבה קפואים בכוס – איש שלג מומס

חטיפי מסיבות קפואות יוגורט זכוכית מומסת-שלג

עם יוגורט וניל, שוקולד צ’יפס ועיני סוכר תוכלו ליצור אצבע מאכלים בכוס למסיבה כאנשי שלג מומסים. כפי שאולף אמר: “יש אנשים ששווה להמיס בשבילם” וכך גם אורחי המסיבה הקפואה.

נשנושי מסיבה בריאים – אולף איש השלג העשוי מבננות

מלכת קרח-מסיבות-חטיפים-פירות-שלג-בננה-טיפות שוקולד

אם אתם רוצים להכין חטיפי מסיבה בריאים לילדים, תוכלו להכין את אנשי השלג מפרוסות בננה במקום מרשמלו או ממתקים אחרים. לשם כך כדאי לחתוך את הבננות לפרוסות עבות ולהדביק שלוש פרוסות על הגבעול. מקשטים שוב את פרוסות הבננה עם תרמילי שוקולד ומקלות בייגלה ואנשי השלג הבריאים מסיימים.

חטיפי מסיבות קפואות בנושא – אפו של אולף

מסיבת מלכת-קרח-חטיפים-בריאה-תינוקת-גזר-שמנת חמוצה-טבילה

אם אתם מחפשים חטיפי מסיבה בריאים ומהנים בו זמנית, אז מצאתם את זה כאן. הגזר הקטן עם מטבל שמנת חמוצה מזכיר את האף של אולף ומהווה אלטרנטיבה בריאה לחטיפי המסיבה הרגילים.

לבבות קפואים כחטיף מסיבה

מלכת קרח-מסיבה-חטיפים-פירות-תותים-שמנת-קפואה-לבבות

אם תרצו להוסיף קצת פירות טריים לתפריט במסיבת הקפואה, תוכלו לעצב תותים כ”לבבות קפואים “ולהגיש אותם כחטיף מסיבות מתוק. התותים בדרך כלל בצורת לב ועם מעט שמנת או שוקולד לבן מומס נוצר האפקט הקפוא.

שרביט אלזה כחטיף מסיבה

מלכת קרח-מסיבות-חטיפים-אוכל אצבע-מקלות מלח-שוקולד אבקת-סוכר מפזרים

רעיון טוב נוסף לחטיפי מסיבת מלכת הקרח הם שרביטי אלזה אלה עם זיגוג טעים. ניתן להכין אותם בקלות ממקלות בייגלה, שוקולד לבן או כל זילוף וסילוף סוכר אחר. פשוט טובלים חצי ממקל הבייגלה בזיגוג ומגלגלים אותו במפזרים לפי בחירתכם.

חטיפי מסיבה קפואים יצירתיים ופשוטים

מלכת קרח-מסיבת-חטיפים-נושאי מסיבות-מקלות-איילים-קרניים-מקלות מלח

בעוד שהדמויות הראשיות בסרט חשובות ביותר למסיבת הקפואה, אסור להזניח גם את הדמויות המשנה. עם שלט “קרניים של סוון” ליד מקלות הבייגלה הפשוטים, הם בוודאי יהיו בולטים יותר בקרב הילדים.

חטיפי מסיבה מתוקים למסיבת הנושא Frozen

מלכת קרח-מסיבה-חטיפים-כחול-סוכריות-ג'לי פירות-גלידה

כדי להבטיח שאוכל המסיבה תואם לחלוטין את הנושא, הכינו חטיף מסיבה לכל דמות קולנוע גדולה. אפשר לכנות סוכריות על מקל כחולות או לבנות או מסטיקים “הגלידה מקריסטוף” וכך להשתמש בדמותו במסיבה.

רעיונות פשוטים לחטיפי מסיבת מלכת הקרח

מלכת קרח-מסיבה-חטיפים-פשוט-מרשמלו-מסיבת כדורי שלג

חטיפי המסיבה ואוכל האוכל במסיבת מלכת קרח לא בהכרח צריכים להיות מסובכים וקשים להכנה. עם קצת יצירתיות, אתה יכול להפוך חטיפים פשוטים אחרים, כגון מרשמלו, לממתקים נושאים.

אוכל פינגר קפוא – הכינו כדורי שלג טעימים

מלכת קרח-מסיבות-חטיפים-אוכל אצבע-כדורי שלג-מאפים-אבקת סוכר

אפשר לגלגל קינוחים בצורת כדור כמו מאפים שונים או פרלינים באבקת סוכר ולהפוך אותם לכדורי שלג מהסרט “קפוא”. כדורי קוקוס תוצרת בית מושלמים לכך.

מקשטים קאפקייקס כראוי למסיבה הקפואה

מלכת קרח-מסיבה-חטיפים-קאפקייקס-פרוסט-כחול-סוכר פנינים

אם החלטתם על הקאפקייקס הפופולאריים בעולם כחטיפי מסיבה, כדאי שתחשבו על קישוט מתאים. הצבעים המתאימים ביותר לנושא מלכת הקרח הם לבן וכחול. לדוגמה, אתה יכול לצבוע את הציפוי בצבע מאכל כחול או לקשט את הזיגוג הלבן בפתיתי שלג כחולים ופניני סוכר..

חטיפי מסיבות קפואות – פתית שלג העשויה מקאפקייקס

מלכת קרח-מסיבת-חטיפים-קאפקייקס-כחול-כפור-פתית שלג

אם אינכם רוצים להכין עוגה למסיבת הקפואה, או שפשוט אין לכם זמן, תוכלו לאפות במקום קאפקייקס של פתיתי שלג. אפשר אפילו להכין פתית שלג גדולה מכמה קאפקייקס ולהחליף בעזרתה את העוגה.

חטיפי מסיבה מתוקים עם ציפוי

מסיבת מלכת-קרח-חטיפים-עוגות-פופים-עוגות אורז-מסיבה בנושא זיגוג

כשמכינים פינגר פוד למסיבת ילדים, כדאי לשים לב למגוון, שכן לקטנטנים יש העדפות רבות לאוכל. אתה יכול להשתמש באותו ציפוי לקישוט חטיפי מסיבות מתוקים שונים למסיבת הנושא Frozen כך שלילדים תהיה יותר ברירה.

מקשטים עוגיות למסיבת הנושא Frozen

מלכת קרח-מסיבה-חטיפים-עוגיות-פתית שלג-קישוט-אוכל

אחד מחטיפי המסיבה הפופולריים ביותר הוא בהחלט העוגיות. ניתן לקשט אותן בדרכים שונות ולכן מתאימות לכל מסיבת נושא. כחטיפי מסיבת מלכת הקרח, תוכלו לקשט את העוגיות כפתיתי שלג, אנשי שלג או אפילו איילים.

ממתקים קפואים – פרלינים עם שוקולד לבן

קרח-מלכה-חטיפים-אצבע-אוכל-פרלינים-שוקולד לבן

ניתן להכין פרלינים טעימים מקוברטור לבן כחטיפי מסיבה מתוקים. ניתן לעצב שוקולדים כדוריים כדורי שלג ולבבות לבבות “קפואים” בצורת לב. אם תרצו, תוכלו לקשט את הפרלינים במעט סוכר דקורטיבי כחול.

חטיפי מסיבה קפואים עם מרשמלו

מלכת קרח-מסיבות-חטיפים-אוכל אצבע-מרשמלו-מקל-ציפוי

המרשמלו מושלמים כחטיפי מסיבת מלכת הקרח מכיוון שהם לבנים ודומים לשלג. כדי להפוך את המרשמלו הפשוט למושך יותר את העין ולמשל, כדי להפוך אותם “קפואים”, תוכלו לטבול אותם בכפור כחול ולהגיש אותם על גבעולים כמתאבנים.

מזנון אוכל קפוא עם שלטים

מלכת קרח-מסיבה-חטיפים-מזנון-שלטים-שמות מעניינים

רעיון מצוין למסיבת הנושא Frozen יהיה ליצור מזנון לאוכל ולמשקאות ולתאר אותם עם שלטים מצחיקים עם דמויות הקולנוע. אז הילדים יכולים להיות מאושרים שניסו את הגזר של סוון או את הקרחונים של אלזה.