הזמנה לחנוכת בית-בלון-צבעוני-לחגוג-חברים-להזמין

המהלך בדרך כלל מלחיץ, גם אם הרבה חברים עזרו. עם זאת, לוקח זמן עד שהדירה מרוהטת לחלוטין ומעוצבת להפליא – הצבע על הקירות יבש לחלוטין, כל המנורות תלויות במסדרון וכו ‘ואז סוף סוף מגיע הזמן לחגוג. ניתן לשלוח מכתב כתוב לחברים ומכרים הזמנה לחנוכת בית לשלוח לנו את הכתובת החדשה שלך.

הזמנה לחנוכת בית של טינקר – בית קטן וחמוד עשוי קרטון

הזמנה לחנוכת בית-עשה-זאת-בעצמך-קפל-בית-קפל-קרטון

בדרך כלל, המובילים מוזמנים למסיבת חנוכת בית להודות להם על עזרתם. עם זאת, זוהי הזדמנות נחמדה להכיר שכנים עתידיים ולרענן חברויות ישנות. זה עניין של טעם כמה ואת מי אתה רוצה שיהיה בבית החדש שלך. אבל דבר אחד הוא חובה – להודיע ​​לכל הדיירים בבית בזמן על המסיבה הקרובה.

הזמינו בעצמכם הזמנה לחנוכת בית – קפלו אותה מנייר

הזמנת חנוכת בית-עשה-זאת-בעצמך-קיפול-נייר-בית-הוראות

כעת עליכם לקבוע תאריך ושעה מדויקים שיהיו מקובלים על רוב האורחים וכמובן לספק הזמנה דמיונית למסיבת חנוכת הבית. אלה ניתן לעצב בעצמך, להתעסק בהם או להדפיס אותם וכמובן לקנות אותם מוכנים. הכרטיס מתוצרת עצמית מעביר נגיעה אישית חמה ונותר תזכורת, ככרטיס ברכה אמיתי, ליום ולרגעים החברתיים הנחמדים האלה.

הזמנה יצירתית לחנוכת בית – דלת כניסה

הזמנה לחנוכת בית-עשה זאת בעצמך-נייר-קרטון-דלת-דלת-התעסקות

בין כולם, נושאים הקשורים למהלך והבית החדש מתאימים להזמנה לחנוכה. בית יכול להיעשות בקלות מפיסת נייר מלאכה או מנייר עותק פשוט. הגיליון שעליו אתה כותב את ההזמנה בפועל, חותך את החלק העליון עם נקודה חדה והדביק את המעטפה בריבוע כשהפתח כלפי מעלה, כך שעם הגיליון המוכנס הוא נראה כמו העתק של בית.

הזמינו בעצמכם הזמנה לחנוכת בית – גזרו והדביקו

הזמנה לחנוכת בית-עשה-עשה-נייר-גזור דלת כניסה

רעיון מקורי נוסף הוא לעצב את ההזמנה ככרטיס מתקפל. השתמש בנייר או קרטון יציב למטרה זו. חותכים בעזרת תבנית את תבנית הקיפול, מתקנים אותה בצמתים המוצגים ומקפלים אותה יחד. את הבית הקטן והחמוד ניתן לשלוף לשני הכיוונים באמצעות חוט וכך להיראות תלת מימדי.

הזמנה מקורית לחנוכת בית – גם התפריט קיים

הזמנת חנוכת בית-עשה זאת בעצמך-דלת בית-בצל-כחול

ניתן להשיג את האפקט התלת-ממדי המבוקש בדרך זו גם באמצעות צבעים. עליך לשחזר במיומנות היכן האור והיכן הצל נופל במציאות. זה עובד בקלות רבה עם תבנית, שבה בדיוק מסומן איזה חלק שצריך להיות כהה או בהיר. בדוגמה שלנו, דלת הכניסה לבית החדש משוכפלת ומתוכננת ככרטיס הזמנה. במקום אמירה יש את התפריט עם החטיפים הטעימים ובצד השני כמובן הכתובת החדשה עם השעה והתאריך המדויקים.

אמירות המצאה להזמנה למסיבת חנוכת בית

הזמנת בית-הזמנה-עשה-בעצמך-נייר-קרטון-אמרות

ההזמנה לחנוכת הבית כוללת גם אמרות מצחיקות שבהן תוכלו להודות לעוזרים במהלך המעבר, אך גם לחברים הנאמנים שלכם על תמיכתם. יש לבחור את עיצוב הכרטיס בפועל בהתאם לנושא. מוטיבים ברחבי הבית מושלמים לכך – דלת כניסה, מפתחות, חלונות, בתים שלמים, בתי ציפורים וקני זוגות כסמל לדו קיום עתידי..

הזמנה לחנוכת בית כותבת מקור

הזמנת חנוכת בית-עשה-לעצמך-אמרות-קן טקסט

ניתן לעצב מוטיב במחשב – להעלות ולהתאים אישית, ולאחר מכן להדפיס אותו ולפרסם – ההזמנה מוכנה! למוחות יצירתיים, אנו ממליצים לשלב בכרטיס פרטים ומבטאים העשויים מחומרים שונים. באילו אמירות מעניינות ומצחיקות אנו עוזרים להלן.

טקסטים נחמדים להזמנה לחנוכת בית

הזמנת חנוכת בית-עשה-לעצמך-אמרות-ינשוף-פשוט-מצחיק

אמירות מצחיקות להזמנה לחגיגת הבית

הזמנת חנוכת בית-עשה-לעצמך-אמרות-מפתח-כחול

רעיונות להזמנה לחנוכת בית ממציאים 

הזמנת חנוכת בית-עשה-לעצמך-אמרות-טקסט-ווגלאוס-רעיון

כרטיס קיפול להזמנה לחנוכת בית

הזמנת חנוכת בית-עשה זאת בעצמך-נייר-גריל-טינקר-קיפול-כרטיס

הכינו הזמנה משלכם לחנוכת בית והפכו אותה לאטרקטיבית – לוח שחור

הזמנת חנוכת בית-עשה-זאת-בעצמך-לוח-יצירתי

קישוט אטמוספרי ל חנוכת בית 

חנוכת בית-קישוט-אצבע-אוכל-מסיבה-חטיף-פרח-שולחן קישוט-זר

בנוסף להזמנה האטרקטיבית המעוצבת באופן אינדיבידואלי, מסיבת חנוכת הבית האטמוספרית כוללת גם קישוטים מקוריים וכמובן חטיפים טעימים. הכל מוצג להפליא, מובטחת החברה הנכונה וזמן נעים באווירה משכנעת.