גלריית האמנות המודרנית לווה רפרודוקציות של ציורים @ Jochen Laier

חדר הופך להיות נעים רק עם האביזרים הנכונים. בעזרת צמחים יפים ותמונות על הקירות תוכלו ליצור אווירה נהדרת. אבל אם אינך רוצה להגביל את עצמך לתליית תמונות משלך או הדפסים זולים מדלפק הריהוט, לעתים קרובות עליך להשקיע כסף יקר כאשר רוצים אמנות מודרנית טובה. עם זאת, כבר זמן מה שאפשר היה לשאול אמנות.

אמנות מודרנית – ספריות אמנות כאנשי קשר © ויקטור קופרנר

ציורי אמנות מודרנית אופנתיים תמונות בשחור לבן

נקודת המגע לתליית ציורים על הקירות או הצבת פסלים הם מה שנקרא Artotheken. בגרמניה יש כיום Artotheken בערים רבות, המזוהות לרוב עם ספריות ציבוריות. גם עמותות אמנות ומוזיאונים נמנים עם הספקים. הרעיון מאחורי הלוואת אמנות מודרנית הוא שתוכל להתמודד הרבה יותר עם הציור או הפיסול בארבעת הקירות שלך מאשר באחד תערוכה. במוזיאון יש לך רק זמן מוגבל להסתכל על יצירה. אם אתה נשאר בקרבת פריט למספר שעות, שירות האבטחה עשוי להבחין בך רק באופן שלילי.

אמנות מודרנית כקישוט במתחם עסקים ציבוריים © יורק ברלין

רעיונות לקישוט קיר אמנות מודרנית קנה מקור

עם זאת, בארבעת הקירות שלכם זה משהו אחר. לרוב ניתן להקדיש לעבודה שאולה עד ארבעה חודשים וליהנות מהסתכלות עליה. אתה יכול גם להפוך את המשפחה או החברים שלך למומחי אמנות. כעצמאי, תמונות שמחליפות במרווחי זמן קבועים מתאימות מאוד להפיכת שטח העסק הציבורי לאטרקטיבי יותר עבור הלקוח. העובדה שההוצאות על כך אף ניתנות לניכוי מס הופכת את המודל הזה לאטרקטיבי עוד יותר עבור אנשי עסקים.

אמנות להשאיל – עמלת הלוואות נמוכה מושכת

רעיונות לקישוט מודרני גלריית ציורי אמנות קנה לווה © micadoX

 

דמי השכירות תלויים בערך של חפץ האמנות; ברוב המקרים אפשר לראות את הסכום כקטנה, כך שאנשים רבים יכולים להרשות לעצמם את המותרות האלה. אם התרגלתם לאמנות מודרנית לאחר תום המועד, ברוב המקרים קיימת האפשרות לרכוש אותה באמצעות הארטותק ובכך לקדם את האמן.

ציור רפרודוקציות

קנה חנות מקוונת גלריה לאמנות מודרנית לאמנות ארסמונדי © רודיגר רייכל

אם לא מספיק לשאול אמנות, אלא רוצה להחזיק בהדפסים באיכות גבוהה, מהדורות בלעדיות או רפרודוקציות ציורים, תוכל לפנות לספקים כגון www.arsmundi.de תסתובב. ישנם ציורים ופסלים שיכולים לקשט כל מקום!