סלון בצבע ורוד

היו כנים – אם אתם מאחד חדר ורוד תקשיב, אתה אימפולסיבי נגד זה? אנשים רבים חושבים שהצבע הוורוד מתאים רק בחדר הילדים ואינם יכולים לדמיין שיש לו ורוד בסלון או במטבח. צבע זה מזכיר בובות, סרטים או קישוטים אחרים המתאימים לתינוק. בכל מקרה, זו רק אמונה טפלה – הצבע הוורוד הוא לא רק אופנתי, אלא גם יכול להיראות די אלגנטי או אפילו פאנקי – אם הוא משולב נכון. אם אתה רוצה לקשט חדר ורוד, עליך לשמור על גבולות מסוימים. בדומה לצבעים בולטים אחרים / כתום, צהוב / הצבע הוורוד מושך את תשומת הלב של כולם – אפילו ניואנסים בהירים הם מוקד העיצוב ולכן מומלץ לא להגזים עם הצבע הזה. במקום זאת, עם תשומת לב רבה, אתה יכול לשים מבטאים בצבע ורוד.

הגדר חדר ורוד – קישוט

ספה בסלון בצבע ורוד

עוד חוק זהב אם יש לך חדר ורוד רוצה לקשט הוא לשלב את הצבע הוורוד עם צבעים ניטרליים אחרים. כתום, צהוב וורוד יחד לא ממש משתלבים בסלון. לעומת זאת, תערובת אדומה-ורודה כהה נראית טוב מאוד, וגם מג’נטה, כחול כהה וורוד הם שילובים מרעננים.

הקימו חדרים ורודים – שילובי צבעים

מנורת רצפת שולחן איפור ורודה

כאשר בחרת את הצבע הוורוד לרהיט גדול / ספה ורודה, כורסה או אפילו וילונות ורודים גדולים / אתה צריך את שאר הצבעים שב חדר ורוד לשמור על ניטרליות. במילים אחרות, אם תבחר ספה ורודה, עליך לצבוע את הקירות בצבע בז ‘, אפור או לבן. באופן דומה, אם אתה שם שולחן קפה בוורוד, שאר הרהיטים צריכים להיות שחורים, אפורים או לבנים.

וכטיפ אחרון – תן לעצמך להיסחף על ידי חדר ורוד אל תדחה. צבע זה מגיע בגוונים רבים ואינו בהכרח חייב להיות קשור לחדרי בנות בלבד. ואכן, בחלק מהבתים המסוגננים ביותר בעולם יש גם מבטאים של ורוד.

קירות ורודים בחדר השינה

צבע קיר ורוד בסגנון חדר שינה אקלקטי

פנים מפואר – מטבח

מבטאים ורודים מטבח יוקרתי

מטבח ורוד מבריק

דלפק מטבח ורוד מבריק

טפט בצבע ורוד

סלון כורסה ורוד

כורסא ורודה ואלגנטית

ורוד-כיסא-מודרני-סקנדינבי-עיצוב